Buvimo jutikliai

Optinis buvimo jutiklis HPD2

1 076,32 EUR
Kaip vienintelis pasaulyje optinis jutiklis, jis nustato ir suskaičiuoja žmones, sėdinčius ar stovinčius penkiose tiksliai apibrėžtose zonose. 110° apimties kampas, pasiekiantis žmogų iki 10 m atstumu prie didžiausio 6 m sumontavimo aukščio. Integruota žmogaus galimų vaizdų duomenų bazė realiu laiku palygina 150 000 teigiamų ir 7 milijonus neigiamų vaizdų. Nesvarbu, judėsite ar ne. Idealiai tinka biurams valdyti, nes nustato realų patalpų naudojimą. Naudodamas HPD2 - HPD reiškia „žmogaus buvimo vietos nustatymas“ - STEINEL daro didelę įtaką jutiklių technologijai. Kadangi HPD2 yra pirmasis pasaulyje buvimo detektorius, kuris ne tik gali nustatyti, ar nėra žmonių, bet ir gali juos suskaičiuoti. HPD2 taip pat turi integruotus temperatūros ir drėgmės jutiklius, atveriančius visiškai naujas pastatų automatizavimo galimybes. Pagaliau ne tik šviesą, bet ir šildymą bei oro kondicionavimą dabar galima valdyti atsižvelgiant į kambaryje esančių žmonių skaičių.

Buvimo jutiklis True Presence Multisensor KNX

497,13 EUR
7 pojūčiai intelektualiems pastatams. Be žmogaus buvimo, „True Presence® Multisensor KNX“ taip pat leidžia išmatuoti patalpos apšviestumą, kambario temperatūrą, drėgmę, oro kokybę, lakiuosius organinius junginius (VOC) ir CO₂. Nieko nenuslėpsite nuo šio daugiafunkcinio jutiklio „True Presence® Multisensor KNX“. Rezultatas: didesnis efektyvumas, geresnė sveikata, didesnė sauga ir didesnis komfortas. Tiksliausias visų laikų buvimo detektorius bet kada tampa svarbiausiu pastato valdymo sistemos jutimo organu. Tam nepakanka tik iš tikrųjų nustatyti žmones, būtina matuoti ryškumą, aplinkos temperatūrą, drėgmę, oro slėgį, lakiuosius organinius junginius (VOC) ir CO₂. Informacija, leidžianti skaitmenizuoti pastatų automatiką daug toliau. Šis derinys daro tikrąjį buvimą® Multisensor KNX gerą investiciją į intelekto kūrimą, patogią aplinką žmonėms ir realų efektyvumą. Geriausia iš viršaus - tiksli, skaitmeninė informacija šiuolaikiškam pastatų valdymui.

Oro kokybės jutiklis MultiSensor Air KNX

311,45 EUR
Daugiafunkcinis jutiklis „Multisensor Air KNX“ teikia patikimą informaciją pastato valdymo sistemai. Matuojama temperatūra, drėgmė, oro slėgis, lakieji organiniai junginiai (VOC), CO₂ koncentracija ir apšviestumas. NDar vienas grakštus „True Presence®“ dizaino šeimos narys skirtas, kad šiuolaikiškos lubos atrodytų ištisai. KNX sąsaja lengvam integravimui. Didžiausias dėmesys skiriamas sveikam patalpos klimatui. Tikroji esamų produktų šeima nustato naujus standartus. Sistema suapvalinta davikliais, kurie patikimai teikia papildomą informaciją.

Buvimo jutiklis True Presence

253,95 EUR
Pirmasis tikras buvimo detektorius pasaulyje! Jokių klaidingų įjungimų - jokių nereikalingų išlaidų už elektrą. Tikslus supančios aplinkos matavimas aukšto dažnio (HF) bangomis leidžia patikimai nustatyti menkiausią žmogaus kūno mikrojudesį. Remiantis kūno mikro judesiais ir žmogaus gyvybinėmis funkcijomis, tokiomis kaip įkvėpimas ir iškėlimas ar pečių judėjimas, tikrojo buvimo detektorius patikimai nustato, ar yra žmonių 64 m² plote. Tai patikimai nurodo, ar kambaryje yra žmogus, ar ne. Tai reiškia, kad patikimas buvimo nustatymas yra įmanomas pirmą kartą. Ši informacija leidžia patikimai įjungti ir išjungti apšvietimą, kai jo tikrai nereikia tuo neeikvojant elektros energijos. Išsamios žinios apie buvimą ir nebuvimą lemia daugybę kitų programų, kurios gali būti labai vertingos pastatų valdymui. Tai nustato naują pažangių pastatų automatizavimo standartą. Visos esamos sąsajos COM1, COM2, DALI, KNX. Abi montažinės versijos - virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP).

Buvimo jutiklis Hallway

191,66 EUR
Protingesnis jutiklis žino daugiau. "Hallway" buvimo jutiklis nustato judėjimo kryptį ir žino, ar kažkas artėja, ar tolsta. Taip pat gali pasakyti, ar asmuo yra dešinėje, ar kairėje. Puikus radialinis aptikimas iki 25 m - idealiai tinka ilgiems koridoriams ir tarpueiliams. Jautrumo zoną galima reguliuoti abiem kryptimis atskirai. Judėjimo vektorius (ateinantis ar nueinantis), taip pat ar kažkas yra kairėje arba dešinėje. Ir tai su 25 m aptikimo zona. Tai suteikia nepalyginamai daugiau informacijos nei bet kuris kitas judesio jutiklis. „Bluetooth“ technologija užtikrina, kad "Hallway" jutiklį galima patogiai konfigūruoti ir sujungti į grupes. Dėl išskirtinio dizaino jis tampa svarbiu tikrosios buvimo® šeimos nariu. Šiuolaikinis „True Presence®“ dizainas. „Bluetooth“ technologija. Sąsajos COM 1, COM 2, DALI ir KNX. Ir virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP) versijos.

Buvimo jutiklis Dual HF

184,68 EUR
Aukšto dažnio koridoriaus jutiklis "Dual HF" skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka praėjimams ir ilgiems koridoriams, įrengimo aukštis iki 3,5 m, apšvietimui valdyti. „DUAL-HF“ technologija radialiniam judėjimui aptikti iki 20 m dviem kryptimis, aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, HF jutiklio technologija nustato judėjimą per stiklo, medžio ir kitas plonas sienas. Dvigubas HF koridoriaus jutiklis veikia su ypač pažangia aukšto dažnio technologija. Sistema turi 2 jutiklius, kurių kiekvienas apima vieną koridoriaus kryptį. Abu jie kartu apima apie 20 metrų juostą pėsčiųjų kryptimi - kad būtų galima visapusiškai ir patikimai aptikti judesį be aklų taškų. Tangentinis judesys sąmoningai ribojamas koridoriaus pločiu, kad būtų išvengta, pavyzdžiui, judesių už uždarų durų.

Buvimo jutiklis Dual US

155,73 EUR
"DUAL US" ultragarsinis judesio detektorius, idealus koridoriams ir praėjimams. Patikimas judesių aptikimas per 20 m, apgaubia objektus, o ne prasiskverbia į juos. Judesių aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos atstumas. Didžiausio tikslumo šviesos įjungimas ir išjungimas ilgose perėjose ir koridoriuose. Nes visus objektus galima aiškiai aptikti. Dėl ultragarso technologijos tai nėra "DUAL US" problema. Įrengtas 2,5–3,5 metro aukštyje buvimo vietos detektorius atpažįsta net mažiausius judesius, neatsižvelgiant į tai, iš kurios vaikščiojimo krypties jie eina, 3 x 20 m aptikimo zonoje. Bet tik ten: jutiklis patikimai maskuoja žmones gretimuose kambariuose. Tai daro jį puikiu koridoriaus jutikliu biurų ir administracijos pastatams.

Buvimo jutiklis Single US

151,73 EUR
Idealus jutiklis mažiems koridoriams. Vienas gaminys idealiai tinkantis koridoriams, magistralėms ir laiptų aikštelėms, taip pat tualeto patalpoms, prausykloms ir sandėliavimo patalpoms. Aptikimas 10 m spinduliu ir tangentiškai vienoje kryptyje apgaubia daiktus, o ne prasiskverbia pro juos. Judesio aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos ilgis. Paprastos užduotys reikalauja paprastų atsakymų. Tai rodo mūsų vienintelis "Single US" ultragarso jutiklis. Teisingai instaliuotas jis nustato bet kokį judėjimą koridoriuose ir praėjimuose, kurių ilgis yra iki 10 metrų - net jei jie vyksta už užtvarų. Tačiau judesių gretimose patalpose nergistruoja. Tai reiškia, kad jutiklis įjungia šviesą tik tada, kai to tikrai reikia.

Buvimo jutiklis HF 360

124,79 EUR
HF buvimo jutiklis „HF 360“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka tualetams su kabinomis, persirengimo kambariams, laiptų aikštelėms, daugiaaukštėms automobilių stovėjimo aikštelėms, virtuvėms ir t.t. Įrengimo aukštis iki 3,5 m, jauturmo zona 1 - 12 m reguliuojama elektroniniu būdu ir gali būti apribota dviem kryptimis, judesio aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros. Aukšto dažnio jutiklio technologija taip pat nustato judesį per stiklo, medžio ir kitas plonas sienas. STEINEL yra ne tik aukšto dažnio jutiklių technologijos pradininkas, bet ir pirmasis sėkmingai jį naudoja buvimo detektoriams. Su daugybe pranašumų, ypač skirtų naudoti viešose vietose, tokiose kaip tualeto kabinos.