Buvimo jutikliai

Buvimo jutiklis PD-24 ECO COM1

114,38 EUR

Su naujais Eco Plus PD serijos buvimo detektoriais galima sėkmingai ir lengvai įgyvendinti dažniausiai sutarčių sektoriuje jutikliais pagrįstus standartinius reikalavimus ir kasdienius scenarijus. Pragmatiški pradinio lygio modeliai sudaro tvirtą pagrindą protingam, energiją taupančiam ir aplinkai draugiškam šviesos valdymui, atsižvelgiant į vyraujančią dienos šviesą. Didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutikliai įtikina patikimu 360° aptikimu, kurį galima pritaikyti pagal poreikį naudojant atitinkamų spalvų linzių dangtelius. Buvimo detektorius PD-24 aptinka judesius Ø 24 m srityje. Buvimo detektoriuose (PD) yra papildomai įrengta buvimo aptikimo funkcija, kuri apima Ø 7,5 m buvimo zoną.

Buvimo jutiklis PD-8 ECO COM1

89,92 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. Su COM1 sąsaja klavišų įvestis ir visiškai/pusiau automatinis režimas. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 8 m srityje. Buvimo detektoriaus funkcija Ø 6 m zonoje. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Konfigūracija ir veikimas per išmanųjį nuotolinio valdymo pultą arba potenciometrą. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Max. montavimo aukštis 4 m. Lygiagretus perjungimas (iki 10 jutiklių). Perjungimo galia: 2000 vatų arba 500 vatų (LED).

Buvimo jutiklis PD-24 ECO DALI-2 IPD

116,80 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – 360° IR buvimo detektoriai. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. DALI-2 IPD sąsaja skirta buvimo ir ryškumo verčių informacijos perdavimas į DALI magistralę. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 24 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 7,5 m aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti. Nustatymas ir valdymas per DALI magistralę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Energijos suvartojimas per DALI 12 mA esant 16 V įėjimo įtampai. DALI-2 sertifikuotas pagal IEC 62386.

Buvimo jutiklis PD-8 ECO DALI-2 IPD

94,34 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – 360° IR buvimo detektoriai. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. DALI-2 IPD sąsaja skirta buvimo ir ryškumo verčių informacijos perdavimas į DALI magistralę. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 8 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 6 aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti. Nustatymas ir valdymas per DALI magistralę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Energijos suvartojimas per DALI 12 mA esant 16 V įėjimo įtampai. DALI-2 sertifikuotas pagal IEC 62386.

Buvimo jutiklis PD-24 KNX

142,14 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais yra suderinami su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. KNX su 2 šviesos išėjimais, įskaitant. pastovų šviesos lygio palaikymą, loginiai vartai ir kiti išėjimai bei funkcijos, tokios kaip dienos/nakties perjungimas ir apsauga nuo sabotažo. Judesio aptikimo diapazonas Ø 24 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 7,5 m aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Nustatymas ir valdymas per KNX magistralę ir ETS. Programavimo režimą galima įjungti nuotoliniu būdu per Smart Remote programėlę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Srovės suvartojimas 15 mA prie 24 V.

Buvimo jutiklis PD-8 KNX

104,60 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais yra suderinami su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. KNX su 2 šviesos išėjimais, įskaitant. pastovų šviesos lygio palaikymą, loginiai vartai ir kiti išėjimai bei funkcijos, tokios kaip dienos/nakties perjungimas ir apsauga nuo sabotažo. Judesio aptikimo diapazonas Ø 8 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 6 aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Nustatymas ir valdymas per KNX magistralę ir ETS. Programavimo režimą galima įjungti nuotoliniu būdu per Smart Remote programėlę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Srovės suvartojimas 15 mA prie 24 V.

Buvimo jutikliai Dual HF

223,61 EUR

Aukšto dažnio koridoriaus jutiklis "Dual HF" skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka praėjimams ir ilgiems koridoriams, įrengimo aukštis iki 3,5 m, apšvietimui valdyti. „DUAL-HF“ technologija radialiniam judėjimui aptikti iki 20 m dviem kryptimis, aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, HF jutiklio technologija nustato judėjimą per stiklo, medžio ir kitas plonas sienas. Dvigubas HF koridoriaus jutiklis veikia su ypač pažangia aukšto dažnio technologija. Sistema turi 2 jutiklius, kurių kiekvienas apima vieną koridoriaus kryptį. Abu jie kartu apima apie 20 metrų juostą pėsčiųjų kryptimi - kad būtų galima visapusiškai ir patikimai aptikti judesį be aklų taškų. Tangentinis judesys sąmoningai ribojamas koridoriaus pločiu, kad būtų išvengta, pavyzdžiui, judesių už uždarų durų.

Buvimo jutikliai Dual Tech

217,62 EUR

Geriausias iš abiejų pasaulių. Sujungtas viename detektoriuje. Ultragarsinis buvimo detektorius „DualTech“ idealiai tinka biuruose, konferencijų salėse ir klasių kambariuose. 36 m² buvimo zona, ultragarso technologija užtikrina patikimą objektų aptikimą, nepriklausomai nuo temperatūros, papildomą aptikimo galimybę naudojant PIR technologiją, elektroninį ultragarso pasiekiamumo nustatymą. Biurai, konferencijų salės ir kabinetai turi savo ypatingas erdvines situacijas, kurios tiksliai nepadeda lengvai valdyti efektyvaus apšvietimo. Štai kodėl mes sukūrėme novatorišką 360° detektorių su 36 m² buvimo aptikimo zona, kurioje naudojamos geriausios dviejų pirmaujančių technologijų savybės. Tokiu būdu „DualTech“ taip pat gali aptikti judesius be vizualinio kontakto su jutikliu. PIR technologija suteikia papildomų aptikimo galimybių ir maksimalų patikimumą.

Buvimo jutikliai Dual US

192,67 EUR

"DUAL US" ultragarsinis judesio detektorius, idealus koridoriams ir praėjimams. Patikimas judesių aptikimas per 20 m, apgaubia objektus, o ne prasiskverbia į juos. Judesių aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos atstumas. Didžiausio tikslumo šviesos įjungimas ir išjungimas ilgose perėjose ir koridoriuose. Nes visus objektus galima aiškiai aptikti. Dėl ultragarso technologijos tai nėra "DUAL US" problema. Įrengtas 2,5–3,5 metro aukštyje buvimo vietos detektorius atpažįsta net mažiausius judesius, neatsižvelgiant į tai, iš kurios vaikščiojimo krypties jie eina, 3 x 20 m aptikimo zonoje. Bet tik ten: jutiklis patikimai maskuoja žmones gretimuose kambariuose. Tai daro jį puikiu koridoriaus jutikliu biurų ir administracijos pastatams.

Buvimo jutikliai Hallway

195,66 EUR

Protingesnis jutiklis žino daugiau. "Hallway" buvimo jutiklis nustato judėjimo kryptį ir žino, ar kažkas artėja, ar tolsta. Taip pat gali pasakyti, ar asmuo yra dešinėje, ar kairėje. Puikus radialinis aptikimas iki 25 m - idealiai tinka ilgiems koridoriams ir tarpueiliams. Jautrumo zoną galima reguliuoti abiem kryptimis atskirai. Judėjimo vektorius (ateinantis ar nueinantis), taip pat ar kažkas yra kairėje arba dešinėje. Ir tai su 25 m aptikimo zona. Tai suteikia nepalyginamai daugiau informacijos nei bet kuris kitas judesio jutiklis. „Bluetooth“ technologija užtikrina, kad "Hallway" jutiklį galima patogiai konfigūruoti ir sujungti į grupes. Dėl išskirtinio dizaino jis tampa svarbiu tikrosios buvimo® šeimos nariu. Šiuolaikinis „True Presence®“ dizainas. „Bluetooth“ technologija. Sąsajos COM 1, COM 2, DALI ir KNX. Ir virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP) versijos.

Buvimo jutikliai HF 360-2

177,69 EUR

Protingas stebėjimo specialistas. HF 360-2 iš naujos „Control PRO 2“ serijos. Moderni optika ir intelektuali 360 ° HF jutiklių technologija - idealiai tinka laiptinėms ir tualetams su kajutėmis. Galima lengvai nustatyti ir prijungti prie tinklo per „Bluetooth“. Montavimo aukštis iki 3,5 m. Diapazonas: 12 m. Tobulinant „HF 360“, „HF 360-2“ yra pirmasis mūsų naujos „Control PRO 2“ serijos gaminys, kuris, be šviesos jungiklio, taip pat teikia skaitmeninius duomenis. Išmanusis HF 360-2 jutiklis taip pat matuoja temperatūrą ir drėgmę KNX, IP ir DALI-2 įvesties įrenginio BUS sąsajose. Toliau sukurta jutiklio konstrukcija dar labiau pagrįsta šiuolaikine STEINEL True Presence jutiklių išvaizda. „HF 360-2“, kurį galima lengvai prijungti prie tinklo ir reguliuoti naudojant „Bluetooth“, siūlo sąsajas COM1, COM2, DALI-2 APC, DALI-2 IPD, KNX ir IP, taip pat galima įsigyti kaip BT IPD (slave) versiją. Yra virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP ir DE) versijos.

Buvimo jutikliai IR Quattro

124,79 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis „Control PRO IR Quattro“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka mažiems biurams, parduotuvių, paslaugų ir komunalinėms patalpoms, prausykloms ir tualetams. Įrengimo aukštis iki 8 m. 1760 judesio stebėjimo zonų puiki aptikimo kokybė, kvadratinės formos buvimo aptikimo zona, užimanti 16 m², mechaniškai keičiama. Su 1760 judesio stebėjimo zonų jis nustato naujus aptikimo kokybės standartus, ypač mažesnių tipų biuruose, parduotuvių, tarnybinių, buitinių ir plovyklų vietose. Kvadratinės aptikimo zonos dydį galima mechaniškai keisti neprarandant kokybės - tai galimybė, kurią išimtinai turi STEINEL "Professional Control PRO“ serijos gaminiai.