Buvimo jutikliai

Buvimo jutikliai Dual HF

218,62 EUR

Aukšto dažnio koridoriaus jutiklis "Dual HF" skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka praėjimams ir ilgiems koridoriams, įrengimo aukštis iki 3,5 m, apšvietimui valdyti. „DUAL-HF“ technologija radialiniam judėjimui aptikti iki 20 m dviem kryptimis, aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, HF jutiklio technologija nustato judėjimą per stiklo, medžio ir kitas plonas sienas. Dvigubas HF koridoriaus jutiklis veikia su ypač pažangia aukšto dažnio technologija. Sistema turi 2 jutiklius, kurių kiekvienas apima vieną koridoriaus kryptį. Abu jie kartu apima apie 20 metrų juostą pėsčiųjų kryptimi - kad būtų galima visapusiškai ir patikimai aptikti judesį be aklų taškų. Tangentinis judesys sąmoningai ribojamas koridoriaus pločiu, kad būtų išvengta, pavyzdžiui, judesių už uždarų durų.

Išparduota

Buvimo jutikliai Dual Tech

212,63 EUR

Geriausias iš abiejų pasaulių. Sujungtas viename detektoriuje. Ultragarsinis buvimo detektorius „DualTech“ idealiai tinka biuruose, konferencijų salėse ir klasių kambariuose. 36 m² buvimo zona, ultragarso technologija užtikrina patikimą objektų aptikimą, nepriklausomai nuo temperatūros, papildomą aptikimo galimybę naudojant PIR technologiją, elektroninį ultragarso pasiekiamumo nustatymą. Biurai, konferencijų salės ir kabinetai turi savo ypatingas erdvines situacijas, kurios tiksliai nepadeda lengvai valdyti efektyvaus apšvietimo. Štai kodėl mes sukūrėme novatorišką 360° detektorių su 36 m² buvimo aptikimo zona, kurioje naudojamos geriausios dviejų pirmaujančių technologijų savybės. Tokiu būdu „DualTech“ taip pat gali aptikti judesius be vizualinio kontakto su jutikliu. PIR technologija suteikia papildomų aptikimo galimybių ir maksimalų patikimumą.

Išparduota

Buvimo jutikliai Dual US

187,67 EUR

"DUAL US" ultragarsinis judesio detektorius, idealus koridoriams ir praėjimams. Patikimas judesių aptikimas per 20 m, apgaubia objektus, o ne prasiskverbia į juos. Judesių aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos atstumas. Didžiausio tikslumo šviesos įjungimas ir išjungimas ilgose perėjose ir koridoriuose. Nes visus objektus galima aiškiai aptikti. Dėl ultragarso technologijos tai nėra "DUAL US" problema. Įrengtas 2,5–3,5 metro aukštyje buvimo vietos detektorius atpažįsta net mažiausius judesius, neatsižvelgiant į tai, iš kurios vaikščiojimo krypties jie eina, 3 x 20 m aptikimo zonoje. Bet tik ten: jutiklis patikimai maskuoja žmones gretimuose kambariuose. Tai daro jį puikiu koridoriaus jutikliu biurų ir administracijos pastatams.

Išparduota

Buvimo jutikliai Hallway

190,67 EUR

Protingesnis jutiklis žino daugiau. "Hallway" buvimo jutiklis nustato judėjimo kryptį ir žino, ar kažkas artėja, ar tolsta. Taip pat gali pasakyti, ar asmuo yra dešinėje, ar kairėje. Puikus radialinis aptikimas iki 25 m - idealiai tinka ilgiems koridoriams ir tarpueiliams. Jautrumo zoną galima reguliuoti abiem kryptimis atskirai. Judėjimo vektorius (ateinantis ar nueinantis), taip pat ar kažkas yra kairėje arba dešinėje. Ir tai su 25 m aptikimo zona. Tai suteikia nepalyginamai daugiau informacijos nei bet kuris kitas judesio jutiklis. „Bluetooth“ technologija užtikrina, kad "Hallway" jutiklį galima patogiai konfigūruoti ir sujungti į grupes. Dėl išskirtinio dizaino jis tampa svarbiu tikrosios buvimo® šeimos nariu. Šiuolaikinis „True Presence®“ dizainas. „Bluetooth“ technologija. Sąsajos COM 1, COM 2, DALI ir KNX. Ir virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP) versijos.

Išparduota

Buvimo jutikliai HF 360-2

172,70 EUR

Protingas stebėjimo specialistas. HF 360-2 iš naujos „Control PRO 2“ serijos. Moderni optika ir intelektuali 360 ° HF jutiklių technologija - idealiai tinka laiptinėms ir tualetams su kajutėmis. Galima lengvai nustatyti ir prijungti prie tinklo per „Bluetooth“. Montavimo aukštis iki 3,5 m. Diapazonas: 12 m. Tobulinant „HF 360“, „HF 360-2“ yra pirmasis mūsų naujos „Control PRO 2“ serijos gaminys, kuris, be šviesos jungiklio, taip pat teikia skaitmeninius duomenis. Išmanusis HF 360-2 jutiklis taip pat matuoja temperatūrą ir drėgmę KNX, IP ir DALI-2 įvesties įrenginio BUS sąsajose. Toliau sukurta jutiklio konstrukcija dar labiau pagrįsta šiuolaikine STEINEL True Presence jutiklių išvaizda. „HF 360-2“, kurį galima lengvai prijungti prie tinklo ir reguliuoti naudojant „Bluetooth“, siūlo sąsajas COM1, COM2, DALI-2 APC, DALI-2 IPD, KNX ir IP, taip pat galima įsigyti kaip BT IPD (slave) versiją. Yra virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP ir DE) versijos.

Buvimo jutikliai IR Quattro

113,80 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis „Control PRO IR Quattro“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka mažiems biurams, parduotuvių, paslaugų ir komunalinėms patalpoms, prausykloms ir tualetams. Įrengimo aukštis iki 8 m. 1760 judesio stebėjimo zonų puiki aptikimo kokybė, kvadratinės formos buvimo aptikimo zona, užimanti 16 m², mechaniškai keičiama. Su 1760 judesio stebėjimo zonų jis nustato naujus aptikimo kokybės standartus, ypač mažesnių tipų biuruose, parduotuvių, tarnybinių, buitinių ir plovyklų vietose. Kvadratinės aptikimo zonos dydį galima mechaniškai keisti neprarandant kokybės - tai galimybė, kurią išimtinai turi STEINEL "Professional Control PRO“ serijos gaminiai.

Buvimo jutikliai IR Quattro HD

224,61 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo detektorius „Control PRO IR Quattro HD“ skirtas vidaus patalpoms. Idealiai tinka vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasėse, sporto salėse ir sandėliuose. Įrengimo aukštis iki 10 m. 4800 judesio stebėjimo zonų, siekiant maksimalios aptikimo kokybės, buvimo vietos nustatymo 64 m² erdvėje, kvadratinės formos aptikimo zonos dydis mechaniškai keičiamas nė kiek neprarandant kokybės. Visa tai nepalieka jokios galimybės netyčia išsijungti esant stebėjimo zonoje žmonėms. Tai reiškia, kad "IR Quattro HD" valdomas apšvietimo valdymo sistemas vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasių ir paskaitų teatruose, taip pat sporto salėse ir sandėliuose galima suplanuoti ir sukonfigūruoti visiškai tiksliai. Apie tai, apie ką kiti gali tik pasvajoti.

Išparduota

Buvimo jutikliai IR Quattro HD DALI+

280,51 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis "IR Quattro HD DALI plus“ su daugybe papildomų funkcijų idealiai tinka klasėms, biurams, automobilių stovėjimo aikštelėms. Montavimo aukštis iki 10 m, su trim apšvietimo kanalais (adresuojamas DALI) iki 64 šviestuvų, lengvai nustatomi per programą. Papildoma relė, nuolatinio apšvietimo valdymas ir kintamos šviesos lygio funkcijos, visų 3 apšvietimo kanalų mygtukų sąsaja, skirta valdyti ir pritemdyti papildomą relę, nuotoliniu būdu viskas valdoma per „Smart Remote“. Pavyzdžiui, ji taip pat turi papildomą relę budėjimo režimo sumažinimui arba sujungtas apšvietimo grupes. 4800 perjungimo zonų ir kvadratinio aptikimo pėdsako su buvimo zona, apimančia tikrąjį 64 m², nepalieka jokios galimybės netyčia įsijungti ir aklai zonai. Išplėstinės patogios vartotojui funkcijos, tokios kaip kaimyninio apšvietimo funkcija, pagrindinis apšvietimo lygis ir „ECO-ON“ režimas, yra idealus sprendimas visiems, norintiems suplanuoti ir įdiegti intelektualųjį apšvietimą.

Išparduota

Buvimo jutikliai IR Quattro Micro

149,74 EUR

"IR Quattro MICRO" patenkina daugelio architektų ir projektuotorių norą, kad jutiklis būtų kuo mažiau pastebimas. Įspūdį suteikia kompaktiškas dydis įdiegus, mažas bendras aukštis ir labai tikslus objektyvas (15 x 15 mm). Tuo pačiu metu mažas 360° infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis suteikia puikų našumą, akylai "stebintį" ~36 m². IP65 sertifikatas taip pat tinka patalpoms, kuriose yra drėgmės. "IR Quattro MICRO" išpildo daugybę norų. Dėl mažo dydžio ir žemo profilio dizainas puikiai tinka naudoti ten, kur reikia vengti trikdančių lubų įrengimų. Mikroprecizinio lęšio matmenys yra tik 15 x 15 mm. Vis dėlto jo veikimas yra stulbinantis. "IR Quattro MICRO" - mažiausias mūsų įrenginys, turintis didžiulį potencialą.

Išparduota

Buvimo jutikliai IR Quattro SXS

147,95 EUR

"IR Quattro SLIM XS" ypač plonas įleidžiamas buvimo jutiklis. Tinka į bet kurią standartinę įleidžiamą montažinę dėžutę. Virštinkinės (matomos) dalies aukštis tik 6 mm. Aukšto tikslumo 360° infraraudonųjų spindulių jutiklis su visame pasaulyje unikaliu tinklainės objektyvu ir 16 m² buvimo aptikimo zona (4 x 4 m). Parametrų nustatymas vykdomas nuotolinio valdymo pultu arba „Smart Remote“. Itin plonas "IR Quattro SLIM XS" detektorius praktiškai išnyksta sienoje ar lubose. Dėl savo praktiškos įleidžiamos konstrukcijos jis sukuria nepastebimą simbiozę su biuro aplinka ir gali būti sumontuojamas į bet kurią standartinę montažinę dėžutę. Trumpai tariant: atrodo, kad mūsų ploniausias buvimo detektorius apsimeta, kad jo net nėra - ir vis tiek jis yra. Galimi apvalios (R) ir kvadratinės (Q) formų modeliai.

Išparduota

Buvimo jutikliai Single US

0,00 EUR

Idealus jutiklis mažiems koridoriams. Vienas gaminys idealiai tinkantis koridoriams, magistralėms ir laiptų aikštelėms, taip pat tualeto patalpoms, prausykloms ir sandėliavimo patalpoms. Aptikimas 10 m spinduliu ir tangentiškai vienoje kryptyje apgaubia daiktus, o ne prasiskverbia pro juos. Judesio aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos ilgis. Paprastos užduotys reikalauja paprastų atsakymų. Tai rodo mūsų vienintelis "Single US" ultragarso jutiklis. Teisingai instaliuotas jis nustato bet kokį judėjimą koridoriuose ir praėjimuose, kurių ilgis yra iki 10 metrų - net jei jie vyksta už užtvarų. Tačiau judesių gretimose patalpose nergistruoja. Tai reiškia, kad jutiklis įjungia šviesą tik tada, kai to tikrai reikia.

Išparduota

Buvimo jutikliai True Presence

252,56 EUR

Pirmasis tikras buvimo detektorius pasaulyje! Jokių klaidingų įjungimų - jokių nereikalingų išlaidų už elektrą. Tikslus supančios aplinkos matavimas aukšto dažnio (HF) bangomis leidžia patikimai nustatyti menkiausią žmogaus kūno mikrojudesį. Remiantis kūno mikro judesiais ir žmogaus gyvybinėmis funkcijomis, tokiomis kaip įkvėpimas ir iškėlimas ar pečių judėjimas, tikrojo buvimo detektorius patikimai nustato, ar yra žmonių 64 m² plote. Tai patikimai nurodo, ar kambaryje yra žmogus, ar ne. Tai reiškia, kad patikimas buvimo nustatymas yra įmanomas pirmą kartą. Ši informacija leidžia patikimai įjungti ir išjungti apšvietimą, kai jo tikrai nereikia tuo neeikvojant elektros energijos. Išsamios žinios apie buvimą ir nebuvimą lemia daugybę kitų programų, kurios gali būti labai vertingos pastatų valdymui. Tai nustato naują pažangių pastatų automatizavimo standartą. Visos esamos sąsajos COM1, COM2, DALI, KNX. Abi montažinės versijos - virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP).