Lauko judesio davikliai

Judesio davikliai iHF 3D

206,64 EUR

160° apimties kampo jutiklis su 7 m jautrumo zona ir 3D technologija atpažįsta ir išskiria judančius objektus, nereaguoja į mažų gyvūnų judesius, patikimai veikia prie žemos ar aukštos temperatūros. Viską vienodai gerai aptinka, kad ir kuria linkme būtų judama. „IHF 3D“ yra puikus judesio detektorius lauke. Nesvarbu, ar tai būtų fasadai, automobilių stovėjimo aikštelės, vidaus kiemai - intelektualus aukšto dažnio jutiklis įjungia šviesą tik tada, kai to tikrai reikia. Pirmiausia todėl, kad jis gali atskirti žmogaus judesius nuo krūmų, mažų gyvūnų ir lietaus judesių. Ir antra, todėl, kad vartotojai gali nustatyti maksimalų 7 metrų aptikimo spindulį visose trijose dimensijose absoliučiai tiksliai, kad atitiktų jų konkrečius poreikius. Ir bet kokiu oru. Parametrų nustatymas, apjungimas į grupes ir kitos funkcijos nustatomos per Blue Tooth (BT) sąsają.

Judesio davikliai IS 1

30,41 EUR

Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 1", skirtas naudoti viduje ir lauke, idealiai tinka tiksliam mažų plotų padengimui. 120° apimties kampu jautrumo zona siekia iki 10 m. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva pasisuka 30° horizontaliai ir pasilenkia 180° vertikaliai, kad būtų galima tiksliai sureguliuoti judesių aptikimo zoną. Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius „IS 1“ aprūpintas nepriekaištingos konstrukcijos tobulomis technologijomis. Jis yra ypač patikimas, gali būti montuojamas ant sienos ar lubų ir yra idealus sprendimas stebint tikslias zonas prieš pastatus ar važiuojamosiose vietose. Tai taip pat užtikrina puikią aptikimo kokybę ir gali būti pritaikyta prie specifinių sąlygų vietoje. Detektorius prijungiamas taip greitai ir lengvai, kad lieka pakankamai laiko kitiems darbams.

Judesio davikliai IS 130-2

47,50 EUR

Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 130-2", skirtas naudoti ir viduje ir lauke. Idealiai tinkamas aptikti judesius arti pastato. Su 130° apimties kampu jo jautrumo zona siekia iki 12 m, yra galimybė pasirinkti švietimo trukmę ir prieblandos slenkstį. Jutiklio galva pasisuka 50° horizontaliai ir palenkiama 90° vertikaliai tiksliam judesių aptikimo zonos reguliavimui. "IS 130-2" infraraudonųjų spindulių judesio detektorius yra STEINEL klientų mėgstamas bet tai nereiškia, kad mes ilsimės ant laurų. Mes ir toliau optimizavome jo dizainą ir technologijas. Šis jutiklis yra idealus sprendimas stebint sritis su tiksliu taikymu priešais pastatus ir važiuojamosiose dalyse. Taip pat užtikrina puikią judesių aptikimo kokybę ir gali būti pritaikyta prie specifinių sąlygų vietoje. Judesio detektorius yra instaliuojamas taip lengvai ir greitai, kad jūsų kaimynas net nepastebės, kad jį įdiegsite.

Judesio davikliai IS 140-2

67,36 EUR

Klasikinis detektorius, tik dabar aukštesnio lygio. Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 140-2", skirtas naudoti tiek lauke, tiek ir viduje. Idealiai tinka tiksliam judesio aptikimui arti pastato, 140° apimties kampo jautrumo zona siekia iki 14 m. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva pasisuka 180° horizontaliai ir palenkiama 90° vertikaliai tiksliam aptikimo zonos reguliavimui. Infraraudonųjų spindulių valdomas judesio detektorius "IS 140-2" suteikia jums visus modernaus detektoriaus pranašumus, nes visada naudojame tik pačias naujausias technologijas. Pavyzdžiui, esamos kartos gaminiui suteikėme dar daugiau pranašumų: didesnį reguliavimo kampą, ilgesnią jautrumo zoną ir dar geresnį judesio aptikimo efektyvumą.

Judesio davikliai IS 180-2

89,18 EUR

Infraraudonųjų spindulių sieninis jutiklis "IS 180–2" skirtas naudoti tiek lauke tiek ir viduje. Dėka pridedamų kampinių laikiklių idealiai tinka montuoti tiek ant išorinių, tiek ant vidinių pastatų fasadų kampų. Jautrumo zonos apimties kampas 180°, jautrumo zonos ilgis iki 12 m arba iki 5 m apverčiant optinę linzę. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jautrumo zona konfigūruojama pridedamomis užsklandomis. Elegantiškas, ant sienos montuojamas infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis "IS 180-2" geriausiai apsaugo nuo netyčinio apgadinimo ar netyčinio smūgio. Idealiai tinka judesiams stebėti didelėse lauko erdvėse, tokiose kaip priešais namus, važiuojamosiose vietose, soduose ar kiemuose.

Judesio davikliai IS 2140 ECO

39,85 EUR

Klasikinis detektorius, tik dabar aukštesnio lygio. Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 2140 ECO", skirtas naudoti tiek lauke, tiek ir viduje. Idealiai tinka tiksliam judesio aptikimui arti pastato, 140° apimties kampo jautrumo zona siekia iki 12 m. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva pasisuka 180° horizontaliai ir palenkiama 90° vertikaliai tiksliam aptikimo zonos reguliavimui. Infraraudonųjų spindulių valdomas judesio detektorius "IS 2140" suteikia jums visus modernaus detektoriaus pranašumus, nes visada naudojame tik pačias naujausias technologijas. Pavyzdžiui, esamos kartos gaminiui suteikėme dar daugiau pranašumų: didesnį reguliavimo kampą, ilgesnią jautrumo zoną ir dar geresnį judesio aptikimo efektyvumą.

Judesio davikliai IS 2160 ECO

48,38 EUR

Šitas mato viską. Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 2160 ECO" skirtas naudoti ir viduje, ir lauke. Idealiai tinka įėjimams ir mažesnio dydžio objektams, idealus montavimo aukštis 2 m, 160° apimties kampas, registruoja tangentinius judesius iki 12 m atstumu. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, pasukamas iki 40° horizontaliai ir paverčiamas iki 70° vertikaliai. Didžiulis lankstumas už mažą kainą. Nebrangus, geras ir idealiai tinka mažo tipo patalpoms, privažiavimui prie garažo ir įėjimo keliams. Šis jutiklis ne tik daro įspūdį dėl išskirtinės kainos ir kokybės santykio, bet ir suteikia neįtikėtiną lankstumą: aptikimo zoną galima pritaikyti bet kuriai situacijai tiesiog pakreipiant ir sukant jutiklio galvutę.

Judesio davikliai IS 2180 ECO

73,02 EUR

Ant sienos kaip sargybinis šuo. Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 2180 ECO" geriausiai tinka lauke. Idealus ant pastatų fasadų, vidutinio dydžio gamybinėms ir lauko erdvėms. Montavimo aukštis 2 m, 180° apimties kampas, jautrumo zona iki 12 m. arba 5 m (apverčiant linzę). Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis. Komplektuojamas su išorinio ir vidinio kampo kampiniais sienos laikikliais. Idealus pasirinkimas stebint plotus iki 200 m². Tai ne tik daro įspūdį, naudodama ir aukščiausios klasės jutiklių technologijas, bet ir džiugina akis dėl savo modernaus dizaino, kuris puikiai dera prie bendro šiuolaikinės architektūros vaizdo.

Judesio davikliai IS 2180-2

94,84 EUR

Ant sienos kaip sargybinis šuo. Infraraudonųjų spindulių judesio detektorius "IS 2180 ECO" geriausiai tinka lauke. Idealus ant pastatų fasadų, vidutinio dydžio gamybinėms ir lauko erdvėms. Montavimo aukštis 2 m, 180° apimties kampas, jautrumo zona iki 12 m. arba 5 m (apverčiant linzę). Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis. Komplektuojamas su išorinio ir vidinio kampo kampiniais sienos laikikliais. Idealus pasirinkimas stebint plotus iki 200 m². Tai ne tik daro įspūdį, naudodama ir aukščiausios klasės jutiklių technologijas, bet ir džiugina akis dėl savo modernaus dizaino, kuris puikiai dera prie bendro šiuolaikinės architektūros vaizdo.

Judesio davikliai IS 2360 ECO

65,44 EUR

Elegantiškas. Kompaktiškas. Nepastebimas. "IS 2360 ECO" virštinkinis infraraudonųjų spindulių jutiklis. Idealiai tinka prieangiams ir mažiems kambariams. 360° apimties kampas horizontaliai, 160° atverties kampas vertikaliai ir 7 m spindulio jautrumo zonos ilgis. Pasislepia fone ir registruoja kiekvieną judesį. Stilingas infraraudonųjų spindulių lubų jutiklis su netrukdomu kompaktišku vaizdu. Paviršiuje montuojamas judesio detektorius "IS 2360 ECO" su pasyviojo infraraudonųjų spindulių jutiklio technologija yra puikus pasirinkimas verandoms ir mažoms patalpoms. Jautrumo zoną pridedamomis užsklandomis galima suderinti su bet kokia konkrečia situacija. Tikslus IR jutiklis daro įspūdį ir dėl to, kad jį lengva įrengti.

Judesio davikliai IS 2360-3 ECO

91,84 EUR

Daugybė talentų tiek viduje, tiek ir lauke. Infraraudonųjų spindulių lubinis virštinkinis jutiklis "IS 2360-3 ECO", 3 piroelementai, skirti 360° apimties kampui, jautrumo atstumą galima nustatyti iki 12 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, aptikimo zoną galima apriboti pridedamomis užsklandomis. Infraraudonųjų spindulių jutiklis patenkina visus reikalavimus ir yra tikrai lengvai montuojamas. Tiesiog genialumas: sudėtinga technologija, įdiegta ir sukonfigūruota vos keliais žingsniais dėl sumanios diegimo koncepcijos.

Judesio davikliai IS 2360-DE ECO

65,44 EUR

Pažangi diegimo technologija. Infraraudonųjų spindulių lubinis įleidžiamas jutiklis "IS 2360 DE ECO" skirtas naudoti ir viduje, ir lauke. Idealiai tinka montuoti pastogėse ir pakabinamose lubose. 360° apimties kampu, jautrumo zona iki 4 m (spinduliu), pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis. Jautrumo zoną galima apriboti pridedamomis užsklandomis.