Lauko žibintai

Sensorinis žibintas L 620 CAM

225,37 EUR
„L 620 CAM“ yra jutiklinis žibintas su videokamera viename gaminyje. Korpusas pagamintas iš aliuminio ir aukštos kokybės opalinio stiklo. 180° infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis su 10 m atstumu. Šiltai balta šviesa: 3000 K ir 781 lm, esant 14,3 W. „L 620 CAM“ suteikia daugiau nei šviesos ir saugumo. „L 620 CAM“ yra pirmoji „Wi-Fi“ pagrindu sukurtos kameros ir žibinto kombinacija ir su jumis susisiekia per programą. Kai tik infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis nustato judesį, žibintas įsijungia ir gaunate pranešimą į savo mobilųjį įrenginį. Tiksliai reguliuojama kamera per Wi-Fi perduoda jūsų įėjimo zonos vaizdus į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir suteikia galimybę bendrauti. Galite tiksliai pamatyti ir išgirsti, kas vyksta už jūsų durų, ir galite susisiekti naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu per įmontuotą domofoną. Kai tik aptinkamas judėjimas, atitinkami vaizdai išsaugomi micro SD kortelėje, įmontuotoje šviesoje.

Sensorinis žibintas L 605

132,59 EUR
"L 605 LED" lauko žibintas turi 180° infraraudonųjų spindulių jutiklį, kurio "gaudo" judesius iki 10 m atstumu. Pagrindas pagamintas iš aliuminio, aukštos kokybės opalinio stiklo gaubtas sąlygoja tolygią, švelniai išsklaidytą šviesą (šilta balta 3000 K, 600 lm) iš vos 9,5 W. Pasirenkamos švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, taip pat 4 valandų pastovaus švietimo ir 10% naktinio pašvietimo funkcijos, keturios intelektualios jutiklio programos. Įskaitant elegantišką švelnų šviesos įsijungimą. Kai tik jutiklis nustato judesį prietemoje ar tamsoje, žibintas automatiškai ir patikimai įsijungia ir po nustatyto laiko vėl automatiškai išsijungia. Ir tik 9,5 W, jis yra ypač efektyvus. Laiką ir prieblandos slenkstį galima lengvai parinkti. Patarimas: „L 605 LED“ puikiai dera prie „L 600 CAM“.

Sensorinis žibintas DL Vario

135,07 EUR
LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1000 lm, naudojamas galingumas 10 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensorinis žibintas DL Vario PRO

153,73 EUR
LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1430 lm, naudojamas galingumas 14 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensorinis žibintas L 1

47,43 EUR
Praktiškas dizainas. Jutikliu įjungiamas sieninis lauko žibntas "L 1" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampas, judesius siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, pridedamas lapas su namo numerių skaitmenimis. Vaikai žaidžia kieme prie namo futbolą, kamuolys smogia į namo sieną ir pataiko į žibintą. Jūsų „L 1“ lauko žibintui tai nė motais. Smūgiams atsparus gaubtas patikimai apsaugo nuo atsitiktinio apgadinimo. Šviesa įsijungia tik tada, kai jos iš tikrųjų reikia. Integruotas jutiklis gali pasakyti, ar jūs ten esate, o šviesa suteikia tolygų, visos aplinkos apšvietimą.

Sensorinis žibintas L 12

59,37 EUR
Sieninis lauko žibintas "L 12" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampo jautrumo zona siekia judesius iki 10 m atstumu. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama iki 90° vertikaliai, kad būtų galima tiksliai nustatyti judesio aptikimo zoną, aliuminio spalvos dekoratyvinis skydelis. Eikvoti energiją buvo vakar. „L 12“ automatiškai įjungia šviesą tik tada, kai to reikia. Dėl modernaus išvaizdos ir reguliuojamos jautrumo zonos jis tampa tikru akcentu ant bet kurios pastato sienos. Pažangus apšvietimas patogiam gyvenimui.

Išparduota

Sensorinis žibintas L 15

63,05 EUR
Seni geri laikai. Klasikinis lauko žibintas „L 15“ idealiai tinka pastatų fasadams ir įėjimams. 180° apimties su jautrumo zona, kuri siekia iki 10 m. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama iki 90 °, kad būtų galima tiksliai nustatyti judesio aptikimo zoną. Viskas buvo geriau senais gerais laikais. Na, beveik viskas. "L 15" sienos jutikliniu žibintu mes prisimename tuos praėjusius laikus. Tačiau šiais laikais lauko žibintai įsijungia tik tada, kai šviesos iš tikrųjų reikia. Jutiklis gali pasakyti, ar aptikimo zonoje yra kas nors, ir automatiškai įjungia šviesą. Žibintas suderina pažangiausias technologijas su klasikiniu dizainu, be to, yra ypač efektyvus energijos sąnaudoms. Trumpai tariant: energijos taupymas, patogumas ir saugumas.

Sensorinis žibintas L 190

115,31 EUR
Amžinai elegantiška forma. Klasikinis lauko žibintas „L 190“ idealiai tinkan prestižinėms lauko erdvėms. 180° apimties kampo jautrumo zoną galima nustatyti iki 12 m arba iki 5 m atstumams. Tvirtas, gausiai dekoruotas, liejamas aliuminis, budintis pašvietimas ir švelnus šviesos įjungimas. Papuoškite savo namo išorę klasikiniu žibintu. Dėl prabangiai dekoruotų liejamo aliuminio detalių ir intelektualių technologijų „L 190“ lauko žibintas yra išskirtinė detalė ant jūsų namų sienos. Jutiklis reaguoja automatiškai, o integruota minkšto paleidimo funkcija lėtai įjungia šviesą. Pažangus apšvietimas patogiam gyvenimui.

Sensorinis žibintas L 20

72,52 EUR
Žavingas sprendimas! Sieninis jutiklinis lauko žibintas "L 20" su patrauklia nerūdijančio plieno apdaila idealiai tinkamas įėjimams ir pastatų fasadams. Su 180° apimties kampu jo jautrumo zona siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama 90° vertikaliai. Lakoniška išvaizda, patikima technologija: tiek prie įėjimo, tiek prie pastato, tiek ir ant vidaus kiemo - "L 20" jutikliu valdomas lauko žibintas yra grakščių linijų. Lauko žibintams būdinga nerūdijančio plieno apdaila apsaugo nuo aplinkos poveikio, o matinio gaubto dėka tolygiai paskirstomas aplinkos apšvietimas. Praktiška: jutiklis ir šviesos gaubtas yra pagaminti iš atsparaus smūgiams polikarbonato. Su E27 lizdu kaitinamosioms lemputėms, mažai energijos vartojančioms dujošvytėms ar LED lempoms.

Sensorinis žibintas L 22

70,30 EUR
Žavingas sprendimas! Sieninis jutiklinis lauko žibintas "L 22" su patrauklia nerūdijančio plieno apdaila idealiai tinkamas įėjimams ir pastatų fasadams. Su 180° apimties kampu jo jautrumo zona siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama 90° vertikaliai. Lakoniška išvaizda, patikima technologija: tiek prie įėjimo, tiek prie pastato, tiek ir ant vidaus kiemo - "L 22" jutikliu valdomas lauko žibintas yra grakščių linijų. Lauko žibintams būdinga nerūdijančio plieno apdaila apsaugo nuo aplinkos poveikio, o matinio gaubto dėka tolygiai paskirstomas aplinkos apšvietimas. Praktiška: jutiklis ir šviesos gaubtas yra pagaminti iš atsparaus smūgiams polikarbonato. Su E27 lizdu kaitinamosioms lemputėms, mažai energijos vartojančioms dujošvytėms ar LED lempoms.

Sensorinis žibintas L 220

132,77 EUR
Šiuolaikiška "L 220 LED" jutikliu jungiamas lauko žibintas su dideliu kvadratiniu priekiniu paviršiumi skirtas lipniems namo numeriams priklijuoti. Kviečianti, minkšta aplinkos šviesa įėjimams. Šviesos galia 550 lm, kai sunaudojama tik 7,5 W galios. 180° apimties kampo jautrumo zona siekia judesius 10 m atstumu. Paprastas sprendimas - galingas efektas! "L 220 LED" jutikliais įjungiami lauko žibintai paryškina kiekvieną įėjimą moderniai ir švelniai. Kvadratiniai žibintai užtikrina optimalų apšvietimą dėl šiuolaikinės LED technologijos, o integruotas jutiklis automatiškai įjungia ir išjungia apšvietimą.

Sensorinis žibintas L 240

118,34 EUR
Apšvietimo sprendimai vertikaliame dizaine. Plonas "L 240 LED" jutiklinis lauko žibintas su aukštos kokybės nerūdijančio plieno dekoratyviniu skydeliu iš antracito arba nerūdijančio plieno užlieja įėjimą į namus ar kitur maloniai minkšta šilta šviesa. Puikus apšvietimas, kai sunaudojama tik 7,5 W. Infraraudonųjų spindulių jutiklis "pagauna\' judesius iki 10 m atstumu. Stačiakampiai "L 240 LED" jutikliais įjungiami lauko žibintai išplatina įspūdingą figūrą savo vertikaliu dizainu ir minkštu aplinkos apšvietimu. Moderni LED technologija, kurios šviesos srautas yra iki 570 lm: šie ploni, elegantiški žibintai užtikrina nepriekaištingą apšvietimą - naudojant 7,5 W galią! Integruoto jutiklio aprėpties kampas yra 180° ir jis užtikrina patikimą automatinį apšvietimo įjungimą ir išjungimą.