Lauko žibintai

Sensorinis žibintas Spot Garden BT

Malonumas sode su jutikliniu „Spot Garden S BT“. Prijunkite antžeminį prožektorių su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu, tiesiog nukreipiančiu į žemę ir užtikrinančiu universalų apšvietimą kieme. "Spot GARDEN S BT" yra patogiai nustatoma, sujungiama ir valdoma per „Bluetooth“, naudojant programą. Įjungimo ir išjungimo laikas, prieblandos ir švietimo trukmės nustatymai, taip pat apšvietimo grupės kūrimas - visa tai jokia problema. 520 lm, 7 W, 3000 K. Komplekte yra 2,5 m laidas su tinklo kištuku ir GU10 lemputė. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serija yra tiesiog įsmeigiama į žemę - tam viskas yra. „BT“ versija taip pat leidžia lengvai sujungti kelis žibintus per „Bluetooth“, nereikalaujant laidų. Čia programa taip pat suteikia galimybę patogiai pasirinkti parametrus ir valdymo funkcijas. Tai reiškia, kad laiką ir prieblandą galima įjungti ir išjungti, taip pat apšvietimo grupes galima per kelias sekundes.

Sensorinis žibintas Spot Way BT

Elegantiškas, pasukamas antžeminis 57 cm aukščio prožektorius "Spot WAY S BT" su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu stilingai išryškina važiuojamąsias dalis, sodo takus ir kitus praėjimus. 520 lm šiltai baltos šviesos 3000K spektro srautas tik iš 7 W galios. Patogus sujungimas, reguliavimas ir valdymas naudojant "Bluetooth" ryšį ir nemokamą programą. Tai leidžia pasirinkti švietimo trukmę ir prieblandos nustatymą, įjungimo / išjungimo laikus ir sujungti žibintus į grupes. Komplekte yra maitinimo kištukas (2,5 m) ir GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. „Spot Way S BT“ versija pagrįsta „Bluetooth“ leidžia belaidiu ryšiu visų žibinto parametrų ir funkcijų, tokių kaip švietimo trukmės nustatymas ir šviesos lygio slenkstis arba įjungimo ir išjungimo laikas, valdymą ir keitimą.

Sensorinis žibintas Spot ONE

Šiuolaikiškas pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE" serijos jutiklinis žibintas su 90° infraraudonųjų spindulių judesio detektorium, stebinčiu judesius iki 10 m atstumu. Visi parametrai nustatomi rankiniu būdu: šviesos lygio slenkstis (2–2000 liuksų), švietimo trukmės nustatymas (5 s – 60 min), įjungimo ir išjungimo laikas. 520 lm šiltos šviesos 3000K srautas nuo 7 W naudojamo galingumo. „Spot ONE“ prožektorių serija pasižymi puristiniu dizainu. Tvirtos taškinės galvos pasukimas 180° ir pakreipimas 90° leidžia užtikrinti puikų apšvietimą bet kuriame pastato taške. Klasikinis „Spot ONE Sensor“ modelis yra tik su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu. Komplektuojama su LED GU10 lempute.

Sensorinis žibintas Spot ONE BT

Protingas ir patogus. Šiuolaikiškas pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE BT" jutiklinis žibintas su 90° infraraudonųjų spindulių judesio detektorium, stebinčiu judesius iki 10 m atstumu. Visi parametrai nustatomi per „Bluetooth“: šviesos lygio slenkstis (2–2000 liuksų), švietimo trukmės nustatymas (5 s – 60 min), įjungimo ir išjungimo laikas, patogus žibintų grupavimas. 520 lm šiltos šviesos 3000K srautas nuo 7 W naudojamo galingumo. „Spot ONE“ prožektorių serija pasižymi puristiniu dizainu. Tvirtos taškinės galvos pasukimas 180° ir pakreipimas 90° leidžia užtikrinti puikų apšvietimą bet kuriame pastato taške. Ši prožektorių serija yra trijų versijų: klasikinėje „Spot ONE Sensor“ su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu. „Spot ONE Sensor BT“ versijoje, kuri turi ir identišką jutiklį, ir belaidį ryšį reguliuoti, sujungti ir valdyti funkcijas naudojant „Bluetooth“ ir programą. Ir kaip „Spot ONE“ modelį be jutiklio. Kiekvienu atveju komplektuojama su keičiama LED GU10 lempute.

LED žibintas (be sensoriaus) Spot ONE

Spėkite! Puristinė formos pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE-S" iš aliuminio suteikia nesenstantį estetinį patrauklumą selektyviam apšvietimui visame pastate. Galima sujungti su „Spot ONE Sensor“ pagrindine versija kabeliu arba tiesiog naudoti atskirai kaip galingai ryškų individualų sprendimą. 520 lm šviesos srautas iš tik 7 W. Komplektuojamas su LED GU10 lempute.

Sensorinis žibintas Spot DUO

Galingai ryškus LED duetas. Sieninis "Spot DUO S" jutiklinis taškinis žibintas su dviem pasukamomis prožektorių galvutėmis (180° horizontaliai, 90° vertikaliai), kiekviena su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu (10 m atstumu). 2 x 520 lm nuo 2 x 7 W galingumo, kad būtų optimalus apšvietimas aplink visą pastatą. Nustatymas švietimo trukmės (8 s - 35 min) ir prieblandos slenksčio (2-1000 liuksų). Keli taškiniai žibintai gali būti sujungti kabeliu į grupę. Komplekte yra 2 LED GU10 lemputės. „Spot DUO S“ sieninių taškinių žibintų serija tiesiog atrodo dvigubai gerai. Viena vertus, dėl savo neabejotinai švarios konstrukcijos. Kita vertus, dėl galingo našumo, kai 2 x 520 lm šviesos srautas naudoja tik 2 x 7 W. Atskiri žibintai kiekviena pasisuka 180° ir pasislenka 90°. Tiksliniam, selektyviam skirtingų pastato vietų apšvietimui.

Sensorinis žibintas Spot DUO BT

Puikus dizainas. Pažangios technologijos. Pasukus 180° ir pakreipus 90° šviesos diodų dvigubas taškinis žibintas suteikia 3000 K šiltai baltos šviesos 2x520 lm srautą. Belaidis ryšys „Bluetooth“ ryšiu ir reguliuojamas bei valdomas per nemokamą programą (prieblandos lygio, švietimo trukmės, apšvietimo grupavimo). Du 90 ° infraraudonųjų spindulių jutikliai patikimai stebi aplinką. GU10 lemputės komplektuojamos su žibintu kartu.

Sensorinis žibintas L 620 CAM

„L 620 CAM“ yra jutiklinis žibintas su videokamera viename gaminyje. Korpusas pagamintas iš aliuminio ir aukštos kokybės opalinio stiklo. 180° infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis su 10 m atstumu. Šiltai balta šviesa: 3000 K ir 781 lm, esant 14,3 W. „L 620 CAM“ suteikia daugiau nei šviesos ir saugumo. „L 620 CAM“ yra pirmoji „Wi-Fi“ pagrindu sukurtos kameros ir žibinto kombinacija ir su jumis susisiekia per programą. Kai tik infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis nustato judesį, žibintas įsijungia ir gaunate pranešimą į savo mobilųjį įrenginį. Tiksliai reguliuojama kamera per Wi-Fi perduoda jūsų įėjimo zonos vaizdus į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir suteikia galimybę bendrauti. Galite tiksliai pamatyti ir išgirsti, kas vyksta už jūsų durų, ir galite susisiekti naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu per įmontuotą domofoną. Kai tik aptinkamas judėjimas, atitinkami vaizdai išsaugomi micro SD kortelėje, įmontuotoje šviesoje.

Sensorinis žibintas L 605

"L 605 LED" lauko žibintas turi 180° infraraudonųjų spindulių jutiklį, kurio "gaudo" judesius iki 10 m atstumu. Pagrindas pagamintas iš aliuminio, aukštos kokybės opalinio stiklo gaubtas sąlygoja tolygią, švelniai išsklaidytą šviesą (šilta balta 3000 K, 600 lm) iš vos 9,5 W. Pasirenkamos švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, taip pat 4 valandų pastovaus švietimo ir 10% naktinio pašvietimo funkcijos, keturios intelektualios jutiklio programos. Įskaitant elegantišką švelnų šviesos įsijungimą. Kai tik jutiklis nustato judesį prietemoje ar tamsoje, žibintas automatiškai ir patikimai įsijungia ir po nustatyto laiko vėl automatiškai išsijungia. Ir tik 9,5 W, jis yra ypač efektyvus. Laiką ir prieblandos slenkstį galima lengvai parinkti. Patarimas: „L 605 LED“ puikiai dera prie „L 600 CAM“.

Sensorinis žibintas DL Vario

LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1000 lm, naudojamas galingumas 10 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensorinis žibintas DL Vario PRO

LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1430 lm, naudojamas galingumas 14 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensorinis žibintas L 1

Praktiškas dizainas. Jutikliu įjungiamas sieninis lauko žibntas "L 1" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampas, judesius siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, pridedamas lapas su namo numerių skaitmenimis. Vaikai žaidžia kieme prie namo futbolą, kamuolys smogia į namo sieną ir pataiko į žibintą. Jūsų „L 1“ lauko žibintui tai nė motais. Smūgiams atsparus gaubtas patikimai apsaugo nuo atsitiktinio apgadinimo. Šviesa įsijungia tik tada, kai jos iš tikrųjų reikia. Integruotas jutiklis gali pasakyti, ar jūs ten esate, o šviesa suteikia tolygų, visos aplinkos apšvietimą.