Lauko žibintai

Sensoriniai žibintai Spot Garden BT

118,81 EUR

Malonumas sode su jutikliniu „Spot Garden S BT“. Prijunkite antžeminį prožektorių su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu, tiesiog nukreipiančiu į žemę ir užtikrinančiu universalų apšvietimą kieme. "Spot GARDEN S BT" yra patogiai nustatoma, sujungiama ir valdoma per „Bluetooth“, naudojant programą. Įjungimo ir išjungimo laikas, prieblandos ir švietimo trukmės nustatymai, taip pat apšvietimo grupės kūrimas - visa tai jokia problema. 520 lm, 7 W, 3000 K. Komplekte yra 2,5 m laidas su tinklo kištuku ir GU10 lemputė. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serija yra tiesiog įsmeigiama į žemę - tam viskas yra. „BT“ versija taip pat leidžia lengvai sujungti kelis žibintus per „Bluetooth“, nereikalaujant laidų. Čia programa taip pat suteikia galimybę patogiai pasirinkti parametrus ir valdymo funkcijas. Tai reiškia, kad laiką ir prieblandą galima įjungti ir išjungti, taip pat apšvietimo grupes galima per kelias sekundes.

Sensoriniai žibintai Spot Way BT

154,67 EUR

Elegantiškas, pasukamas antžeminis 57 cm aukščio prožektorius "Spot WAY S BT" su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu stilingai išryškina važiuojamąsias dalis, sodo takus ir kitus praėjimus. 520 lm šiltai baltos šviesos 3000K spektro srautas tik iš 7 W galios. Patogus sujungimas, reguliavimas ir valdymas naudojant "Bluetooth" ryšį ir nemokamą programą. Tai leidžia pasirinkti švietimo trukmę ir prieblandos nustatymą, įjungimo / išjungimo laikus ir sujungti žibintus į grupes. Komplekte yra maitinimo kištukas (2,5 m) ir GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. „Spot Way S BT“ versija pagrįsta „Bluetooth“ leidžia belaidiu ryšiu visų žibinto parametrų ir funkcijų, tokių kaip švietimo trukmės nustatymas ir šviesos lygio slenkstis arba įjungimo ir išjungimo laikas, valdymą ir keitimą.

Sensoriniai žibintai Spot ONE

107,18 EUR

Protingas ir patogus. Šiuolaikiškas pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE BT" jutiklinis žibintas su 90° infraraudonųjų spindulių judesio detektorium, stebinčiu judesius iki 10 m atstumu. Visi parametrai nustatomi per „Bluetooth“: šviesos lygio slenkstis (2–2000 liuksų), švietimo trukmės nustatymas (5 s – 60 min), įjungimo ir išjungimo laikas, patogus žibintų grupavimas. 520 lm šiltos šviesos 3000K srautas nuo 7 W naudojamo galingumo. „Spot ONE“ prožektorių serija pasižymi puristiniu dizainu. Tvirtos taškinės galvos pasukimas 180° ir pakreipimas 90° leidžia užtikrinti puikų apšvietimą bet kuriame pastato taške. Ši prožektorių serija yra trijų versijų: klasikinėje „Spot ONE Sensor“ su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu. „Spot ONE Sensor BT“ versijoje, kuri turi ir identišką jutiklį, ir belaidį ryšį reguliuoti, sujungti ir valdyti funkcijas naudojant „Bluetooth“ ir programą. Ir kaip „Spot ONE“ modelį be jutiklio. Kiekvienu atveju komplektuojama su keičiama LED GU10 lempute.

Sensoriniai žibintai Spot DUO

177,31 EUR

Puikus dizainas. Pažangios technologijos. Pasukus 180° ir pakreipus 90° šviesos diodų dvigubas taškinis žibintas suteikia 3000 K šiltai baltos šviesos 2x520 lm srautą. Belaidis ryšys „Bluetooth“ ryšiu ir reguliuojamas bei valdomas per nemokamą programą (prieblandos lygio, švietimo trukmės, apšvietimo grupavimo). Du 90 ° infraraudonųjų spindulių jutikliai patikimai stebi aplinką. GU10 lemputės komplektuojamos su žibintu kartu.

Sensoriniai žibintai DL Vario PRO

180,94 EUR

LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1430 lm, naudojamas galingumas 14 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensoriniai žibintai GL 80 BT

223,10 EUR

Idealus lauko žibintas su jutikliais tinkantis bet kurioje vietoje aplink visą pastatą. Kaip atskiras žibintas arba keli sujungti į grupę, skirti montuoti palei takus, praėjimus ar važiuojamąsias dalis. Lengva nustatyti norimus parametrus bei sujungti į grupę naudojant programą ir „Bluetooth“ ryšį. 63,25 cm aukščio, jo pagrindas pagamintas iš tvirto aliuminio. Šviesos gaubtas iš UV spinduliams atsparaus plastiko. Paslėptas „iHF“ jutiklis (160°), pasiekiantis judesius iki 5 m. Švelnus šviesos įjungimas, naktinio pašvietimo funkcija (10–50%) ir ranka valdoma 4 valandų pastovaus švietimo funkcija. Paslėptas STEINEL iHF jutiklis lemiamai prisideda užtikrinant, kad niekas netrukdytų švarioms dizaino linijoms. Nepaisant to, jis turi visus aukštos kokybės STEINEL prekės ženklo jutikliais įjungiamos šviesos pranašumus. Įrengta naktinio pašvietimo ir švelnaus šviesos įjungimo. „GL 80 LED iHF“ suteikia idealų apšvietimo scenarijų visose situacijose ir kiekvienam poreikiui.

Sensoriniai žibintai L 1

55,47 EUR

Praktiškas dizainas. Jutikliu įjungiamas sieninis lauko žibntas "L 1" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampas, judesius siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, pridedamas lapas su namo numerių skaitmenimis. Vaikai žaidžia kieme prie namo futbolą, kamuolys smogia į namo sieną ir pataiko į žibintą. Jūsų „L 1“ lauko žibintui tai nė motais. Smūgiams atsparus gaubtas patikimai apsaugo nuo atsitiktinio apgadinimo. Šviesa įsijungia tik tada, kai jos iš tikrųjų reikia. Integruotas jutiklis gali pasakyti, ar jūs ten esate, o šviesa suteikia tolygų, visos aplinkos apšvietimą.

Sensoriniai žibintai L 12

72,62 EUR

Sieninis lauko žibintas "L 12" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampo jautrumo zona siekia judesius iki 10 m atstumu. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama iki 90° vertikaliai, kad būtų galima tiksliai nustatyti judesio aptikimo zoną, aliuminio spalvos dekoratyvinis skydelis. Eikvoti energiją buvo vakar. „L 12“ automatiškai įjungia šviesą tik tada, kai to reikia. Dėl modernaus išvaizdos ir reguliuojamos jautrumo zonos jis tampa tikru akcentu ant bet kurios pastato sienos. Pažangus apšvietimas patogiam gyvenimui.

Sensoriniai žibintai L 15

77,78 EUR

Seni geri laikai. Klasikinis lauko žibintas „L 15“ idealiai tinka pastatų fasadams ir įėjimams. 180° apimties su jautrumo zona, kuri siekia iki 10 m. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama iki 90 °, kad būtų galima tiksliai nustatyti judesio aptikimo zoną. Viskas buvo geriau senais gerais laikais. Na, beveik viskas. "L 15" sienos jutikliniu žibintu mes prisimename tuos praėjusius laikus. Tačiau šiais laikais lauko žibintai įsijungia tik tada, kai šviesos iš tikrųjų reikia. Jutiklis gali pasakyti, ar aptikimo zonoje yra kas nors, ir automatiškai įjungia šviesą. Žibintas suderina pažangiausias technologijas su klasikiniu dizainu, be to, yra ypač efektyvus energijos sąnaudoms. Trumpai tariant: energijos taupymas, patogumas ir saugumas.

Sensoriniai žibintai L 190

132,68 EUR

Amžinai elegantiška forma. Klasikinis lauko žibintas „L 190“ idealiai tinkan prestižinėms lauko erdvėms. 180° apimties kampo jautrumo zoną galima nustatyti iki 12 m arba iki 5 m atstumams. Tvirtas, gausiai dekoruotas, liejamas aliuminis, budintis pašvietimas ir švelnus šviesos įjungimas. Papuoškite savo namo išorę klasikiniu žibintu. Dėl prabangiai dekoruotų liejamo aliuminio detalių ir intelektualių technologijų „L 190“ lauko žibintas yra išskirtinė detalė ant jūsų namų sienos. Jutiklis reaguoja automatiškai, o integruota minkšto paleidimo funkcija lėtai įjungia šviesą. Pažangus apšvietimas patogiam gyvenimui.

Sensoriniai žibintai L 20

83,01 EUR

Žavingas sprendimas! Sieninis jutiklinis lauko žibintas "L 20" su patrauklia nerūdijančio plieno apdaila idealiai tinkamas įėjimams ir pastatų fasadams. Su 180° apimties kampu jo jautrumo zona siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama 90° vertikaliai. Lakoniška išvaizda, patikima technologija: tiek prie įėjimo, tiek prie pastato, tiek ir ant vidaus kiemo - "L 20" jutikliu valdomas lauko žibintas yra grakščių linijų. Lauko žibintams būdinga nerūdijančio plieno apdaila apsaugo nuo aplinkos poveikio, o matinio gaubto dėka tolygiai paskirstomas aplinkos apšvietimas. Praktiška: jutiklis ir šviesos gaubtas yra pagaminti iš atsparaus smūgiams polikarbonato. Su E27 lizdu kaitinamosioms lemputėms, mažai energijos vartojančioms dujošvytėms ar LED lempoms.

Sensoriniai žibintai L 22

83,01 EUR

Žavingas sprendimas! Sieninis jutiklinis lauko žibintas "L 22" su patrauklia nerūdijančio plieno apdaila idealiai tinkamas įėjimams ir pastatų fasadams. Su 180° apimties kampu jo jautrumo zona siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama 90° vertikaliai. Lakoniška išvaizda, patikima technologija: tiek prie įėjimo, tiek prie pastato, tiek ir ant vidaus kiemo - "L 22" jutikliu valdomas lauko žibintas yra grakščių linijų. Lauko žibintams būdinga nerūdijančio plieno apdaila apsaugo nuo aplinkos poveikio, o matinio gaubto dėka tolygiai paskirstomas aplinkos apšvietimas. Praktiška: jutiklis ir šviesos gaubtas yra pagaminti iš atsparaus smūgiams polikarbonato. Su E27 lizdu kaitinamosioms lemputėms, mažai energijos vartojančioms dujošvytėms ar LED lempoms.