Klijuokliai

Klijuoklis 'Neo-1' akumuliatorinis

53,24 EUR

Belaidis universalus klijuoklis. Tvarkingas, praktiškas, tikslus. Belaidis karštų klijų pistoletas "Neo-1" skirtas visiems namų darbams klijuoti, ypač lengvas ir praktiškas, belaidis klijavimas su įkraunama Li-Ion baterija, paruošia klijuoti per 15 sekundžių. Naujoji anti-lašėjimo sistema (ATS) reiškia, kad klijai automatiškai traukiami atgal į antgalį atleidus padavimo mygtuką. Aukštos kokybės ličio jonų akumuliatorius suteikia pakankamai energijos net 200 įjungimų.

Klijuoklis 'Neo-2' akumuliatorinis

67,52 EUR

Tvirtas belaidis karštų klijų klijuoklis "Neo-2" yra nepakeičiamas pagalbininkas dirbtuvėse, garaže ir namuose. Belaidis klijavimas su įkraunama Li-Ion baterija, paruoštas klijuoti per 15 sekundžių. Belaidis klijuoklis su aukštos kokybės pakartotinai įkraunama baterija nepertraukiamai veikdamas klijuoja iki 30 minučių. Jis tvarkingai ir tiksliai sujungia beveik visas medžiagas - metalą, medį, plastiką, keramiką ir daugelį kitų.

Klijuoklis 'Gluematic-3002'

30,77 EUR

Karštųjų klijų klijuoklis "Gluematic-3002" skirtas pomėgiams ir ūkinei veiklai. Didelis karštų klijų debitas 16 gr/min., mažas ir praktiškas vos 7 minučių įkaitimo laikas, keičiami antgaliai. Elektroniniu būdu valdomas "Gluematic-3002" yra skirtas beveik viskam. Patikimas pomėgių ir „pasidaryk pats“ veiklos pagalbininkas - tai puikus įrankis sujungti, taisyti, sandarinti ir atliekant bet kokius kitus darbus namuose.

Klijuoklis 'Gluematic-5000'

85,81 EUR

Karštųjų klijų klijuoklis "Gluematic-5000" skirtas pomėgiams ir ūkinei veiklai. Galimas belaidis veikimas, labai didelis klijų debitas - apytiksliai 22 gr /min. Vos 3–5 minučių įkaitimo laikas, keičiami antgaliai. Per 3 - 5 minutes įkaitęs įrankis yra idealus iki 20 minučių trukmės belaidžio klijavimo darbui, nes jame yra moderni šilumos akumuliavimo sistema. Ilgesniam klijavimo darbui dideliuose plotuose šis universalus įrenginys, turintis labai aukštą klijų tiekimo greitį gali būti prijungtas tiesiai prie maitinimo tinklo.

Klijuoklis 'Gluefix'

22,18 EUR

Karštų klijų klijuoklis "Gluefix" skirtas darbui, amatui ir dekoravimo darbams. Mažos kainos pradinio lygio įrankis, ypač praktiškas ir lengvas bei ergonomiškas. "Gluefix" yra puikus karštų klijų įrankis kiekvienam, mėgstančiam būti kūrybingam, dirbti rankdarbius ir puošti. Šiuolaikinio dizaino pradinio lygio modelis daro įspūdį dėl savo plonos linijos ir ergonomiškos formos, yra neįtikėtinai lengvas ir intuityvus naudojime. Dėl šių neprilygstamų savybių "Gluefix" yra puikus pasirinkimas tiksliam klijavimui.

Išparduota

Klijuoklis 'GluePRO-300'

169,09 EUR

Naujas etalonas. Tvirtą "GluePRO-300" su neslidžia rankena yra patogu laikyti ir tai yra ko reikia, norint tapti jam vienu mėgstamiausių įrankių. Šis karštų klijų kljuoklis yra raktas į patogų, patikimą ir nenuilstamą klijavimo darbą. Praktinis potėpio reguliavimas leidžia nustatyti klijų kiekį kiekviename žingsnyje. Įšilimo laikas yra maždaug 3 minutės. Temperatūra: 190°C.

Išparduota

Klijuoklis 'GluePRO-300' (lagamine)

184,59 EUR

Naujas etalonas. Tvirtą "GluePRO-300" su neslidžia rankena yra patogu laikyti ir tai yra ko reikia, norint tapti jam vienu mėgstamiausių įrankių. Šis karštų klijų kljuoklis yra raktas į patogų, patikimą ir nenuilstamą klijavimo darbą. Praktinis potėpio reguliavimas leidžia nustatyti klijų kiekį kiekviename žingsnyje. Įšilimo laikas yra maždaug 3 minutės. Temperatūra: 190°C. Tiekiamas plastikiniame lagamine.

Išparduota

Klijuoklis 'GluePRO-400 LCD'

246,66 EUR

Profesionalus klijavimas laipsnio tikslumu. Gali būti naudojami visų rūšių Steinel klijai. Įskaitant akrilatus, reikalaujančius aukštos temperatūros arba žemos temperatūros žemo lydymosi klijų. "GluePRO-400 LCD" yra ergonomiškas karštų klijų pistoletas, skirtas profesionaliam naudojimui pramonėje ir ūkinėje veikloje, duodantis optimalius rezultatus su galimybe nustatyti klijų lydymo temperatūrą vieno laipsnio tikslumu. Su ekranu temperatūrai stebėti iki vieno laipsnio tikslumu diapazone 40°C – 230°C. Įkaista per mažiau nei 2 minutes.

Išparduota

Klijuoklis 'GluePRO-400 LCD' (lagamine)

262,15 EUR

Profesionalus klijavimas laipsnio tikslumu. Gali būti naudojami visų rūšių Steinel klijai. Įskaitant akrilatus, reikalaujančius aukštos temperatūros arba žemos temperatūros žemo lydymosi klijų. "GluePRO-400 LCD" yra ergonomiškas karštų klijų pistoletas, skirtas profesionaliam naudojimui pramonėje ir ūkinėje veikloje, duodantis optimalius rezultatus su galimybe nustatyti klijų lydymo temperatūrą vieno laipsnio tikslumu. Su ekranu temperatūrai stebėti iki vieno laipsnio tikslumu diapazone 40°C – 230°C. Įkaista per mažiau nei 2 minutes. Tiekiamas plastikiniame lagamine.

Išparduota