Jutikliniai jungikliai

Jutikliniai jungikliai HF 180

130,89 EUR

"HF 180" jutiklis-jungiklis. Aukšto dažnio jutiklių sistema greitai nustato bet kokį judesį, nepriklausomai nuo temperatūros - net per pertvaras, pvz. biurus, prieškambarius ar tualeto pertvaras. 180° apimties kampo iki 16 m diametro jautrumo zona. Pažangi technologija, aukšto lygio dizainas, lengvas 3 laidų sistemos montavimas. Aukšto dažnio technologija atitinka aukščiausio lygio dizainą! Aukšto dažnio jutiklio technologija nustato kiekvieną judesį ir iškart persijungia. Sprendimas biuruose, prieškambariuose ir prausyklose, kur reikia aptikti judėjimą per plonas pertvaras. Pažangi technologija, kuri ne tik atrodo gerai, bet ir lengvai įdiegiama. KNX versija taip pat rodo temperatūrą ir oro drėgmę.

Jutikliniai jungikliai IR 180

115,71 EUR

Naujas etalonas. Didelio tikslumo "IR 180" infraraudonųjų spindulių jutiklis su 180° apimties kampu pasiekia judesį iki 20 m. Idealiai tinka naujiems pastatams. Greitas ir lengvas instaliavimas į 3 laidų sistemą. Patrauklus dizainas. Integruotas rankinio valdymo mygtukas. Naujas dizainas, intelektuali technologija, greitas montavimas. "IR 180" yra atsakymas į infraraudonųjų spindulių jutiklių-jungiklių įrengimą naujuose pastatuose ar esamuose objektuose. 180 žymi didžiulį jutiklio apimties kampą. Tai nepraleidžia nieko nepastebėto, nei į kairę, nei į dešinę. „IR 180“ taip pat yra naujo dizaino, jį galima greitai ir lengvai įdiegti. KNX versija taip pat pateikia temperatūros ir oro drėgmės rodmenis.

Jutikliniai jungikliai IR 180 Easy

116,05 EUR

Naujas universalus sprendimas greitam apšvietimo automatizavimui. "IR 180 Easy AP" - tai revoliucinė jutiklio ir jungiklio virštinkinė kombinacija. Jis veikia tiek su 2 laidų instaliacija, tiek ir su 3 laidų instaliacija, ir gali įjungti ir išjungti visų tipų lempas. Tiesiog pakeiskite esamus sienose įtaisytus jungiklius - ir viskas! Šis infraraudonųjų spindulių jutiklis turi 180° apimties ir iki 8 m ilgio jautrumo zoną bei rankinio perjungimo mygtuką. Puiku, kai viskas paprasčiausiai veikia be didelių pastangų. Jis greitai gali būti panaudojamas automatizuoti apšvietimą koridoriuose, laiptinėse ar tualetuose. Paprasčiausiai apkeiskite su esamu jungikliu, įmontuotu į sienoje esančią dėžutę. Dėl integruoto mygtuko rankiniu būdu galima bet kuriuo metu turėti ir ranka valdomą, ir reaguojantį į judesį automatinį apšvietimo valdymą.

Jutiklinis jungiklis IR 180-U

181,14 EUR

Naujas universalus sprendimas greitam apšvietimo automatizavimui. "IR 180 Universal" - tai revoliucinė jutiklio ir jungiklio potinkinė kombinacija. Jis skirtas 2 laidų instaliacijai ir gali įjungti ir išjungti visų tipų lempas. Tiesiog pakeiskite esamus sienose įtaisytus jungiklius - ir viskas! Šis infraraudonųjų spindulių jutiklis turi 180° apimties ir iki 8 m ilgio jautrumo zoną bei rankinio perjungimo mygtuką. Puiku, kai viskas paprasčiausiai veikia be didelių pastangų. Jis greitai gali būti panaudojamas automatizuoti apšvietimą koridoriuose, laiptinėse ar tualetuose. Paprasčiausiai apkeiskite su esamu jungikliu, įmontuotu į sienoje esančią dėžutę. Dėl integruoto mygtuko rankiniu būdu galima bet kuriuo metu turėti ir ranka valdomą, ir reaguojantį į judesį automatinį apšvietimo valdymą.

Jutiklinis jungiklis IR 2180

101,82 EUR

Naujas universalus sprendimas greitam apšvietimo automatizavimui. "IR 180 UP Easy" - tai revoliucinė jutiklio ir jungiklio kombinacija. Jis veikia tiek su 2 laidų instaliacija, tiek ir su 3 laidų instaliacija, ir gali įjungti ir išjungti visų tipų lempas. Tiesiog pakeiskite esamus sienose įtaisytus jungiklius - ir viskas! Šis infraraudonųjų spindulių jutiklis turi 180° apimties ir iki 8 m ilgio jautrumo zoną bei rankinio perjungimo mygtuką. Puiku, kai viskas paprasčiausiai veikia be didelių pastangų. Jis greitai gali būti panaudojamas automatizuoti apšvietimą koridoriuose, laiptinėse ar tualetuose. Paprasčiausiai apkeiskite su esamu jungikliu, įmontuotu į sienoje esančią dėžutę. Dėl integruoto mygtuko rankiniu būdu galima bet kuriuo metu turėti ir ranka valdomą, ir reaguojantį į judesį automatinį apšvietimo valdymą.