Lauko apšvietimas

Sensorinis žibintas Spot Garden BT

Malonumas sode su jutikliniu „Spot Garden S BT“. Prijunkite antžeminį prožektorių su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu, tiesiog nukreipiančiu į žemę ir užtikrinančiu universalų apšvietimą kieme. "Spot GARDEN S BT" yra patogiai nustatoma, sujungiama ir valdoma per „Bluetooth“, naudojant programą. Įjungimo ir išjungimo laikas, prieblandos ir švietimo trukmės nustatymai, taip pat apšvietimo grupės kūrimas - visa tai jokia problema. 520 lm, 7 W, 3000 K. Komplekte yra 2,5 m laidas su tinklo kištuku ir GU10 lemputė. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serija yra tiesiog įsmeigiama į žemę - tam viskas yra. „BT“ versija taip pat leidžia lengvai sujungti kelis žibintus per „Bluetooth“, nereikalaujant laidų. Čia programa taip pat suteikia galimybę patogiai pasirinkti parametrus ir valdymo funkcijas. Tai reiškia, kad laiką ir prieblandą galima įjungti ir išjungti, taip pat apšvietimo grupes galima per kelias sekundes.

Sensorinis žibintas Spot Way BT

Elegantiškas, pasukamas antžeminis 57 cm aukščio prožektorius "Spot WAY S BT" su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu stilingai išryškina važiuojamąsias dalis, sodo takus ir kitus praėjimus. 520 lm šiltai baltos šviesos 3000K spektro srautas tik iš 7 W galios. Patogus sujungimas, reguliavimas ir valdymas naudojant "Bluetooth" ryšį ir nemokamą programą. Tai leidžia pasirinkti švietimo trukmę ir prieblandos nustatymą, įjungimo / išjungimo laikus ir sujungti žibintus į grupes. Komplekte yra maitinimo kištukas (2,5 m) ir GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. „Spot Way S BT“ versija pagrįsta „Bluetooth“ leidžia belaidiu ryšiu visų žibinto parametrų ir funkcijų, tokių kaip švietimo trukmės nustatymas ir šviesos lygio slenkstis arba įjungimo ir išjungimo laikas, valdymą ir keitimą.

Sensorinis žibintas Spot ONE

Šiuolaikiškas pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE" serijos jutiklinis žibintas su 90° infraraudonųjų spindulių judesio detektorium, stebinčiu judesius iki 10 m atstumu. Visi parametrai nustatomi rankiniu būdu: šviesos lygio slenkstis (2–2000 liuksų), švietimo trukmės nustatymas (5 s – 60 min), įjungimo ir išjungimo laikas. 520 lm šiltos šviesos 3000K srautas nuo 7 W naudojamo galingumo. „Spot ONE“ prožektorių serija pasižymi puristiniu dizainu. Tvirtos taškinės galvos pasukimas 180° ir pakreipimas 90° leidžia užtikrinti puikų apšvietimą bet kuriame pastato taške. Klasikinis „Spot ONE Sensor“ modelis yra tik su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu. Komplektuojama su LED GU10 lempute.

Sensorinis žibintas Spot ONE BT

Protingas ir patogus. Šiuolaikiškas pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE BT" jutiklinis žibintas su 90° infraraudonųjų spindulių judesio detektorium, stebinčiu judesius iki 10 m atstumu. Visi parametrai nustatomi per „Bluetooth“: šviesos lygio slenkstis (2–2000 liuksų), švietimo trukmės nustatymas (5 s – 60 min), įjungimo ir išjungimo laikas, patogus žibintų grupavimas. 520 lm šiltos šviesos 3000K srautas nuo 7 W naudojamo galingumo. „Spot ONE“ prožektorių serija pasižymi puristiniu dizainu. Tvirtos taškinės galvos pasukimas 180° ir pakreipimas 90° leidžia užtikrinti puikų apšvietimą bet kuriame pastato taške. Ši prožektorių serija yra trijų versijų: klasikinėje „Spot ONE Sensor“ su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu. „Spot ONE Sensor BT“ versijoje, kuri turi ir identišką jutiklį, ir belaidį ryšį reguliuoti, sujungti ir valdyti funkcijas naudojant „Bluetooth“ ir programą. Ir kaip „Spot ONE“ modelį be jutiklio. Kiekvienu atveju komplektuojama su keičiama LED GU10 lempute.

LED žibintas (be sensoriaus) Spot ONE

Spėkite! Puristinė formos pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE-S" iš aliuminio suteikia nesenstantį estetinį patrauklumą selektyviam apšvietimui visame pastate. Galima sujungti su „Spot ONE Sensor“ pagrindine versija kabeliu arba tiesiog naudoti atskirai kaip galingai ryškų individualų sprendimą. 520 lm šviesos srautas iš tik 7 W. Komplektuojamas su LED GU10 lempute.

Sensorinis žibintas Spot DUO

Galingai ryškus LED duetas. Sieninis "Spot DUO S" jutiklinis taškinis žibintas su dviem pasukamomis prožektorių galvutėmis (180° horizontaliai, 90° vertikaliai), kiekviena su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu (10 m atstumu). 2 x 520 lm nuo 2 x 7 W galingumo, kad būtų optimalus apšvietimas aplink visą pastatą. Nustatymas švietimo trukmės (8 s - 35 min) ir prieblandos slenksčio (2-1000 liuksų). Keli taškiniai žibintai gali būti sujungti kabeliu į grupę. Komplekte yra 2 LED GU10 lemputės. „Spot DUO S“ sieninių taškinių žibintų serija tiesiog atrodo dvigubai gerai. Viena vertus, dėl savo neabejotinai švarios konstrukcijos. Kita vertus, dėl galingo našumo, kai 2 x 520 lm šviesos srautas naudoja tik 2 x 7 W. Atskiri žibintai kiekviena pasisuka 180° ir pasislenka 90°. Tiksliniam, selektyviam skirtingų pastato vietų apšvietimui.

Sensorinis žibintas Spot DUO BT

Puikus dizainas. Pažangios technologijos. Pasukus 180° ir pakreipus 90° šviesos diodų dvigubas taškinis žibintas suteikia 3000 K šiltai baltos šviesos 2x520 lm srautą. Belaidis ryšys „Bluetooth“ ryšiu ir reguliuojamas bei valdomas per nemokamą programą (prieblandos lygio, švietimo trukmės, apšvietimo grupavimo). Du 90 ° infraraudonųjų spindulių jutikliai patikimai stebi aplinką. GU10 lemputės komplektuojamos su žibintu kartu.

Fotorelinis žibintas Spot Garden NM

Kilnojamas sodo žibintas „Spot Garden NM“ kokybiškai išskiria iš tamsos žaliąsias zonas aplink namus. Lygiai taip pat patrauklu, kaip ir praktiška. LED "Spot GARDEN NM" su fotovaldikliu išskiria 520 lm šviesos srautą tik iš 7 W sunaudojamos galios ir gali būti pakreiptas iki 90° kampu. Šviesos lygio jutiklis automatiškai įjungia šviesą prietemoje ir vėl išjungia ryte. Komplekte yra maitinimo laidas (2,5 m) ir LED GU10 lemputė. Maksimalus lankstumas. Per visą sodą. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serijos žibintai tiesiog įsmeigiami į žemę - tam viskas yra. Tai greitai sukuria pasirinktinius apšvietimo sprendimus ir elegantiškai bei efektyviai apšviečia tamsias sritis.

Fotorelinis žibintas Spot Way NM

Kelio ar tako šviesa su wow efektu. 57 cm aukščio „Spot Way NM“ išskirtinio dizaino žibintas atitinka išradingas technologijas. 520 lm (7 W) pakreipta ir pasukama žibinto galvute puikiai apšviečia važiuojamąsias dalis ir ėjimo takus. Šviesos lygio jutiklis įjungia šviesą sutemų metu ir vėl išjungia išaušus. Su 2,5 m maitinimo laidu. Komplekte yra GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. Atidžiau apžiūrėjus, 57 cm aukščio „Spot Way“ antžeminė žibintų serija ne tik daro įspūdį pasukama prožektoriaus galvute, bet ir kitomis puikiomis techninėmis detalėmis. Jis skleidžia šiltai baltą 3000 K ir 520 lm šviesą, kai sunaudojama vos 7 W, visada išryškindamas važiuojamąsias dalis, įėjimo ir sodo takus patraukliausioje šviesoje prietemoje.

Sensorinis prožektorius XLED ONE

Pavyzdinis jutiklinis LED prožektorius. Efektyvumas ir ypač ilgas tarnavimo laikas. „XLED ONE“ tinka tvirtinti ir ant sienos ir ant lubų. Šis LED žibintas su 180° jautrumo zonos kampu judesio jutikliu siekiančiu judesius iki 12 m atstumu daro įspūdį savo modernia LED technologija suteikiančia 3000 K spektro 2550 lm šiltos baltos šviesos iš 23 W energijos. Šviesą spinduliuojančią plokštę galima pakreipti 180°. Su aukštos kokybės ir galingu atšvaitu, taip pat ilgaamžiais šviesos diodais tarnausiančiais Jums iki 30 metų.

Sensorinis prožektorius XLED ONE XL

Pavyzdinis jutiklinis LED prožektorius. Efektyvumas ir ypač ilgas tarnavimo laikas. „XLED ONE XL“ tinka tvirtinti ir ant sienos ir ant lubų. Šis LED žibintas su 180° jautrumo zonos kampu judesio jutikliu siekiančiu judesius iki 12 m atstumu daro įspūdį savo modernia LED technologija suteikiančia 3000 K spektro 4400 lm šiltos baltos šviesos iš 43 W energijos. Šviesą spinduliuojančią plokštę galima pakreipti 180°. Su aukštos kokybės ir galingu atšvaitu, taip pat ilgaamžiais šviesos diodais tarnausiančiais Jums iki 30 metų.

Fotorelė NM

Automatinis apšvietimas. Fotoelektrinis apšvietimo valdiklis „NightMatic 2000“, skirtas valdyti pastatų fasadų, pastatų, vitrinų ir t.t. apšvietimo sistemas. Automatiškai įjungia šviesą temstant ir išjungia auštant. Viskas automatiškai. Griaudžia lauke ir tamsėja. Sėdite ramiai gyvenamajame kambaryje ir laukiate savo svečių. Kas norėtų išeiti ir įjungti lauko šviesą? „NightMatic 2000“ tai patikimai daro už jus, nesvarbu ar lyja, ar sninga. Šviesos lygio slenkstį, ties kuriuo jutiklis reaguoja ir įjungia šviesą, be abejo, nustato ne kas kitas, o jūs pats.