Lauko apšvietimas

Fotorelė NM

28,02 EUR
Automatinis apšvietimas. Fotoelektrinis apšvietimo valdiklis „NightMatic 2000“, skirtas valdyti pastatų fasadų, pastatų, vitrinų ir t.t. apšvietimo sistemas. Automatiškai įjungia šviesą temstant ir išjungia auštant. Viskas automatiškai. Griaudžia lauke ir tamsėja. Sėdite ramiai gyvenamajame kambaryje ir laukiate savo svečių. Kas norėtų išeiti ir įjungti lauko šviesą? „NightMatic 2000“ tai patikimai daro už jus, nesvarbu ar lyja, ar sninga. Šviesos lygio slenkstį, ties kuriuo jutiklis reaguoja ir įjungia šviesą, be abejo, nustato ne kas kitas, o jūs pats.

Fotorelė NM 3

36,37 EUR
Pažangi apšvietimo kontrolė. Fotoelektrinis apšvietimo valdiklis „NightMatic 3000 VARIO“, skirtas valdyti fasadų, pastatų, vitrinų ir t.t. apšvietimo sistemas. Automatiškai įjungia šviesą temstant ir išjungia auštant. su pasirinktu nakties taupymo režimu. Tai reiškia, kad lempos šviečia ne nuo sutemos iki aušros. Pažangusis nakties ekonomijos režimas automatiškai išjungia šviesą po užprogramuoto laiko po jos įjungimo ir vėl ją įjungia prieš auštant, maždaug tarp 4 ir 5 valandos. Fotoelementų valdiklis veikimas labiausiai jaučiasi namuose, pastato priekyje arba vitrinoje.

Fotorelė NM 5.3

53,11 EUR
„NightMatic 5000-3“ fotoelektrinis apšvietimo valdiklis, skirtas naudoti viduje ir lauke. Idealiai tinka valdyti vitrinų apšvietimą, reklamą ir tam tikras zonas tamsiu paros metu. Jis atlieka išsklaidytos šviesos matavimą, kad būtų galima stebėti visą aplinkos apšvietos ryškumą, turi unikalų naktinio švietimo ekonomijos režimą, galingą relę dideliems apkrovoms perjunginėti. Apšvietimas sukelia emocijas! Įspūdingos vitrinos, dekoruotos apšvietimo akcentais, ar pastatų fasadai pritraukia praeivio dėmesį ir formuoja savininko įvaizdį. Viskas automatiškai. Kiekvieną naktį žmogui miegant „NightMatic 5000-3“ atsibunda ir kontroliuoja geriausius apšvietimo efektus. Daugybė nustatymo parinkčių būtent tada, kai tai tikrai yra prasminga ir norima. Techniniu požiūriu „NightMatic 5000-3“ yra inovatyvus gaminys.

Išparduota

Sensorinis žibintas L 620 CAM

225,37 EUR
„L 620 CAM“ yra jutiklinis žibintas su videokamera viename gaminyje. Korpusas pagamintas iš aliuminio ir aukštos kokybės opalinio stiklo. 180° infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis su 10 m atstumu. Šiltai balta šviesa: 3000 K ir 781 lm, esant 14,3 W. „L 620 CAM“ suteikia daugiau nei šviesos ir saugumo. „L 620 CAM“ yra pirmoji „Wi-Fi“ pagrindu sukurtos kameros ir žibinto kombinacija ir su jumis susisiekia per programą. Kai tik infraraudonųjų spindulių judesio jutiklis nustato judesį, žibintas įsijungia ir gaunate pranešimą į savo mobilųjį įrenginį. Tiksliai reguliuojama kamera per Wi-Fi perduoda jūsų įėjimo zonos vaizdus į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir suteikia galimybę bendrauti. Galite tiksliai pamatyti ir išgirsti, kas vyksta už jūsų durų, ir galite susisiekti naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu per įmontuotą domofoną. Kai tik aptinkamas judėjimas, atitinkami vaizdai išsaugomi micro SD kortelėje, įmontuotoje šviesoje.

Sensorinis žibintas L 605

132,59 EUR
"L 605 LED" lauko žibintas turi 180° infraraudonųjų spindulių jutiklį, kurio "gaudo" judesius iki 10 m atstumu. Pagrindas pagamintas iš aliuminio, aukštos kokybės opalinio stiklo gaubtas sąlygoja tolygią, švelniai išsklaidytą šviesą (šilta balta 3000 K, 600 lm) iš vos 9,5 W. Pasirenkamos švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, taip pat 4 valandų pastovaus švietimo ir 10% naktinio pašvietimo funkcijos, keturios intelektualios jutiklio programos. Įskaitant elegantišką švelnų šviesos įsijungimą. Kai tik jutiklis nustato judesį prietemoje ar tamsoje, žibintas automatiškai ir patikimai įsijungia ir po nustatyto laiko vėl automatiškai išsijungia. Ir tik 9,5 W, jis yra ypač efektyvus. Laiką ir prieblandos slenkstį galima lengvai parinkti. Patarimas: „L 605 LED“ puikiai dera prie „L 600 CAM“.

Sensorinis prožektorius XLED CAM1

225,37 EUR
Prožektorius su jutikliu „XLED CAM 1“ (3000 K, 2200 lm, 21 W) su 180° IR judesio jutikliu ir 10 m atstumu, pasukama HD plačiakampė spalvota kamera ir domofono sistema. Teikia puikius stebėjimo vaizdus tiesiai į mobilųjį įrenginį. Komplekte yra 8 GB SD kortelė stebėjimo vaizdams saugoti. Nemokama programa, skirta „iOS“ ir „Android“. „XLED CAM 1“ ​​yra lauko prožektorius, judesio detektorius, stebėjimo kamera ir domofono sistema viskas viename. Kai judesio jutiklis nustato judesį, lemputė įsijungia automatiškai. Tuo pačiu metu išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje rodomas tiesioginis pranešimas, jei to prašoma. O pasukama HD plačiakampė spalvota kamera siunčia aukštos kokybės stebėjimo vaizdus tiesiai į mobilųjį įrenginį. Tokiu būdu jūs visada tiksliai žinote, kas vyksta prie Jūsų namo kad ir kur būtumėte. Bet jūs ne tik matote, kas vyksta. Jūs taip pat galite tai išgirsti. Integruota domofono sistema netgi leidžia tiesiogiai susisiekti ir bendrauti su lankytoju.

Sensorinis žibintas DL Vario

135,07 EUR
LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1000 lm, naudojamas galingumas 10 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensorinis žibintas DL Vario PRO

153,73 EUR
LED lubinis žibintas tinkamas tiek vidaus, tiek ir lauko sąlygoms. Keturi tikslūs infraraudonųjų spindulių jutikliai garantuoja visapusišką judesio aptikimą ir gali būti reguliuojami atskirai keturiomis kryptimis, kad atitiktų bet kokią situaciją. Tai leidžia absoliučiai tiksliai nustatyti jautrumo zoną, kurios apimties kampas yra 360°, o ilgis nuo 2 m iki 8 m. Ideali išvaizda be jutiklių elementų negadina dizaino, nes jutiklio linzės yra integruotos į atsparų smūgiams žibinto gaubtą taip, kad jų praktiškai nematyti - tai yra pirmąkart patentuota pasaulyje! Šviesos srautas 1430 lm, naudojamas galingumas 14 W. Neutrali balta (4000 K) arba šilta balta (3000 K) šviesos spektro spalva. Montavimo aukštis iki 6 m.

Sensorinis žibintas L 1

47,43 EUR
Praktiškas dizainas. Jutikliu įjungiamas sieninis lauko žibntas "L 1" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampas, judesius siekia iki 10 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, pridedamas lapas su namo numerių skaitmenimis. Vaikai žaidžia kieme prie namo futbolą, kamuolys smogia į namo sieną ir pataiko į žibintą. Jūsų „L 1“ lauko žibintui tai nė motais. Smūgiams atsparus gaubtas patikimai apsaugo nuo atsitiktinio apgadinimo. Šviesa įsijungia tik tada, kai jos iš tikrųjų reikia. Integruotas jutiklis gali pasakyti, ar jūs ten esate, o šviesa suteikia tolygų, visos aplinkos apšvietimą.

Sensorinis žibintas L 12

59,37 EUR
Sieninis lauko žibintas "L 12" idealiai tinka pastatų įėjimams ir fasadams. 180° apimties kampo jautrumo zona siekia judesius iki 10 m atstumu. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama iki 90° vertikaliai, kad būtų galima tiksliai nustatyti judesio aptikimo zoną, aliuminio spalvos dekoratyvinis skydelis. Eikvoti energiją buvo vakar. „L 12“ automatiškai įjungia šviesą tik tada, kai to reikia. Dėl modernaus išvaizdos ir reguliuojamos jautrumo zonos jis tampa tikru akcentu ant bet kurios pastato sienos. Pažangus apšvietimas patogiam gyvenimui.

Išparduota

Sensorinis žibintas L 15

63,05 EUR
Seni geri laikai. Klasikinis lauko žibintas „L 15“ idealiai tinka pastatų fasadams ir įėjimams. 180° apimties su jautrumo zona, kuri siekia iki 10 m. Pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, jutiklio galva palenkiama iki 90 °, kad būtų galima tiksliai nustatyti judesio aptikimo zoną. Viskas buvo geriau senais gerais laikais. Na, beveik viskas. "L 15" sienos jutikliniu žibintu mes prisimename tuos praėjusius laikus. Tačiau šiais laikais lauko žibintai įsijungia tik tada, kai šviesos iš tikrųjų reikia. Jutiklis gali pasakyti, ar aptikimo zonoje yra kas nors, ir automatiškai įjungia šviesą. Žibintas suderina pažangiausias technologijas su klasikiniu dizainu, be to, yra ypač efektyvus energijos sąnaudoms. Trumpai tariant: energijos taupymas, patogumas ir saugumas.

Sensorinis žibintas L 190

115,31 EUR
Amžinai elegantiška forma. Klasikinis lauko žibintas „L 190“ idealiai tinkan prestižinėms lauko erdvėms. 180° apimties kampo jautrumo zoną galima nustatyti iki 12 m arba iki 5 m atstumams. Tvirtas, gausiai dekoruotas, liejamas aliuminis, budintis pašvietimas ir švelnus šviesos įjungimas. Papuoškite savo namo išorę klasikiniu žibintu. Dėl prabangiai dekoruotų liejamo aliuminio detalių ir intelektualių technologijų „L 190“ lauko žibintas yra išskirtinė detalė ant jūsų namų sienos. Jutiklis reaguoja automatiškai, o integruota minkšto paleidimo funkcija lėtai įjungia šviesą. Pažangus apšvietimas patogiam gyvenimui.