Lauko apšvietimas

Sensoriniai žibintai Spot Garden BT

118,81 EUR

Malonumas sode su jutikliniu „Spot Garden S BT“. Prijunkite antžeminį prožektorių su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu, tiesiog nukreipiančiu į žemę ir užtikrinančiu universalų apšvietimą kieme. "Spot GARDEN S BT" yra patogiai nustatoma, sujungiama ir valdoma per „Bluetooth“, naudojant programą. Įjungimo ir išjungimo laikas, prieblandos ir švietimo trukmės nustatymai, taip pat apšvietimo grupės kūrimas - visa tai jokia problema. 520 lm, 7 W, 3000 K. Komplekte yra 2,5 m laidas su tinklo kištuku ir GU10 lemputė. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serija yra tiesiog įsmeigiama į žemę - tam viskas yra. „BT“ versija taip pat leidžia lengvai sujungti kelis žibintus per „Bluetooth“, nereikalaujant laidų. Čia programa taip pat suteikia galimybę patogiai pasirinkti parametrus ir valdymo funkcijas. Tai reiškia, kad laiką ir prieblandą galima įjungti ir išjungti, taip pat apšvietimo grupes galima per kelias sekundes.

Sensoriniai žibintai Spot Way BT

154,67 EUR

Elegantiškas, pasukamas antžeminis 57 cm aukščio prožektorius "Spot WAY S BT" su 90° infraraudonųjų spindulių jutikliu stilingai išryškina važiuojamąsias dalis, sodo takus ir kitus praėjimus. 520 lm šiltai baltos šviesos 3000K spektro srautas tik iš 7 W galios. Patogus sujungimas, reguliavimas ir valdymas naudojant "Bluetooth" ryšį ir nemokamą programą. Tai leidžia pasirinkti švietimo trukmę ir prieblandos nustatymą, įjungimo / išjungimo laikus ir sujungti žibintus į grupes. Komplekte yra maitinimo kištukas (2,5 m) ir GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. „Spot Way S BT“ versija pagrįsta „Bluetooth“ leidžia belaidiu ryšiu visų žibinto parametrų ir funkcijų, tokių kaip švietimo trukmės nustatymas ir šviesos lygio slenkstis arba įjungimo ir išjungimo laikas, valdymą ir keitimą.

Sensoriniai žibintai Spot ONE

107,18 EUR

Protingas ir patogus. Šiuolaikiškas pasukamas šviesos diodų sieninis "Spot ONE BT" jutiklinis žibintas su 90° infraraudonųjų spindulių judesio detektorium, stebinčiu judesius iki 10 m atstumu. Visi parametrai nustatomi per „Bluetooth“: šviesos lygio slenkstis (2–2000 liuksų), švietimo trukmės nustatymas (5 s – 60 min), įjungimo ir išjungimo laikas, patogus žibintų grupavimas. 520 lm šiltos šviesos 3000K srautas nuo 7 W naudojamo galingumo. „Spot ONE“ prožektorių serija pasižymi puristiniu dizainu. Tvirtos taškinės galvos pasukimas 180° ir pakreipimas 90° leidžia užtikrinti puikų apšvietimą bet kuriame pastato taške. Ši prožektorių serija yra trijų versijų: klasikinėje „Spot ONE Sensor“ su infraraudonųjų spindulių judesio jutikliu. „Spot ONE Sensor BT“ versijoje, kuri turi ir identišką jutiklį, ir belaidį ryšį reguliuoti, sujungti ir valdyti funkcijas naudojant „Bluetooth“ ir programą. Ir kaip „Spot ONE“ modelį be jutiklio. Kiekvienu atveju komplektuojama su keičiama LED GU10 lempute.

Sensoriniai žibintai Spot DUO

177,31 EUR

Puikus dizainas. Pažangios technologijos. Pasukus 180° ir pakreipus 90° šviesos diodų dvigubas taškinis žibintas suteikia 3000 K šiltai baltos šviesos 2x520 lm srautą. Belaidis ryšys „Bluetooth“ ryšiu ir reguliuojamas bei valdomas per nemokamą programą (prieblandos lygio, švietimo trukmės, apšvietimo grupavimo). Du 90 ° infraraudonųjų spindulių jutikliai patikimai stebi aplinką. GU10 lemputės komplektuojamos su žibintu kartu.

Fotorelinis žibintas Spot Garden NM

95,64 EUR

Kilnojamas sodo žibintas „Spot Garden NM“ kokybiškai išskiria iš tamsos žaliąsias zonas aplink namus. Lygiai taip pat patrauklu, kaip ir praktiška. LED "Spot GARDEN NM" su fotovaldikliu išskiria 520 lm šviesos srautą tik iš 7 W sunaudojamos galios ir gali būti pakreiptas iki 90° kampu. Šviesos lygio jutiklis automatiškai įjungia šviesą prietemoje ir vėl išjungia ryte. Komplekte yra maitinimo laidas (2,5 m) ir LED GU10 lemputė. Maksimalus lankstumas. Per visą sodą. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serijos žibintai tiesiog įsmeigiami į žemę - tam viskas yra. Tai greitai sukuria pasirinktinius apšvietimo sprendimus ir elegantiškai bei efektyviai apšviečia tamsias sritis.

Fotorelinis žibintas Spot Way NM

128,79 EUR

Kelio ar tako šviesa su wow efektu. 57 cm aukščio „Spot Way NM“ išskirtinio dizaino žibintas atitinka išradingas technologijas. 520 lm (7 W) pakreipta ir pasukama žibinto galvute puikiai apšviečia važiuojamąsias dalis ir ėjimo takus. Šviesos lygio jutiklis įjungia šviesą sutemų metu ir vėl išjungia išaušus. Su 2,5 m maitinimo laidu. Komplekte yra GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. Atidžiau apžiūrėjus, 57 cm aukščio „Spot Way“ antžeminė žibintų serija ne tik daro įspūdį pasukama prožektoriaus galvute, bet ir kitomis puikiomis techninėmis detalėmis. Jis skleidžia šiltai baltą 3000 K ir 520 lm šviesą, kai sunaudojama vos 7 W, visada išryškindamas važiuojamąsias dalis, įėjimo ir sodo takus patraukliausioje šviesoje prietemoje.

Sensoriniai prožektoriai XLED ONE

86,85 EUR

Pavyzdinis jutiklinis LED prožektorius. Efektyvumas ir ypač ilgas tarnavimo laikas. „XLED ONE“ tinka tvirtinti ir ant sienos ir ant lubų. Šis LED žibintas su 180° jautrumo zonos kampu judesio jutikliu siekiančiu judesius iki 12 m atstumu daro įspūdį savo modernia LED technologija suteikiančia 3000 K spektro 2550 lm šiltos baltos šviesos iš 23 W energijos. Šviesą spinduliuojančią plokštę galima pakreipti 180°. Su aukštos kokybės ir galingu atšvaitu, taip pat ilgaamžiais šviesos diodais tarnausiančiais Jums iki 30 metų.

Fotorelinis žibintas XSolar SOLo-S

135,71 EUR

Šviesa nemokamai. Dienos metu akumuliuota saulės šviesa apšviečia namo fasadą ar kitą vietą be laidų ir išlaidų - dėka saulės energijos. Prietemoje šviesa įsijungia automatiškai. Šioje versijoje taip pat patentuota intelektualioji mikroprocesoriaus valdymo sistema ir galingos įkraunamos ličio-geležies-fosfato baterijos užtikrina patikimą apšvietimą 365 naktis per metus. Nors ir be judesio detektoriaus, bet su budinčio pašvietimo funkcija, švelniu šviesos įjungimu ir vakariniu 4 val trukmės apšvietimu „XSolar SOLo-S“ tenkins Jus geriausiu apšvietimu. Ir ne tik be laidų, bet ir nemokamai! Taip yra todėl, kad žibintas veikia saulės šviesos sukauptos energijos dėka ir taip sumažina jūsų energijos sąnaudas. Fotoelementų valdiklio dėka apšvietimas įsijungia prieblandoje. Galimos aliuminio ir antracito spalvos.

Fotorelinis žibintas XSolar SOLo-SHN

124,10 EUR

Saulės šviesos ir „XSolar SOLo SHN“ dėka jūsų namo numeris visada švies tamsoje. Ir ne tik belaidžiu būdu, bet net ir nemokamai! Kadangi žibintas veikia tik su saulės galia ir taip sumažina jūsų energijos sąnaudas. Prieblandos jungiklio dėka, sutemus, apšvietimas įsijungia automatiškai. „XSolar SOLo SHN“ turi patentuotą, išmanųjį mikroprocesoriaus valdymą ir ypač stiprią Li-Fe bateriją, užtikrinančią šviesą 365 dienas per metus. Pakuotėje tiekami ir skaitmenys namo numerio lipdukui.

Sensoriniai žibintai XSolar L

285,06 EUR

Jokių energijos sąnaudų. Nereikia maitinimo laidų. Jutiklinis LED lauko žibintas „XSolar L-S“ idealiai tinka sodams, vidaus kiemams ir išorinėms sienoms. Suteikia ryškią šviesą 365 naktis per metus. Didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutiklis. Pažangusis mikroprocesorius. Temperatūrai atspari ličio-geležies-fosfato įkraunama baterija. Apšviečia iki 30 m². STEINEL, kurdamas „XSolar“ serijos žibintus, suderino technine prasme geriausius komponentus - nuo labai efektyvaus monokristalinio saulės kolektoriaus, didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutiklio, žemai temperatūrai (šalčiui iki -20°C) atsparią įkraunamą bateriją, kuri nuo vieno jos pakrovimo užtikrina apšvietimą iki 60 naktų, iki intelektualiojo mikroprocesoriaus valdymo sistemos su ryškia LED šviesa. Patikimas veikimas bet kokiu oru. Ir nulinės energijos sąnaudos. Tai daro jį protingiausiu sprendimu montuojant ant sodo sienų, išorinių sienų ir visur, kur nėra maitinimo laidų.

Sensoriniai žibintai XSolar SOLo

132,57 EUR

Nereikia laidinio ryšio su maitinimo šaltiniu, nereikia mokėti už energiją ir nemokama šviesa visas 365 naktis per metus. Tai įmanoma naudojant jutiklinį lauko žibintą su monokristalinio stiklo saulės panele ir ypač galingomis įkraunamomis ličio-geležies fosfato baterijomis. Su 360° infraraudonųjų spindulių mini jutikliu, 6 m ilgio jautrumo zona, 140 lm šviesos srautu ir patentuota intelektualia mikroprocesoriaus valdymo sistema. Apima budinčio pašvietimo funkciją, kuri pradeda veikti prieblandoje automatiškai, ir švelnų šviesos įjungimą. „XSolar SOL-O“ lauko žibintas naudoja saulės energiją ir nereikia jokių laidų. Itin efektyvi LED sistema užtikrina nepriekaištingą apšvietimą . Galingos ličio-geležies fosfato net šaltu žiemos metu įkraunamos baterijos užtikrina šviesą visus metus. Pažangi mikroprocesoriaus valdymo sistema yra STEINEL patentas. Kai jutiklis nustato judesį, lemputė įjungiama visu šviesos intensyvumu. Galimos aliuminio ir antracito spalvos.

Fotorelės NM

32,59 EUR

Automatinis apšvietimas. Fotoelektrinis apšvietimo valdiklis „NightMatic 2000“, skirtas valdyti pastatų fasadų, pastatų, vitrinų ir t.t. apšvietimo sistemas. Automatiškai įjungia šviesą temstant ir išjungia auštant. Viskas automatiškai. Griaudžia lauke ir tamsėja. Sėdite ramiai gyvenamajame kambaryje ir laukiate savo svečių. Kas norėtų išeiti ir įjungti lauko šviesą? „NightMatic 2000“ tai patikimai daro už jus, nesvarbu ar lyja, ar sninga. Šviesos lygio slenkstį, ties kuriuo jutiklis reaguoja ir įjungia šviesą, be abejo, nustato ne kas kitas, o jūs pats.