Buvimo jutikliai patalpoms

Buvimo jutiklis PD-24 ECO COM1

114,38 EUR

Su naujais Eco Plus PD serijos buvimo detektoriais galima sėkmingai ir lengvai įgyvendinti dažniausiai sutarčių sektoriuje jutikliais pagrįstus standartinius reikalavimus ir kasdienius scenarijus. Pragmatiški pradinio lygio modeliai sudaro tvirtą pagrindą protingam, energiją taupančiam ir aplinkai draugiškam šviesos valdymui, atsižvelgiant į vyraujančią dienos šviesą. Didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutikliai įtikina patikimu 360° aptikimu, kurį galima pritaikyti pagal poreikį naudojant atitinkamų spalvų linzių dangtelius. Buvimo detektorius PD-24 aptinka judesius Ø 24 m srityje. Buvimo detektoriuose (PD) yra papildomai įrengta buvimo aptikimo funkcija, kuri apima Ø 7,5 m buvimo zoną.

Buvimo jutiklis PD-8 ECO COM1

89,92 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. Su COM1 sąsaja klavišų įvestis ir visiškai/pusiau automatinis režimas. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 8 m srityje. Buvimo detektoriaus funkcija Ø 6 m zonoje. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Konfigūracija ir veikimas per išmanųjį nuotolinio valdymo pultą arba potenciometrą. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Max. montavimo aukštis 4 m. Lygiagretus perjungimas (iki 10 jutiklių). Perjungimo galia: 2000 vatų arba 500 vatų (LED).

Buvimo jutiklis PD-24 ECO DALI-2 IPD

116,80 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – 360° IR buvimo detektoriai. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. DALI-2 IPD sąsaja skirta buvimo ir ryškumo verčių informacijos perdavimas į DALI magistralę. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 24 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 7,5 m aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti. Nustatymas ir valdymas per DALI magistralę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Energijos suvartojimas per DALI 12 mA esant 16 V įėjimo įtampai. DALI-2 sertifikuotas pagal IEC 62386.

Buvimo jutiklis PD-8 ECO DALI-2 IPD

94,34 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – 360° IR buvimo detektoriai. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. DALI-2 IPD sąsaja skirta buvimo ir ryškumo verčių informacijos perdavimas į DALI magistralę. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 8 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 6 aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti. Nustatymas ir valdymas per DALI magistralę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Energijos suvartojimas per DALI 12 mA esant 16 V įėjimo įtampai. DALI-2 sertifikuotas pagal IEC 62386.

Buvimo jutiklis PD-24 KNX

142,14 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais yra suderinami su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. KNX su 2 šviesos išėjimais, įskaitant. pastovų šviesos lygio palaikymą, loginiai vartai ir kiti išėjimai bei funkcijos, tokios kaip dienos/nakties perjungimas ir apsauga nuo sabotažo. Judesio aptikimo diapazonas Ø 24 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 7,5 m aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Nustatymas ir valdymas per KNX magistralę ir ETS. Programavimo režimą galima įjungti nuotoliniu būdu per Smart Remote programėlę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Srovės suvartojimas 15 mA prie 24 V.

Buvimo jutiklis PD-8 KNX

104,60 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais yra suderinami su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. KNX su 2 šviesos išėjimais, įskaitant. pastovų šviesos lygio palaikymą, loginiai vartai ir kiti išėjimai bei funkcijos, tokios kaip dienos/nakties perjungimas ir apsauga nuo sabotažo. Judesio aptikimo diapazonas Ø 8 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 6 aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Nustatymas ir valdymas per KNX magistralę ir ETS. Programavimo režimą galima įjungti nuotoliniu būdu per Smart Remote programėlę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Srovės suvartojimas 15 mA prie 24 V.

Buvimo jutikliai Dual Tech

217,62 EUR

Geriausias iš abiejų pasaulių. Sujungtas viename detektoriuje. Ultragarsinis buvimo detektorius „DualTech“ idealiai tinka biuruose, konferencijų salėse ir klasių kambariuose. 36 m² buvimo zona, ultragarso technologija užtikrina patikimą objektų aptikimą, nepriklausomai nuo temperatūros, papildomą aptikimo galimybę naudojant PIR technologiją, elektroninį ultragarso pasiekiamumo nustatymą. Biurai, konferencijų salės ir kabinetai turi savo ypatingas erdvines situacijas, kurios tiksliai nepadeda lengvai valdyti efektyvaus apšvietimo. Štai kodėl mes sukūrėme novatorišką 360° detektorių su 36 m² buvimo aptikimo zona, kurioje naudojamos geriausios dviejų pirmaujančių technologijų savybės. Tokiu būdu „DualTech“ taip pat gali aptikti judesius be vizualinio kontakto su jutikliu. PIR technologija suteikia papildomų aptikimo galimybių ir maksimalų patikimumą.

Buvimo jutikliai HF 360-2

177,69 EUR

Protingas stebėjimo specialistas. HF 360-2 iš naujos „Control PRO 2“ serijos. Moderni optika ir intelektuali 360 ° HF jutiklių technologija - idealiai tinka laiptinėms ir tualetams su kajutėmis. Galima lengvai nustatyti ir prijungti prie tinklo per „Bluetooth“. Montavimo aukštis iki 3,5 m. Diapazonas: 12 m. Tobulinant „HF 360“, „HF 360-2“ yra pirmasis mūsų naujos „Control PRO 2“ serijos gaminys, kuris, be šviesos jungiklio, taip pat teikia skaitmeninius duomenis. Išmanusis HF 360-2 jutiklis taip pat matuoja temperatūrą ir drėgmę KNX, IP ir DALI-2 įvesties įrenginio BUS sąsajose. Toliau sukurta jutiklio konstrukcija dar labiau pagrįsta šiuolaikine STEINEL True Presence jutiklių išvaizda. „HF 360-2“, kurį galima lengvai prijungti prie tinklo ir reguliuoti naudojant „Bluetooth“, siūlo sąsajas COM1, COM2, DALI-2 APC, DALI-2 IPD, KNX ir IP, taip pat galima įsigyti kaip BT IPD (slave) versiją. Yra virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP ir DE) versijos.

Buvimo jutikliai IR Quattro

124,79 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis „Control PRO IR Quattro“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka mažiems biurams, parduotuvių, paslaugų ir komunalinėms patalpoms, prausykloms ir tualetams. Įrengimo aukštis iki 8 m. 1760 judesio stebėjimo zonų puiki aptikimo kokybė, kvadratinės formos buvimo aptikimo zona, užimanti 16 m², mechaniškai keičiama. Su 1760 judesio stebėjimo zonų jis nustato naujus aptikimo kokybės standartus, ypač mažesnių tipų biuruose, parduotuvių, tarnybinių, buitinių ir plovyklų vietose. Kvadratinės aptikimo zonos dydį galima mechaniškai keisti neprarandant kokybės - tai galimybė, kurią išimtinai turi STEINEL "Professional Control PRO“ serijos gaminiai.

Buvimo jutikliai IR Quattro HD

224,61 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo detektorius „Control PRO IR Quattro HD“ skirtas vidaus patalpoms. Idealiai tinka vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasėse, sporto salėse ir sandėliuose. Įrengimo aukštis iki 10 m. 4800 judesio stebėjimo zonų, siekiant maksimalios aptikimo kokybės, buvimo vietos nustatymo 64 m² erdvėje, kvadratinės formos aptikimo zonos dydis mechaniškai keičiamas nė kiek neprarandant kokybės. Visa tai nepalieka jokios galimybės netyčia išsijungti esant stebėjimo zonoje žmonėms. Tai reiškia, kad "IR Quattro HD" valdomas apšvietimo valdymo sistemas vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasių ir paskaitų teatruose, taip pat sporto salėse ir sandėliuose galima suplanuoti ir sukonfigūruoti visiškai tiksliai. Apie tai, apie ką kiti gali tik pasvajoti.

Buvimo jutikliai IR Quattro HD DALI+

279,51 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis "IR Quattro HD DALI plus“ su daugybe papildomų funkcijų idealiai tinka klasėms, biurams, automobilių stovėjimo aikštelėms. Montavimo aukštis iki 10 m, su trim apšvietimo kanalais (adresuojamas DALI) iki 64 šviestuvų, lengvai nustatomi per programą. Papildoma relė, nuolatinio apšvietimo valdymas ir kintamos šviesos lygio funkcijos, visų 3 apšvietimo kanalų mygtukų sąsaja, skirta valdyti ir pritemdyti papildomą relę, nuotoliniu būdu viskas valdoma per „Smart Remote“. Pavyzdžiui, ji taip pat turi papildomą relę budėjimo režimo sumažinimui arba sujungtas apšvietimo grupes. 4800 perjungimo zonų ir kvadratinio aptikimo pėdsako su buvimo zona, apimančia tikrąjį 64 m², nepalieka jokios galimybės netyčia įsijungti ir aklai zonai. Išplėstinės patogios vartotojui funkcijos, tokios kaip kaimyninio apšvietimo funkcija, pagrindinis apšvietimo lygis ir „ECO-ON“ režimas, yra idealus sprendimas visiems, norintiems suplanuoti ir įdiegti intelektualųjį apšvietimą.

Buvimo jutikliai IR Quattro Micro

154,73 EUR

"IR Quattro MICRO" patenkina daugelio architektų ir projektuotorių norą, kad jutiklis būtų kuo mažiau pastebimas. Įspūdį suteikia kompaktiškas dydis įdiegus, mažas bendras aukštis ir labai tikslus objektyvas (15 x 15 mm). Tuo pačiu metu mažas 360° infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis suteikia puikų našumą, akylai "stebintį" ~36 m². IP65 sertifikatas taip pat tinka patalpoms, kuriose yra drėgmės. "IR Quattro MICRO" išpildo daugybę norų. Dėl mažo dydžio ir žemo profilio dizainas puikiai tinka naudoti ten, kur reikia vengti trikdančių lubų įrengimų. Mikroprecizinio lęšio matmenys yra tik 15 x 15 mm. Vis dėlto jo veikimas yra stulbinantis. "IR Quattro MICRO" - mažiausias mūsų įrenginys, turintis didžiulį potencialą.