Buvimo jutikliai patalpoms

Buvimo jutiklis HF 360

124,79 EUR
HF buvimo jutiklis „HF 360“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka tualetams su kabinomis, persirengimo kambariams, laiptų aikštelėms, daugiaaukštėms automobilių stovėjimo aikštelėms, virtuvėms ir t.t. Įrengimo aukštis iki 3,5 m, jauturmo zona 1 - 12 m reguliuojama elektroniniu būdu ir gali būti apribota dviem kryptimis, judesio aptikimas nepriklausomai nuo temperatūros. Aukšto dažnio jutiklio technologija taip pat nustato judesį per stiklo, medžio ir kitas plonas sienas. STEINEL yra ne tik aukšto dažnio jutiklių technologijos pradininkas, bet ir pirmasis sėkmingai jį naudoja buvimo detektoriams. Su daugybe pranašumų, ypač skirtų naudoti viešose vietose, tokiose kaip tualeto kabinos.

Buvimo jutiklis US 360

168,71 EUR
Aptinka judesius be kliūčių. 360° ultragarsinis buvimo jutiklis „US 360“, idealiai tinkantis biurams, konferencijų salėms, parduotuvių ir klasių patalpoms. 36 m² buvimo aptikimo zona, apsaugota nuo kliūčių, apgaubia objektus, o ne prasiskverbia į juos. Judesio aptikimas nepriklausomas nuo aplinkos temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos ilgis. Keistos formos patalpų architektūra, pertvaros ar kitos kliūtys kai kuriems judesio jutikliams sukelia neįveikiamus sunkumus. Tik ne „US 360“, kurio dinaminis visapusiškas tikslumo aptikimo gebėjimas veikia absoliučiai patikimai ir už kliūčių užpildant erdvę ultragarsinėmis bangomis. Visą 12 metrų jautrumo zonos diametrą. Net ekstremalioje temperatūroje.

Buvimo jutiklis Dual Tech

192,67 EUR
Geriausias iš abiejų pasaulių. Sujungtas viename detektoriuje. Ultragarsinis buvimo detektorius „DualTech“ idealiai tinka biuruose, konferencijų salėse ir klasių kambariuose. 36 m² buvimo zona, ultragarso technologija užtikrina patikimą objektų aptikimą, nepriklausomai nuo temperatūros, papildomą aptikimo galimybę naudojant PIR technologiją, elektroninį ultragarso pasiekiamumo nustatymą. Biurai, konferencijų salės ir kabinetai turi savo ypatingas erdvines situacijas, kurios tiksliai nepadeda lengvai valdyti efektyvaus apšvietimo. Štai kodėl mes sukūrėme novatorišką 360° detektorių su 36 m² buvimo aptikimo zona, kurioje naudojamos geriausios dviejų pirmaujančių technologijų savybės. Tokiu būdu „DualTech“ taip pat gali aptikti judesius be vizualinio kontakto su jutikliu. PIR technologija suteikia papildomų aptikimo galimybių ir maksimalų patikimumą.

Buvimo jutiklis IR Quattro HD DALI+

234,59 EUR
Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis "IR Quattro HD DALI plus“ su daugybe papildomų funkcijų idealiai tinka klasėms, biurams, automobilių stovėjimo aikštelėms. Montavimo aukštis iki 10 m, su trim apšvietimo kanalais (adresuojamas DALI) iki 64 šviestuvų, lengvai nustatomi per programą. Papildoma relė, nuolatinio apšvietimo valdymas ir kintamos šviesos lygio funkcijos, visų 3 apšvietimo kanalų mygtukų sąsaja, skirta valdyti ir pritemdyti papildomą relę, nuotoliniu būdu viskas valdoma per „Smart Remote“. Pavyzdžiui, ji taip pat turi papildomą relę budėjimo režimo sumažinimui arba sujungtas apšvietimo grupes. 4800 perjungimo zonų ir kvadratinio aptikimo pėdsako su buvimo zona, apimančia tikrąjį 64 m², nepalieka jokios galimybės netyčia įsijungti ir aklai zonai. Išplėstinės patogios vartotojui funkcijos, tokios kaip kaimyninio apšvietimo funkcija, pagrindinis apšvietimo lygis ir „ECO-ON“ režimas, yra idealus sprendimas visiems, norintiems suplanuoti ir įdiegti intelektualųjį apšvietimą.

Buvimo jutiklis IR Quattro HD

167,71 EUR
Infraraudonųjų spindulių buvimo detektorius „Control PRO IR Quattro HD“ skirtas vidaus patalpoms. Idealiai tinka vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasėse, sporto salėse ir sandėliuose. Įrengimo aukštis iki 10 m. 4800 judesio stebėjimo zonų, siekiant maksimalios aptikimo kokybės, buvimo vietos nustatymo 64 m² erdvėje, kvadratinės formos aptikimo zonos dydis mechaniškai keičiamas nė kiek neprarandant kokybės. Visa tai nepalieka jokios galimybės netyčia išsijungti esant stebėjimo zonoje žmonėms. Tai reiškia, kad "IR Quattro HD" valdomas apšvietimo valdymo sistemas vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasių ir paskaitų teatruose, taip pat sporto salėse ir sandėliuose galima suplanuoti ir sukonfigūruoti visiškai tiksliai. Apie tai, apie ką kiti gali tik pasvajoti.

Buvimo jutiklis IR Quattro

109,81 EUR
Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis „Control PRO IR Quattro“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka mažiems biurams, parduotuvių, paslaugų ir komunalinėms patalpoms, prausykloms ir tualetams. Įrengimo aukštis iki 8 m. 1760 judesio stebėjimo zonų puiki aptikimo kokybė, kvadratinės formos buvimo aptikimo zona, užimanti 16 m², mechaniškai keičiama. Su 1760 judesio stebėjimo zonų jis nustato naujus aptikimo kokybės standartus, ypač mažesnių tipų biuruose, parduotuvių, tarnybinių, buitinių ir plovyklų vietose. Kvadratinės aptikimo zonos dydį galima mechaniškai keisti neprarandant kokybės - tai galimybė, kurią išimtinai turi STEINEL "Professional Control PRO“ serijos gaminiai.

Virštinkinė dėžutė Control PRO sensoriams

8,99 EUR
Vienas (beveik) visiems! Ant paviršiaus montuojamas adapteris „Control PRO AP Box“ (IP 54), skirtas antviršiniam įleidžiamų produktų montavimui. „Control PRO“ „Quattro HD“, „IR Quattro“, "HF 360" ir „Dual HF“ prijungimui.

Virštinkinė dėžutė Control PRO KNX sensoriams

8,99 EUR
Paviršiuje montuojamas adapteris „Control PRO AP Box KNX“. Paviršiuje montuojamas adapteris „Control PRO AP Box KNX“, skirtas įleidžiamų KNX sąsajos "Control PRO" serijos sensorių montavimui ant paviršiaus.

Apsauginis rėmelis Control PRO sensoriams

22,97 EUR
Optimali apsauga „Control PRO" serijos precizinių judesio sensorių "IR Quattro HD", "IR Quattro", „HF 360“ ir „Dual HF“ su sąsajoms COM1, COM2, DIM, KNX, DALI, taip pat oro kokybės jutikliams.

Buvimo jutiklis IR Quattro SXS

123,30 EUR
"IR Quattro SLIM XS" ypač plonas įleidžiamas buvimo jutiklis. Tinka į bet kurią standartinę įleidžiamą montažinę dėžutę. Virštinkinės (matomos) dalies aukštis tik 6 mm. Aukšto tikslumo 360° infraraudonųjų spindulių jutiklis su visame pasaulyje unikaliu tinklainės objektyvu ir 16 m² buvimo aptikimo zona (4 x 4 m). Parametrų nustatymas vykdomas nuotolinio valdymo pultu arba „Smart Remote“. Itin plonas "IR Quattro SLIM XS" detektorius praktiškai išnyksta sienoje ar lubose. Dėl savo praktiškos įleidžiamos konstrukcijos jis sukuria nepastebimą simbiozę su biuro aplinka ir gali būti sumontuojamas į bet kurią standartinę montažinę dėžutę. Trumpai tariant: atrodo, kad mūsų ploniausias buvimo detektorius apsimeta, kad jo net nėra - ir vis tiek jis yra. Galimi apvalios (R) ir kvadratinės (Q) formų modeliai.

Buvimo jutiklis IR Quattro Micro

106,82 EUR
"IR Quattro MICRO" patenkina daugelio architektų ir projektuotorių norą, kad jutiklis būtų kuo mažiau pastebimas. Įspūdį suteikia kompaktiškas dydis įdiegus, mažas bendras aukštis ir labai tikslus objektyvas (15 x 15 mm). Tuo pačiu metu mažas 360° infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis suteikia puikų našumą, akylai "stebintį" ~36 m². IP65 sertifikatas taip pat tinka patalpoms, kuriose yra drėgmės. "IR Quattro MICRO" išpildo daugybę norų. Dėl mažo dydžio ir žemo profilio dizainas puikiai tinka naudoti ten, kur reikia vengti trikdančių lubų įrengimų. Mikroprecizinio lęšio matmenys yra tik 15 x 15 mm. Vis dėlto jo veikimas yra stulbinantis. "IR Quattro MICRO" - mažiausias mūsų įrenginys, turintis didžiulį potencialą.