Buvimo jutikliai patalpoms

Buvimo jutikliai Dual Tech

212,63 EUR

Geriausias iš abiejų pasaulių. Sujungtas viename detektoriuje. Ultragarsinis buvimo detektorius „DualTech“ idealiai tinka biuruose, konferencijų salėse ir klasių kambariuose. 36 m² buvimo zona, ultragarso technologija užtikrina patikimą objektų aptikimą, nepriklausomai nuo temperatūros, papildomą aptikimo galimybę naudojant PIR technologiją, elektroninį ultragarso pasiekiamumo nustatymą. Biurai, konferencijų salės ir kabinetai turi savo ypatingas erdvines situacijas, kurios tiksliai nepadeda lengvai valdyti efektyvaus apšvietimo. Štai kodėl mes sukūrėme novatorišką 360° detektorių su 36 m² buvimo aptikimo zona, kurioje naudojamos geriausios dviejų pirmaujančių technologijų savybės. Tokiu būdu „DualTech“ taip pat gali aptikti judesius be vizualinio kontakto su jutikliu. PIR technologija suteikia papildomų aptikimo galimybių ir maksimalų patikimumą.

Išparduota

Buvimo jutikliai HF 360-2

172,70 EUR

Protingas stebėjimo specialistas. HF 360-2 iš naujos „Control PRO 2“ serijos. Moderni optika ir intelektuali 360 ° HF jutiklių technologija - idealiai tinka laiptinėms ir tualetams su kajutėmis. Galima lengvai nustatyti ir prijungti prie tinklo per „Bluetooth“. Montavimo aukštis iki 3,5 m. Diapazonas: 12 m. Tobulinant „HF 360“, „HF 360-2“ yra pirmasis mūsų naujos „Control PRO 2“ serijos gaminys, kuris, be šviesos jungiklio, taip pat teikia skaitmeninius duomenis. Išmanusis HF 360-2 jutiklis taip pat matuoja temperatūrą ir drėgmę KNX, IP ir DALI-2 įvesties įrenginio BUS sąsajose. Toliau sukurta jutiklio konstrukcija dar labiau pagrįsta šiuolaikine STEINEL True Presence jutiklių išvaizda. „HF 360-2“, kurį galima lengvai prijungti prie tinklo ir reguliuoti naudojant „Bluetooth“, siūlo sąsajas COM1, COM2, DALI-2 APC, DALI-2 IPD, KNX ir IP, taip pat galima įsigyti kaip BT IPD (slave) versiją. Yra virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP ir DE) versijos.

Buvimo jutikliai IR Quattro

113,80 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis „Control PRO IR Quattro“ skirtas vidaus patalpoms, idealiai tinka mažiems biurams, parduotuvių, paslaugų ir komunalinėms patalpoms, prausykloms ir tualetams. Įrengimo aukštis iki 8 m. 1760 judesio stebėjimo zonų puiki aptikimo kokybė, kvadratinės formos buvimo aptikimo zona, užimanti 16 m², mechaniškai keičiama. Su 1760 judesio stebėjimo zonų jis nustato naujus aptikimo kokybės standartus, ypač mažesnių tipų biuruose, parduotuvių, tarnybinių, buitinių ir plovyklų vietose. Kvadratinės aptikimo zonos dydį galima mechaniškai keisti neprarandant kokybės - tai galimybė, kurią išimtinai turi STEINEL "Professional Control PRO“ serijos gaminiai.

Buvimo jutikliai IR Quattro HD

224,61 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo detektorius „Control PRO IR Quattro HD“ skirtas vidaus patalpoms. Idealiai tinka vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasėse, sporto salėse ir sandėliuose. Įrengimo aukštis iki 10 m. 4800 judesio stebėjimo zonų, siekiant maksimalios aptikimo kokybės, buvimo vietos nustatymo 64 m² erdvėje, kvadratinės formos aptikimo zonos dydis mechaniškai keičiamas nė kiek neprarandant kokybės. Visa tai nepalieka jokios galimybės netyčia išsijungti esant stebėjimo zonoje žmonėms. Tai reiškia, kad "IR Quattro HD" valdomas apšvietimo valdymo sistemas vidutinio ir didelio dydžio biuruose, konferencijų ir posėdžių salėse, klasių ir paskaitų teatruose, taip pat sporto salėse ir sandėliuose galima suplanuoti ir sukonfigūruoti visiškai tiksliai. Apie tai, apie ką kiti gali tik pasvajoti.

Išparduota

Buvimo jutikliai IR Quattro HD DALI+

280,51 EUR

Infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis "IR Quattro HD DALI plus“ su daugybe papildomų funkcijų idealiai tinka klasėms, biurams, automobilių stovėjimo aikštelėms. Montavimo aukštis iki 10 m, su trim apšvietimo kanalais (adresuojamas DALI) iki 64 šviestuvų, lengvai nustatomi per programą. Papildoma relė, nuolatinio apšvietimo valdymas ir kintamos šviesos lygio funkcijos, visų 3 apšvietimo kanalų mygtukų sąsaja, skirta valdyti ir pritemdyti papildomą relę, nuotoliniu būdu viskas valdoma per „Smart Remote“. Pavyzdžiui, ji taip pat turi papildomą relę budėjimo režimo sumažinimui arba sujungtas apšvietimo grupes. 4800 perjungimo zonų ir kvadratinio aptikimo pėdsako su buvimo zona, apimančia tikrąjį 64 m², nepalieka jokios galimybės netyčia įsijungti ir aklai zonai. Išplėstinės patogios vartotojui funkcijos, tokios kaip kaimyninio apšvietimo funkcija, pagrindinis apšvietimo lygis ir „ECO-ON“ režimas, yra idealus sprendimas visiems, norintiems suplanuoti ir įdiegti intelektualųjį apšvietimą.

Išparduota

Buvimo jutikliai IR Quattro Micro

149,74 EUR

"IR Quattro MICRO" patenkina daugelio architektų ir projektuotorių norą, kad jutiklis būtų kuo mažiau pastebimas. Įspūdį suteikia kompaktiškas dydis įdiegus, mažas bendras aukštis ir labai tikslus objektyvas (15 x 15 mm). Tuo pačiu metu mažas 360° infraraudonųjų spindulių buvimo jutiklis suteikia puikų našumą, akylai "stebintį" ~36 m². IP65 sertifikatas taip pat tinka patalpoms, kuriose yra drėgmės. "IR Quattro MICRO" išpildo daugybę norų. Dėl mažo dydžio ir žemo profilio dizainas puikiai tinka naudoti ten, kur reikia vengti trikdančių lubų įrengimų. Mikroprecizinio lęšio matmenys yra tik 15 x 15 mm. Vis dėlto jo veikimas yra stulbinantis. "IR Quattro MICRO" - mažiausias mūsų įrenginys, turintis didžiulį potencialą.

Išparduota

Buvimo jutikliai IR Quattro SXS

147,95 EUR

"IR Quattro SLIM XS" ypač plonas įleidžiamas buvimo jutiklis. Tinka į bet kurią standartinę įleidžiamą montažinę dėžutę. Virštinkinės (matomos) dalies aukštis tik 6 mm. Aukšto tikslumo 360° infraraudonųjų spindulių jutiklis su visame pasaulyje unikaliu tinklainės objektyvu ir 16 m² buvimo aptikimo zona (4 x 4 m). Parametrų nustatymas vykdomas nuotolinio valdymo pultu arba „Smart Remote“. Itin plonas "IR Quattro SLIM XS" detektorius praktiškai išnyksta sienoje ar lubose. Dėl savo praktiškos įleidžiamos konstrukcijos jis sukuria nepastebimą simbiozę su biuro aplinka ir gali būti sumontuojamas į bet kurią standartinę montažinę dėžutę. Trumpai tariant: atrodo, kad mūsų ploniausias buvimo detektorius apsimeta, kad jo net nėra - ir vis tiek jis yra. Galimi apvalios (R) ir kvadratinės (Q) formų modeliai.

Išparduota

Buvimo jutikliai US 360

202,65 EUR

Aptinka judesius be kliūčių. 360° ultragarsinis buvimo jutiklis „US 360“, idealiai tinkantis biurams, konferencijų salėms, parduotuvių ir klasių patalpoms. 36 m² buvimo aptikimo zona, apsaugota nuo kliūčių, apgaubia objektus, o ne prasiskverbia į juos. Judesio aptikimas nepriklausomas nuo aplinkos temperatūros, elektroniniu būdu reguliuojamas jautrumo zonos ilgis. Keistos formos patalpų architektūra, pertvaros ar kitos kliūtys kai kuriems judesio jutikliams sukelia neįveikiamus sunkumus. Tik ne „US 360“, kurio dinaminis visapusiškas tikslumo aptikimo gebėjimas veikia absoliučiai patikimai ir už kliūčių užpildant erdvę ultragarsinėmis bangomis. Visą 12 metrų jautrumo zonos diametrą. Net ekstremalioje temperatūroje.

Išparduota

Buvimo jutiklis IR Micro

137,76 EUR

Kompaktiškas, nepastebimas vienos darbo vietos sprendimas. IR Micro 360° pasyvus infraraudonųjų spindulių jutiklis, kurio buvimo aptikimo zona yra 4 x 4 m (radialinis) arba 6 x 6 m (tangentinis). DALI-2 įvesties įtaisas leidžia jutikliams perduoti surinktus jutiklių duomenis į aukštesnio lygio apšvietimo valdymo sistemas. Nepastebimas infraraudonųjų spindulių prie lubų montuojamas buvimo detektorius idealiai tinka pavienėms darbo vietoms biure. „IR Micro“ daro įspūdį savo kompaktišku dydžiu (Ø 80 x 20,5 mm) ir veikia pasyvaus infraraudonųjų spindulių jutiklio technologija. Aukštos skiriamosios gebos jutiklių sistema veikia su patentuotu kelių segmentų pirojutikliu. „360°“ infraraudonųjų spindulių jutiklis taip pat suteikia daug patogių funkcijų, tokių kaip šviesos lygio matavimas, nuolatinė šviesos kontrolė, pusiau automatinis / visiškai automatinis režimas, mokymo režimas ir bandymo režimas.

Išparduota

Dėžutė Control PRO sensoriams

10,99 EUR

Vienas (beveik) visiems! Ant paviršiaus montuojamas adapteris „Control PRO AP Box“ (IP 54), skirtas antviršiniam įleidžiamų produktų montavimui. „Control PRO“ „Quattro HD“, „IR Quattro“, "HF 360" ir „Dual HF“ prijungimui.

Rėmelis Control PRO sensoriams apsauginis

26,96 EUR

Optimali apsauga „Control PRO" serijos precizinių judesio sensorių "IR Quattro HD", "IR Quattro", „HF 360“ ir „Dual HF“ su sąsajoms COM1, COM2, DIM, KNX, DALI, taip pat oro kokybės jutikliams.

Išparduota