Fotorelės

Fotorelės NM

32,59 EUR

Automatinis apšvietimas. Fotoelektrinis apšvietimo valdiklis „NightMatic 2000“, skirtas valdyti pastatų fasadų, pastatų, vitrinų ir t.t. apšvietimo sistemas. Automatiškai įjungia šviesą temstant ir išjungia auštant. Viskas automatiškai. Griaudžia lauke ir tamsėja. Sėdite ramiai gyvenamajame kambaryje ir laukiate savo svečių. Kas norėtų išeiti ir įjungti lauko šviesą? „NightMatic 2000“ tai patikimai daro už jus, nesvarbu ar lyja, ar sninga. Šviesos lygio slenkstį, ties kuriuo jutiklis reaguoja ir įjungia šviesą, be abejo, nustato ne kas kitas, o jūs pats.

Fotorelės NM 3

44,65 EUR

Pažangi apšvietimo kontrolė. Fotoelektrinis apšvietimo valdiklis „NightMatic 3000 VARIO“, skirtas valdyti fasadų, pastatų, vitrinų ir t.t. apšvietimo sistemas. Automatiškai įjungia šviesą temstant ir išjungia auštant. su pasirinktu nakties taupymo režimu. Tai reiškia, kad lempos šviečia ne nuo sutemos iki aušros. Pažangusis nakties ekonomijos režimas automatiškai išjungia šviesą po užprogramuoto laiko po jos įjungimo ir vėl ją įjungia prieš auštant, maždaug tarp 4 ir 5 valandos. Fotoelementų valdiklis veikimas labiausiai jaučiasi namuose, pastato priekyje arba vitrinoje.

Fotorelės NM 5.3

0,00 EUR

„NightMatic 5000-3“ fotoelektrinis apšvietimo valdiklis, skirtas naudoti viduje ir lauke. Idealiai tinka valdyti vitrinų apšvietimą, reklamą ir tam tikras zonas tamsiu paros metu. Jis atlieka išsklaidytos šviesos matavimą, kad būtų galima stebėti visą aplinkos apšvietos ryškumą, turi unikalų naktinio švietimo ekonomijos režimą, galingą relę dideliems apkrovoms perjunginėti. Apšvietimas sukelia emocijas! Įspūdingos vitrinos, dekoruotos apšvietimo akcentais, ar pastatų fasadai pritraukia praeivio dėmesį ir formuoja savininko įvaizdį. Viskas automatiškai. Kiekvieną naktį žmogui miegant „NightMatic 5000-3“ atsibunda ir kontroliuoja geriausius apšvietimo efektus. Daugybė nustatymo parinkčių būtent tada, kai tai tikrai yra prasminga ir norima. Techniniu požiūriu „NightMatic 5000-3“ yra inovatyvus gaminys.