Prožektoriai

Sensorinis prožektorius XLED CAM1

225,37 EUR
Prožektorius su jutikliu „XLED CAM 1“ (3000 K, 2200 lm, 21 W) su 180° IR judesio jutikliu ir 10 m atstumu, pasukama HD plačiakampė spalvota kamera ir domofono sistema. Teikia puikius stebėjimo vaizdus tiesiai į mobilųjį įrenginį. Komplekte yra 8 GB SD kortelė stebėjimo vaizdams saugoti. Nemokama programa, skirta „iOS“ ir „Android“. „XLED CAM 1“ ​​yra lauko prožektorius, judesio detektorius, stebėjimo kamera ir domofono sistema viskas viename. Kai judesio jutiklis nustato judesį, lemputė įsijungia automatiškai. Tuo pačiu metu išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje rodomas tiesioginis pranešimas, jei to prašoma. O pasukama HD plačiakampė spalvota kamera siunčia aukštos kokybės stebėjimo vaizdus tiesiai į mobilųjį įrenginį. Tokiu būdu jūs visada tiksliai žinote, kas vyksta prie Jūsų namo kad ir kur būtumėte. Bet jūs ne tik matote, kas vyksta. Jūs taip pat galite tai išgirsti. Integruota domofono sistema netgi leidžia tiesiogiai susisiekti ir bendrauti su lankytoju.

Sensorinis prožektorius XLED 2

111,14 EUR
Jutiklinis „XLED 2“ lauko prožektorius - dar didesnei saugai. Visiškai pasukama LED šviesos panelė, madingas dizainas patenkina aukščiausius reikalavimus dizainui ir maksimalų apšvietimo patogumą. 1184 lm, kai sunaudojama tik 14,8 W energijos. Tikslus infraraudonųjų spindulių pasukamas jutiklis (horizontaliai: 180°, vertikaliai: 90°). 140° apimties kampas, 14 m jautrumo zonos ilgis. Aukšto šilumos laidumo magnio kompozicinė aušinimo sistema (HCMC), madingas opalo gaubtas. Dėl visomis kryptimis pasukamo LED šviesos skydelio, kiekvienas įėjimo zonos kampas gali būti apšviestas lanksčiai ir pagal poreikį. Itin efektyvi LED technologija kartu su opalo gaubtu užtikrina maksimalų apšvietimą. Kaip atskiras prožektorius arba sujungtas su bejutikline versija "XLED-S 2". Naujoviška naujos kartos „XLED“ namų sėkmės serija yra baltos, juodos, grafito ir aliuminio spalvos.

Sensorinis prožektorius XLED 2 BT

125,88 EUR
Jutiklinis „XLED 2 BT“ lauko prožektorius - dar didesnei saugai. Visiškai pasukama LED šviesą skleidžianti panelė, madingas dizainas patenkina aukščiausius reikalavimus dizainui ir maksimalų apšvietimo efektyvumą. O dar naujovė - belaidis valdymas per „Bluetooth“ ir programą. 1472 lm šviesos srautas sunaudojant tik 13,5 W energijos. Tikslus infraraudonųjų spindulių pasukamas jutiklis (horizontaliai: 180°, vertikaliai: 90°). 140° apimties kampas, 14 m jautrumo zonos ilgis. Aukšto šilumos laidumo magnio kompozicinė aušinimo sistema (HCMC), madingas opalo gaubtas. Dėl visomis kryptimis pasukamo LED šviesos skydelio, kiekvienas įėjimo zonos kampas gali būti apšviestas lanksčiai ir pagal poreikį. Itin efektyvi LED technologija kartu su opalo gaubtu užtikrina maksimalų apšvietimą. Kaip atskiras prožektorius su „Bluetooth“ funkcija, naujos kartos sėkmingas sprendimas „XLED 2“ serijos gaminys yra baltos ir juodos spalvos.

Sensorinis prožektorius XLED 2 XL

142,73 EUR
Galingas „XLED 2 XL“ jutiklinis lauko prožektorius su 14 m jutiklio atstumu. Idealiai tinka apšviesti didesnius plotus, tokius kaip važiuojamosios kelio dalys, kiemai ir sodai. Pasukamas tikslus infraraudonųjų spindulių jutiklis, apimantis 140° kampą. Visiškai pasukamas LED šviesos skydelis (180°, horizontaliai ir vertikaliai). Aukščiausios kokybės opalo gaubtas optimaliam apšvietimui. 1608 lm, 20 W, 140° apimties jautrumo zonos kampas, aukšto šilumos laidumo magnio kompozicinė aušinimo sistema (HCMC). Galingas „XLED 2 XL“ jutikliu įjungtas lauko prožektorius yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ryškų apšvietimą arba turi apšviesti didelius plotus. Tik 20 W energijos sunaudojimas. Visiškai pasukamas LED skydelis užtikrina maksimalų lankstumą. Kartu su opaliniu gaubtu prožektorius užtikrina optimalias apšvietimo sąlygas namuose. „XLED 2 XL“ galima įsigyti kaip atskirą prožektorių arba kaip bejutiklinę versiją. Galimos baltos, juodos ir grafito spalvos.

LED prožektorius XLED-S 2

98,41 EUR
Stulbinančiai stilingas LED prožektorius. „XLED-S 2“ - lauko prožektorius be jutiklio. Laisvai pasukama LED šviesos matrica su opaliniu gaubtu maloniam lauko apšvietimui (1184 lm, esant 14,8 W). Matricos pasukimo diapazonas 180° (horizontaliai ir vertikaliai). Aukšto šilumos laidumo magnio kompozito (HCMC) aušinimo sistema.

Sensorinis prožektorius XLED Curved

79,30 EUR
Šviečiantis kompaktiškas modelis. Jutiklinis sieninis LED prožektorius "XLED Curved" kompaktiškas ir diskretiškas apšvietimo sprendimas pastatų įėjimams, takams ir aplinkai, didelis šviesos srautas 1125 lm tik iš 9 W energijos galios. Jutiklio jautrumo zonos ilgis siekia iki 8 m, pakreipimo diapazonas +/-30°. Kompaktiškas lauko prožektorius "XLED Curved" idealiai tinka apšviesti pastatų įėjimus ir takus. Tačiau praktiškas prožektorius patenkina ne tik saugumo poreikius, bet kartu su namo fasadu taip pat sukuria maloniai žavų apšvietimo efektą.

Sensorinis prožektorius XLED Slim

89,94 EUR
Šviesa atitinka eleganciją. Elegantiškai suprojektuotas jutiklinis LED prožektorius "XLED SLIM" idealiai tinka pastatų įėjimams ir takams apšviesti. Malonus ir efektyvus apšvietimas ženkliu 660 lm šviesos srautu reikalauja tik 10,5 W energijos. Jutiklio jautrumo zona pasiekia judesį iki 8 m atstumu, pats prožektorius gali būti pasukamas +/-30° kampu horizontaliai. Šis stilingas techninis sprendimas žavi savo elegantišku dizainu ir suteikia patrauklų apšvietimą pastatų įėjimams ir takams. Pastatų fasaduose „XLED SLIM“ daro patrauklų apšvietimą, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir užtikrina saugų grįžimą namo.

Sensorinis prožektorius LS 150

87,70 EUR
Ypač ryškus, tvirtas ir budrus: jutiklinis prožektorius "LS 150 LED". Pagal poreikį apšviečiami dideli plotai aplink pastatus. Infraraudonųjų spindulių jutiklis su 240° apimties kampu ir 12 m atstumu. Šviesos galia 1760 lm, spektras 4000 K, energijos suvartojimas 20,5 W. Tvirtas aliuminio korpusas. Galingas "LS 150 LED" jutikliu įjungtas LED prožektorius apšviečia didelius plotus aplink pastatą, todėl jis yra ypač efektyvus išprašant nekviestus svečius. Dėl integruoto infraraudonųjų spindulių jutiklio šis išmanusis prožektorius patikimai apšviečia tamsias erdves šviesa. Kaip papildoma premija, jos patraukliai neįvertintas dizainas puikiai įsilieja į bet kurią aplinką ir suteikia bendrą harmonijos vaizdą. Tvirtas LED prožektorius su aliuminio prožektoriaus galvute yra juodos arba baltos spalvos.

LED prožektorius LS -S 150

60,03 EUR
Šviesos diodų prožektorius "LS-S 150" (be jutiklio) su savo neutralia balta šviesa (4000 K) užtikrina išskirtinai ryškias akimirkas lauke. Tačiau maža suvartojimo vertė užtikrina didelį entuziazmą, nes 1760 lm reikia tik 22,6 W. Prožektorius su keramikiniu reflektoriumi yra juodas arba baltas, jo apsaugos klasė yra IP 44 ir jį galima reguliuoti 80° horizontaliai ir 150° vertikaliai. Taip pat galima montuoti kampe. Aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip ultravioletiniams spinduliams atsparus plastikas ir plonas aliuminis, daro prožektorių tvirtą ir užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Išvada: veikiant 4,5 valandoms per dieną, šviesos diodų tarnavimo laikas yra apie 30 metų. Kadangi "LS-S 150" neturi jutiklio, jis įjungiamas ir išjungiamas rankiniu būdu, naudojant jungiklį arba kitą sensorių.

Sensorinis prožektorius LS 300

114,95 EUR
Jutiklinis LED prožektorius "LS 300 LED" su malonia 4000 K šviesos spalva paverčia jūsų kelią į žaidimo lauką, kurio šviesos galia yra 3120 lm net naktį. Savo keraminiu atšvaitu jis atkreipia dėmesį į specialius akį traukiančius žmones, apšviečia kelią iki lauko durų ar atbaido nekviestus svečius. Prožektorius sunaudoja tik 30,6 W. Mes sukūrėme dėmesingą prožektorių, ypač namų priekių, įvažiavimų ir šoninių įėjimų reikalavimams. Žinoma, pats nustatote apšvietimo trukmę ir prieblandos slenkstį. Tvirtas LED prožektorius su aliuminio prožektoriaus galvute yra juodas arba baltas.

LED prožektorius LS -S 300

84,93 EUR
Savo neutralia balta šviesa (4000 K) "LS-S 300 LED" prožektorius (be jutiklio) naktį paverčia diena. Stebėtinai maža suvartojimo vertė yra tik 30,6 W esant 3120 lm. Ryškų LED prožektorių galima reguliuoti horizontaliai 80°, o vertikaliai - 150°. Puikiai apšviesdami įėjimo į vidinį kiemą, šoninius įvažiavimus, įvažiavimus ir pan., tiesiai į tamsiausius kampus. Šviesos diodų prožektorius, kuriame yra aukštos kokybės keraminis reflektorius, yra juodos arba baltos spalvos. Tvirtos medžiagos, tokios kaip UV spinduliams atsparus plastikas ir kilnus aliuminis, garantuoja ilgą tarnavimo laiką. "LS-S 300" galima rankiniu būdu įjungti ir išjungti naudojant jungiklį arba kitą sensorių.

Sensorinis prožektorius XLED PRO 240

148,25 EUR
Apšviečia kiekvieną pastato kampą. Tai - „XLED PRO 240“ - jutikliu įjungtas sieninis lauko LED prožektorius. Su visomis įmanomomis kryptimis pasukama LED šviesą skleidžiančia plokščia šviesos panele ir opaliniu gaubtu. Su 240° apimties kampo infraraudonųjų spindulių jutikliu patikimam judesio aptikimui iki 12 m atstumu jis skleidžia 2120 lm, 4000 K spektro šviesos srautą tenaudodamas tik 20 W energijos. Jutiklinis „XLED PRO 240“ lauko prožektorius yra šiuo metu bene geriausias šios kategorijos gaminys pasaulyje. Visiškai pasukamas, ypač plonas LED plokščias šviesos ekranas yra pritaikytas apšviesti gana didelius plotus. Prožektoriuje yra įmontuotas 240° infraraudonųjų spindulių jutiklis patikimai nustato mažiausius judesius ir veiksmingai atgraso nuo nepageidaujamų lankytojų. Komplekte yra kampinis sienos laikiklis, kurio dėka prožektorių labai patogu tvirtinti ant pastato kampo tuo maksimaliai išnaudojant judesio jutiklio apimties kampą.