Prožektoriai

Sensoriniai prožektoriai XLED ONE

86,85 EUR

Pavyzdinis jutiklinis LED prožektorius. Efektyvumas ir ypač ilgas tarnavimo laikas. „XLED ONE“ tinka tvirtinti ir ant sienos ir ant lubų. Šis LED žibintas su 180° jautrumo zonos kampu judesio jutikliu siekiančiu judesius iki 12 m atstumu daro įspūdį savo modernia LED technologija suteikiančia 3000 K spektro 2550 lm šiltos baltos šviesos iš 23 W energijos. Šviesą spinduliuojančią plokštę galima pakreipti 180°. Su aukštos kokybės ir galingu atšvaitu, taip pat ilgaamžiais šviesos diodais tarnausiančiais Jums iki 30 metų.

Prožektoriai LS 150/300

104,18 EUR

Ypač ryškus, tvirtas ir budrus: jutiklinis prožektorius "LS 150 LED". Pagal poreikį apšviečiami dideli plotai aplink pastatus. Infraraudonųjų spindulių jutiklis su 240° apimties kampu ir 12 m atstumu. Šviesos galia 1486 lm, spektras 4000 K, energijos suvartojimas 14,7 W. Tvirtas aliuminio korpusas. Galingas "LS 150 LED" jutikliu įjungtas LED prožektorius apšviečia didelius plotus aplink pastatą, todėl jis yra ypač efektyvus išprašant nekviestus svečius. Dėl integruoto infraraudonųjų spindulių jutiklio šis išmanusis prožektorius patikimai apšviečia tamsias erdves šviesa. Kaip papildoma premija, jos patraukliai neįvertintas dizainas puikiai įsilieja į bet kurią aplinką ir suteikia bendrą harmonijos vaizdą. Tvirtas LED prožektorius su aliuminio prožektoriaus galvute yra juodos arba baltos spalvos.

Sensoriniai prožektoriai XLED Curved

94,62 EUR

Šviečiantis kompaktiškas modelis. Jutiklinis sieninis LED prožektorius "XLED Curved" kompaktiškas ir diskretiškas apšvietimo sprendimas pastatų įėjimams, takams ir aplinkai, didelis šviesos srautas 1125 lm tik iš 9 W energijos galios. Jutiklio jautrumo zonos ilgis siekia iki 8 m, pakreipimo diapazonas +/-30°. Kompaktiškas lauko prožektorius "XLED Curved" idealiai tinka apšviesti pastatų įėjimus ir takus. Tačiau praktiškas prožektorius patenkina ne tik saugumo poreikius, bet kartu su namo fasadu taip pat sukuria maloniai žavų apšvietimo efektą.

Sensoriniai prožektoriai XLED PRO ONE

103,33 EUR

Sensorinis prožektorius "XLED PRO ONE", kurį galima pasukti vertikaliai per 180°, kilniame aliuminio korpuse garantuoja dienos šviesa didelių plotų apšvietimą šiltu baltu 3000 K ir 2200 lm tik iš 18,5 W. Įranga apima 240° infraraudonųjų spindulių jutiklį (10 m diapazoną), įkišamus dangtelio dangtelius aptikimo sričiai apriboti, budinčio pašvietimo funkciją (10%) ir papildomą paviršiaus adapterį. Tinklų sujungimas kabeliu. Reguliavimas naudojant potenciometrus ir nuotolinio valdymo pultą. Maksimalus montavimo aukštis - 6 m. Garantija 5 metai.

Sensoriniai prožektoriai XLED Slim

105,55 EUR

Šviesa atitinka eleganciją. Elegantiškai suprojektuotas jutiklinis LED prožektorius "XLED SLIM" idealiai tinka pastatų įėjimams ir takams apšviesti. Malonus ir efektyvus apšvietimas ženkliu 660 lm šviesos srautu reikalauja tik 10,5 W energijos. Jutiklio jautrumo zona pasiekia judesį iki 8 m atstumu, pats prožektorius gali būti pasukamas +/-30° kampu horizontaliai. Šis stilingas techninis sprendimas žavi savo elegantišku dizainu ir suteikia patrauklų apšvietimą pastatų įėjimams ir takams. Pastatų fasaduose „XLED SLIM“ daro patrauklų apšvietimą, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir užtikrina saugų grįžimą namo.

Sensoriniai prožektoriai XLED PRO 240

172,85 EUR

Apšviečia kiekvieną pastato kampą. Tai - „XLED PRO 240“ - jutikliu įjungtas sieninis lauko LED prožektorius. Su visomis įmanomomis kryptimis pasukama LED šviesą skleidžiančia plokščia šviesos panele ir opaliniu gaubtu. Su 240° apimties kampo infraraudonųjų spindulių jutikliu patikimam judesio aptikimui iki 12 m atstumu jis skleidžia 2120 lm, 3000 K spektro šviesos srautą tenaudodamas tik 20 W energijos. Jutiklinis „XLED PRO 240“ lauko prožektorius yra šiuo metu bene geriausias šios kategorijos gaminys pasaulyje. Visiškai pasukamas, ypač plonas LED plokščias šviesos ekranas yra pritaikytas apšviesti gana didelius plotus. Prožektoriuje yra įmontuotas 240° infraraudonųjų spindulių jutiklis patikimai nustato mažiausius judesius ir veiksmingai atgraso nuo nepageidaujamų lankytojų. 

Sensoriniai prožektoriai XLED 2

126,03 EUR
Jutiklinis „XLED 2“ lauko prožektorius - dar didesnei saugai. Visiškai pasukama LED šviesos panelė, madingas dizainas patenkina aukščiausius reikalavimus dizainui ir maksimalų apšvietimo patogumą. 1184 lm, kai sunaudojama tik 14,8 W energijos. Tikslus infraraudonųjų spindulių pasukamas jutiklis (horizontaliai: 180°, vertikaliai: 90°). 140° apimties kampas, 14 m jautrumo zonos ilgis. Aukšto šilumos laidumo magnio kompozicinė aušinimo sistema (HCMC), madingas opalo gaubtas. Dėl visomis kryptimis pasukamo LED šviesos skydelio, kiekvienas įėjimo zonos kampas gali būti apšviestas lanksčiai ir pagal poreikį. Itin efektyvi LED technologija kartu su opalo gaubtu užtikrina maksimalų apšvietimą. Kaip atskiras prožektorius arba sujungtas su bejutikline versija "XLED-S 2". Naujoviška naujos kartos „XLED“ namų sėkmės serija yra baltos, juodos, grafito ir aliuminio spalvos.