Fotoreliniai žibintai

Fotorelinis žibintas Spot Garden NM

95,64 EUR

Kilnojamas sodo žibintas „Spot Garden NM“ kokybiškai išskiria iš tamsos žaliąsias zonas aplink namus. Lygiai taip pat patrauklu, kaip ir praktiška. LED "Spot GARDEN NM" su fotovaldikliu išskiria 520 lm šviesos srautą tik iš 7 W sunaudojamos galios ir gali būti pakreiptas iki 90° kampu. Šviesos lygio jutiklis automatiškai įjungia šviesą prietemoje ir vėl išjungia ryte. Komplekte yra maitinimo laidas (2,5 m) ir LED GU10 lemputė. Maksimalus lankstumas. Per visą sodą. Idealus žaliųjų erdvių apšvietimo sprendimas aplink visą pastatą. Šiuolaikiško dizaino „Spot Garden“ serijos žibintai tiesiog įsmeigiami į žemę - tam viskas yra. Tai greitai sukuria pasirinktinius apšvietimo sprendimus ir elegantiškai bei efektyviai apšviečia tamsias sritis.

Fotorelinis žibintas Spot Way NM

128,79 EUR

Kelio ar tako šviesa su wow efektu. 57 cm aukščio „Spot Way NM“ išskirtinio dizaino žibintas atitinka išradingas technologijas. 520 lm (7 W) pakreipta ir pasukama žibinto galvute puikiai apšviečia važiuojamąsias dalis ir ėjimo takus. Šviesos lygio jutiklis įjungia šviesą sutemų metu ir vėl išjungia išaušus. Su 2,5 m maitinimo laidu. Komplekte yra GU10 LED lemputė. Kas pirmiausia patraukia dėmesį: bekompromisiškai elegantiškas dizainas. Atidžiau apžiūrėjus, 57 cm aukščio „Spot Way“ antžeminė žibintų serija ne tik daro įspūdį pasukama prožektoriaus galvute, bet ir kitomis puikiomis techninėmis detalėmis. Jis skleidžia šiltai baltą 3000 K ir 520 lm šviesą, kai sunaudojama vos 7 W, visada išryškindamas važiuojamąsias dalis, įėjimo ir sodo takus patraukliausioje šviesoje prietemoje.

Fotorelinis žibintas LN 1 LED

90,93 EUR

Plonas ir universalus. STEINEL lauko žibintas "LN 1 LED" skirtas nuolat apšviesti visas pastato puses naktį. 4,5 W LED apšvietimo sistema, 350 lm šviesa užsidega automatiškai sutemus ir išsijungia išaušus. Tiekiama su lipniais namo numerio skaitmenimis, atsparus smūgiams korpusas (iki IK 07). Norėdami daugiau nepalikti jūsų tamsoje, sukūrėme LED lemputę su integruotu fotoelementų valdikliu. „LN 1 LED“ suderina elementarų dizainą su intelektualia technologija ir yra idealus nuolatiniam naktiniam apšvietimui bet kurioje namo vietoje. Kur ir kaip įdiegsite šį žibintą paliekame jūsų fantazijai. Mes sukūrėme jį taip, kad jį būtų galima montuoti horizontaliai arba vertikaliai ant sienos ar lubų - ir visada be vargo. Komplektuojama su lipniais namo numeriais.