True Presence buvimo jutikliai

Buvimo jutikliai True Presence

257,55 EUR

Pirmasis tikras buvimo detektorius pasaulyje! Jokių klaidingų įjungimų - jokių nereikalingų išlaidų už elektrą. Tikslus supančios aplinkos matavimas aukšto dažnio (HF) bangomis leidžia patikimai nustatyti menkiausią žmogaus kūno mikrojudesį. Remiantis kūno mikro judesiais ir žmogaus gyvybinėmis funkcijomis, tokiomis kaip įkvėpimas ir iškėlimas ar pečių judėjimas, tikrojo buvimo detektorius patikimai nustato, ar yra žmonių 64 m² plote. Tai patikimai nurodo, ar kambaryje yra žmogus, ar ne. Tai reiškia, kad patikimas buvimo nustatymas yra įmanomas pirmą kartą. Ši informacija leidžia patikimai įjungti ir išjungti apšvietimą, kai jo tikrai nereikia tuo neeikvojant elektros energijos. Išsamios žinios apie buvimą ir nebuvimą lemia daugybę kitų programų, kurios gali būti labai vertingos pastatų valdymui. Tai nustato naują pažangių pastatų automatizavimo standartą. Visos esamos sąsajos COM1, COM2, DALI, KNX. Abi montažinės versijos - virštinkinė (AP) ir potinkinė (UP).

Buvimo jutiklis True Presence Multisensor KNX

616,92 EUR

7 pojūčiai intelektualiems pastatams. Be žmogaus buvimo, „True Presence® Multisensor KNX“ taip pat leidžia išmatuoti patalpos apšviestumą, kambario temperatūrą, drėgmę, oro kokybę, lakiuosius organinius junginius (VOC) ir CO₂. Nieko nenuslėpsite nuo šio daugiafunkcinio jutiklio „True Presence® Multisensor KNX“. Rezultatas: didesnis efektyvumas, geresnė sveikata, didesnė sauga ir didesnis komfortas. Tiksliausias visų laikų buvimo detektorius bet kada tampa svarbiausiu pastato valdymo sistemos jutimo organu. Tam nepakanka tik iš tikrųjų nustatyti žmones, būtina matuoti ryškumą, aplinkos temperatūrą, drėgmę, oro slėgį, lakiuosius organinius junginius (VOC) ir CO₂. Informacija, leidžianti skaitmenizuoti pastatų automatiką daug toliau. Šis derinys daro tikrąjį buvimą® Multisensor KNX gerą investiciją į intelekto kūrimą, patogią aplinką žmonėms ir realų efektyvumą. Geriausia iš viršaus - tiksli, skaitmeninė informacija šiuolaikiškam pastatų valdymui.

Oro kokybės jutikliai MultiSensor

372,55 EUR

Daugiafunkcinis jutiklis „Multisensor Air KNX“ teikia patikimą informaciją pastato valdymo sistemai. Matuojama temperatūra, drėgmė, oro slėgis, lakieji organiniai junginiai (VOC), CO₂ koncentracija ir apšviestumas. Dar vienas grakštus „True Presence®“ dizaino šeimos narys skirtas, kad šiuolaikiškos lubos atrodytų ištisai. KNX sąsaja lengvam integravimui. Didžiausias dėmesys skiriamas sveikam patalpos klimatui. Tikroji esamų produktų šeima nustato naujus standartus. Sistema suapvalinta davikliais, kurie patikimai teikia papildomą informaciją.