Vidaus apšvietimas

Avarinio pašvietimo modulis R serijos šviestuvams

84,40 EUR

Pasirenkamas atskirai „RS PRO Connect R“ avarinio pašvietimo modulis automatiškai 3 valandoms įjungia avarinę LED lemputę (107 lm), jei nutrūksta elektros energija. Komplekte yra 3 AA įkraunamos baterijos.

Nuotolinio valdymo pultas RC 5

25,95 EUR

Viskas kontroliuojama! Nuotolinio valdymo pultelis RC5 skirtas visiems „Control PRO“ buvimo detektoriams ir judesio jutikliams su DALI sąsaja.

Nuotolinio valdymo pultas RC 6

0,00 EUR

Paslaugos teikiamos. Nuotolinio valdymo pultas RC6 skirtas „Control PRO“ buvimo detektoriams ir judesio detektoriams su KNX sąsaja.

Nuotolinio valdymo pultas RC 7

0,00 EUR

Visas kūrinys veikia vieno mygtuko paspaudimu. Nuotolinio valdymo pultelis RC7 skirtas „Presence Control PRO“ buvimo detektoriams ir judesio detektoriams su KNX sąsaja.

Nuotolinio valdymo pultas RC 8

29,66 EUR

Viskas kontroliuojama! RC8 valdymo pultelis skirtas visiems „Control PRO“ buvimo detektoriams ir judesio jutikliams su COM1, COM2, DIM ir DALI sąsajomis.

Nuotolinio valdymo pultas RC Smart

121,30 EUR

Visas valdymas per nuotolinio valdymo pultą. Su atitinkama programa nuotolinio valdymo pultas „Smart Remote“ tampa universaliu nuotolinio valdymo pultu. Išmanusis nuotolinio valdymo pultas pakeičia nuotolinio valdymo pultus nuo RC1 iki RC10. Gerai, kad daugelį STEINEL jutiklių ir šviestuvų galima valdyti taip patogiai. Dar geriau: vienas įrenginys dabar pakeičia visus nuotolinio valdymo pultus - naujasis „Smart Remote“. Tiesiog atsisiųskite reikiamą programą į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, prijunkite per „Bluetooth“ ir nustokite ieškoti tinkamo nuotolinio valdymo pulto kartą ir visiems laikams. Tai gana protinga.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P1 gaubti

83,38 EUR

Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 1010 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P1 plokšti

84,39 EUR

Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 960 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P2 gaubti

111,55 EUR

Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. energijos sąnaudos 16 W su 1730 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P2 plokšti

169,78 EUR

Vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ su avarinio pašvietimo versija harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Enerijos sąnaudos 16 W su 1730 lm 3000 K srautu. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P3 gaubti

136,60 EUR

Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P3“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos sąnaudos 20 W su 2310 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek sąnaudų požiūriu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO Q1

0,00 EUR

Vis daugiau architektų ir statybininkų visais atžvilgiais kelia aukščiausius reikalavimus šviestuvams. „RS PRO LED Q1“ gali lengvai patenkinti juos visus. Kaip naujos kartos jutikliu valdomas šviestuvas, jis sujungia novatorišką dizainą ir individualų funkcionalumą su naujausiomis technologijomis. Mažiausias įmanomas energijos suvartojimas ir įspūdingai vienalytė šviesa. Šį šviestuvą montuoti taip pat lengva, kaip radijo tinkle sukurti šviesos grupes. Be to, atlikus nustatymus galima greitai perkelti visus kitus šviestuvus naudojant grupės konfigūraciją. Sunku patikėti, kad mums pavyko viską supakuoti į tokį plokščią dizainą. RS PRO LED Q1 aukšto dažnio jutiklinis šviestuvas idealiai tinka holuose, koridoriuose ir laiptinėse. 26 W 4000K su 2920 lm, 360° jautrumo zona, budinčiu pašvietimu, integruotas radijo tinklas, RGS - nuotolinio grupės nustatymo funkcija, apšvietimo grupės, įskaitant pagrindinę šviesą, gali būti sinchronizuojamos, nuo dienos šviesos priklausomas išjungimas.