Vidaus apšvietimas

Avarinio pašvietimo modulis R serijos šviestuvams

90,10 EUR

Pasirenkamas atskirai „RS PRO Connect R“ avarinio pašvietimo modulis automatiškai 3 valandoms įjungia avarinę LED lemputę (107 lm), jei nutrūksta elektros energija. Komplekte yra 3 AA įkraunamos baterijos.

Nuotolinio valdymo pultas RC 5

25,95 EUR

Viskas kontroliuojama! Nuotolinio valdymo pultelis RC5 skirtas visiems „Control PRO“ buvimo detektoriams ir judesio jutikliams su DALI sąsaja.

Nuotolinio valdymo pultas RC 8

23,37 EUR

Viskas kontroliuojama! RC8 valdymo pultelis skirtas visiems „Control PRO“ buvimo detektoriams ir judesio jutikliams su COM1, COM2, DIM ir DALI sąsajomis.

Nuotolinio valdymo pultas RC Smart

125,78 EUR

Visas valdymas per nuotolinio valdymo pultą. Su atitinkama programa nuotolinio valdymo pultas „Smart Remote“ tampa universaliu nuotolinio valdymo pultu. Išmanusis nuotolinio valdymo pultas pakeičia nuotolinio valdymo pultus nuo RC1 iki RC10. Gerai, kad daugelį STEINEL jutiklių ir šviestuvų galima valdyti taip patogiai. Dar geriau: vienas įrenginys dabar pakeičia visus nuotolinio valdymo pultus - naujasis „Smart Remote“. Tiesiog atsisiųskite reikiamą programą į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, prijunkite per „Bluetooth“ ir nustokite ieškoti tinkamo nuotolinio valdymo pulto kartą ir visiems laikams. Tai gana protinga.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P1 gaubti

86,29 EUR

Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 1010 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P1 plokšti

86,31 EUR

Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 960 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P2 gaubti

117,42 EUR

Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. energijos sąnaudos 16 W su 1730 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P2 plokšti

175,64 EUR

Vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ su avarinio pašvietimo versija harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Enerijos sąnaudos 16 W su 1730 lm 3000 K srautu. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P3 gaubti

141,49 EUR

Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P3“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos sąnaudos 20 W su 2310 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek sąnaudų požiūriu.

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R10.R BT

248,91 EUR

Apskritas. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu būdu valdomas per programą mobiliuoju telefonu, skaitmeninis „RS PRO R10.R Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas daro nepaprastai lengvu reguliuojamą apšvietimą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes ir pritaikomas norimoms sąlygoms bet kuriuo pasirinktu būdu Bluetooth ryšio dėka. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Didelio tikslumo aukšto dažnio jutiklis su iki 10 m diametro jautrumo zona. Opalo difuzorius užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 8,5 W, 992 lm, 3000 K, 300 x 55 mm. Avarinis pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R20.Q BT

307,99 EUR

Kvadratinis. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu ryšiu valdomas per programinę įrangą, skaitmeninis „RS PRO R20.Q Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas leidžia nepaprastai lengvai reguliuoti apšvietimą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes ir lengvai pritaikomas bet kuriuo pasirinktu būdu per programą Bluetooth ryšio dėka norimoms sąlygoms. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Aukšto tikslumo HF jutiklis, kurio jautrumo zonos diametras iki 10 m. Opalo difuzorius užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 15,3 W, 1826 lm, 3000 K, 52 x 300 x 300 mm. Avarinis pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R20.R BT

307,99 EUR

Apskritas. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu ryšiu valdomas per programą mobiliuoju telefonu, skaitmeninis „RS PRO R20.R Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas daro nepaprastai lengvai reguliuojamą apšvietimą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes per programą Bluetooth ryšio dėka lengvai pritaikomas norimoms sąlygoms. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Aukšto tikslumo HF jutiklis (pasiekiamumas Ø iki 10 m). Opalo difuzorius užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 15,3 W, 1823 lm, 3000 K, 300 x 55 mm. Avarinį pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..