Vidaus apšvietimas

Sensorinis šviestuvas RS 16

63,73 EUR
Aukšto dažnio (HF) vidaus patalpų šviestuvas "RS 16 L" puikiai tinka koridoriams, prieškambariams, laiptinėms ir vonios kambariams. 360° apimties kampo elektroniniu būdu keičiama jautrumo zona nuo 3 iki 8 m, pasirenkama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis, galimybė prijungti papildomus vartotojus (pvz. ventiliatorių). Švarios linijos. Pilna raiška. Dėl aptakaus dizaino jis ypač tinkamas koridoriuose, prieškambariuose ar laiptinėse, o rankomis pūstas stiklas tolygiai paskirsto šviesą. Stiklinis gaubtas, kuriame nėra jokių varžtų, lengvai nuimamas ir uždedamas, dėl ko lemputės pakeitimas yra nieko nekainuojantis dalykas nereikalaujantis jokių įrankių. Beje, šviestuvas tinka būti montuojamas ir ant lubų, ir ant sienos. Šviesos šaltiniu naudojama iki 60 W galingumo E27 cokolio lemputė.

Sensorinis šviestuvas RS 16 LED

70,46 EUR
Klasikos evoliucija. "RS 16 LED G" - tai aukšto dažnio jutikliu valdomas patalpų šviestuvas stikliniu gaubtu. Idealiai tinka koridoriuose, prieškambariuose, laiptinėse ir vonios kambariuose. Integruotas aukšto dažnio jutiklis su 360° jautrumo zonos apimtimi ir 3–8 m atstumu. Naujausia LED technologija, išskirianti 840 lm šviesos srautą sunaudojant tik 9,5 W energijos. Reguliuojama švietimo trukmė ir prieblandos slenkstis. Technologinis šuolis vienam iš populiariausių ir ekonomiškiausių jutikliais įjungiamų vidaus šviestuvų. Naujausia LED technologija, aukšto dažnio jutiklis ir suderinamumas leidžia „RS 16 LED G“ paversti nauja patogumo dimensija. Šis šviestuvas sunaudoja iki 90% mažiau elektros energijos. Aptakus dizainas ypač tinka koridoriuose, prieškambariuose ar laiptinėse. Šviestuvas tinka būti montuojamas ir ant lubų, ir ant sienos.

Sensorinis šviestuvas RS M1 (pl)

94,82 EUR
Aukštos kokybės ir tik 9,5 W galingumo ypatingai energiją taupantis "RS LED M1" vidaus patalpų šviestuvas su nerūdijančio plieno dekoru. Gaubto viduje yra 360° aukšto dažnio jutiklis (Ø 3 - 8 m atstumas). Naktinio apšvietimo funkcija ir pastovaus 4 valandų švietimo funkcija. 560 lm ir 3000 K šviesos srautas klasikiniam ir tobulam apšvietimui koridoriuose, prieškambariuose ar laiptinėse. Idealiai tinka naudoti vidaus patalpose ant sienų ir lubų: aplinkos apšvietimo ir intelektualių technologijų derinys.

Sensorinis šviestuvas RS D2 (pl)

117,14 EUR
STEINEL aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas "RS LED D2" su nerūdijančio plieno apvadu idealiai tinka koridoriams, prieškambariams, laiptinėms ir vonios kambariams. LED apšvietimo sistema naudoja 9,5 W su 795 lm ir 3000 K. 360° aukšto dažnio jutiklis su Ø 3–8 m jautrumo zona įjungia šviesą be garso, su aplinkos apšvietimu, naktinio pašvietimo funkcija ir 4 valandų pastovaus švietimo funkcija. Aptakus, protingas ir patrauklus. Pasirinkę „RS LED D2“ vidaus šviestuvą, savo namams suteiksite tikro dizaino akcentą maloniu LED apšvietimu. Dėl savo stulbinančios išvaizdos ir intelektualių technologijų šis šviestuvas suteikia paskutinį žodį dėl stilingų namų patogumų. Pritaikytas prie sienos ar lubų, aukšto dažnio jutiklis įjungia ir išjungia šviesą visiškai tyliai ir automatiškai. Šviesa, kurią reikia įdiegti žaidžiant vaikus, taip pat lengvai suprantama ir gaminio funkcijų nustatymai. Jūsų kaimynai bus nustebinti.

Sensorinis šviestuvas RS PRO B1 EM

319,44 EUR
Standartą atitinkanti avarinė šviesa. RS PRO LED B1 aukšto dažnio patalpų jutiklinis šviestuvas, idealiai tinkantis pagal standartus būtino decentralizuoto avarinio apšvietimo reikalavimų, 13,5 W / 1166 lm, PMMA dangtis, 360 ° aptikimas, diapazonas 1–8 m. Jei maitinimas nutrūksta, nereikia ilgai būti tamsoje. Avarinė lemputė turi integruotą buferinę bateriją, kuri sugedus elektros energijai automatiškai perjungia LED avarinę lemputę pagal EN 60598-2-22. Lengvai sumontuojama ant sienų ar lubų konstrukcija padaro jus nepriklausomą - todėl tai yra puikus sprendimas, kai pagal standartus turi būti laikomasi decentralizuoto avarinio apšvietimo reikalavimų.

Sensorinis šviestuvas RS PRO P1

69,88 EUR
Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 1010 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Sensorinis šviestuvas RS PRO P2

93,84 EUR
Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. energijos sąnaudos 16 W su 1730 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu.

Sensorinis šviestuvas RS PRO P3

114,80 EUR
Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P3“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos sąnaudos 20 W su 2310 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek sąnaudų požiūriu.

Sensorinis šviestuvas RS PRO Q1

277,84 EUR
Vis daugiau architektų ir statybininkų visais atžvilgiais kelia aukščiausius reikalavimus šviestuvams. „RS PRO LED Q1“ gali lengvai patenkinti juos visus. Kaip naujos kartos jutikliu valdomas šviestuvas, jis sujungia novatorišką dizainą ir individualų funkcionalumą su naujausiomis technologijomis. Mažiausias įmanomas energijos suvartojimas ir įspūdingai vienalytė šviesa. Šį šviestuvą montuoti taip pat lengva, kaip radijo tinkle sukurti šviesos grupes. Be to, atlikus nustatymus galima greitai perkelti visus kitus šviestuvus naudojant grupės konfigūraciją. Sunku patikėti, kad mums pavyko viską supakuoti į tokį plokščią dizainą. RS PRO LED Q1 aukšto dažnio jutiklinis šviestuvas idealiai tinka holuose, koridoriuose ir laiptinėse. 26 W su 2920 lm, 360° jautrumo zona, pasirenkama pagrindinė šviesa, integruotas radijo tinklas, RGS - nuotolinio grupės nustatymo funkcija, apšvietimo grupės, įskaitant pagrindinę šviesą, gali būti sinchronizuojamos, nuo dienos šviesos priklausomas išjungimas.

Sensorinis šviestuvas RS PRO S1

209,95 EUR
Aukšto dažnio „RS PRO LED S1" jutiklinis vidaus šviestuvas - tikras kompiuteris. Idealiai tinka biuro koridoriuose, praėjimuose, tualeto patalpose, laiptų aikštelėse, gali būti bevieliu būdu sujungtas su kitais "RS PRO LED S1" šviestuvais. Tik 15 W naudojantys šviesos diodai, 1580 lm 4000 K šviesos srautas, matinio stiklo gaubtas, 360° apimtimi pasiekia judesius Ø 1-8 m atstumu. Pagrindinė šviesos lygio funkcija, buvimo režimas ir budintis apšvietimas reguliuojami per „Smart Remote“. Tai intelektualus, efektyviai energiją vartojantis pavyzdys, turintis viską, kas šiais laikais įmanoma: 15 W LED apšvietimo sistema, energiją taupanti šviesa, patogus reguliavimas „Smart Remote“ dėka ir šalia esančios šviesos funkcijos. 868 MHz belaidis ryšys apima visus vienos grupės šviestuvus nereikalaujant jokių tarpusavio laidų. Išvada: "RS PRO LED S1" yra ne tik apšvietimo evoliucija, bet ir revoliucija.

Sensorinis šviestuvas RS PRO S2

263,27 EUR
Išmaniausia šviesa pasaulyje. Aukšto dažnio jutikliu įjungiama šviesa „RS PRO LED S2“, idealiai tinkanti biurų koridoriams, praėjimams, tualeto patalpoms, laiptų aikštelėms, gali būti belaidžiu būdu sujungta su "RS PRO LED S1" ir kitais tos pačios "S2" serijos šviestuvais. 26 W LED / 2054 lm, matinio stiklo gaubtu, 4000 K spektru, 360° jutiklio apimtimi, pasiekia judesius nuo 1 iki 8 m. Pagrindinė šviesos lygio funkcija, buvimo režimas ir greta esanti šviesos funkcija. Tokia pati konstrukcija kaip ir "RS PRO LED S1", tik didesnio skersmens. Ir su dar galingesne 26 W LED apšvietimo sistema. Be to, „RS PRO LED S2“ yra visiškai toks pat įspūdingas kaip ir jo mažoji sesuo. Paprasčiau tariant: patogus reguliavimas naudojant „Smart Remote“, jokio netyčinio išjungimo buvimo metu ir šalia esančio apšvietimo funkcijos, judančios kartu su praeinančiu asmeniu, kad apšviestų kelią į priekį.

Sensorinis šviestuvas RS PRO R10.R BT

214,56 EUR
Jutikliu įjungtas apvalus „RS PRO R10“ serijos vidaus patalpų šviestuvas belaidžiu būdu reguliuojamas per „Bluetooth“ ir programą. Aukšto tikslumo HF jutiklis patikimam aptikimui (10 m atstumas). Opalo gaubtas tolygiai paskirsto šviesą. Išeiga 9 W su 1130 lm ir 3000 K, Ø 300 x 55 mm. „RS PRO R10“ serija su keturiomis šviesos funkcijomis (pagrindinis, foninis, pritemdomas pagrindinis ir avarinis) yra pati intelektualiausia skaitmeninių jutiklių įjungiama apšvietimo sistema rinkoje. Pagrindinį apšvietimo lygį lengva nustatyti išmaniuoju telefonu. Foninis apšvietimas sukuria sąvitą apšvietimo nuotaiką. Patogi kaimyninės grupės funkcija užtikrina sklandų efektyvų apšvietimą bet kuriuo metu. Nutrūkus elektros tiekimui, papildomas avarinio apšvietimo modulis, maitinamas iš įkraunamos baterijos, patikimai suteikia pakankamai šviesos. Vaizdas: nesvarbu, ar norite juos pastatyti, ar atnaujinti - „RS PRO R“ serija yra pats išsamiausias mūsų laikų apšvietimo sprendimas.