Vidaus šviestuvai

Avarinio pašvietimo modulis R serijos šviestuvams

84,40 EUR

Pasirenkamas atskirai „RS PRO Connect R“ avarinio pašvietimo modulis automatiškai 3 valandoms įjungia avarinę LED lemputę (107 lm), jei nutrūksta elektros energija. Komplekte yra 3 AA įkraunamos baterijos.

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P1 gaubti

83,38 EUR

Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 1010 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P1 plokšti

84,39 EUR

Puikiai veikiantis vidaus patalpų šviestuvas. „RS PRO LED P1“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos išeiga: 9,5 W su 960 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P1" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek ir patrauklaus ekonomiškumo aspektu.

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P2 gaubti

111,55 EUR

Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. energijos sąnaudos 16 W su 1730 lm, 3000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu.

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P2 plokšti

169,78 EUR

Vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P2“ su avarinio pašvietimo versija harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Enerijos sąnaudos 16 W su 1730 lm 3000 K srautu. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio patrauklumo, tiek sąnaudų požiūriu

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO P3 gaubti

136,60 EUR

Aukšto dažnio jutikliu valdomas vidaus patalpų šviestuvas „RS PRO LED P3“ harmoningai integruojasi į koridorius, prieškambarius ir laiptines. Tai derina nesenstantį dizainą ir ypač lengvą montavimą su novatoriška technologija ir neprilygstamu efektyvumu. Dešimt šviestuvų galima sujungti kabeliu į vieną grupę. Energijos sąnaudos 20 W su 2310 lm, 4000 K. Šiandien yra paklausūs patalpų apšvietimo sprendimai, kurie ne tik suteikia paskutinį žodį patogumui ir intelektualioms technologijoms, bet ir harmoningai integruojasi į konkretų interjero dizainą. Mes radome puikų atsakymą su "RS PRO LED P" serijos gaminiais. Nesenstantis dizainas ir labai lengvas montavimas kartu su novatoriška technologija ir maksimaliu efektyvumu. Kadangi praktiškai nematomas 360° aukšto dažnio jutiklis visada patikimai ir absoliučiai tyliai įjungia šviesos diodų apšvietimo sistemą, patalpų apšvietimas yra tikra premija kiekvienam pastatui tiek estetinio, tiek sąnaudų požiūriu.

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO Q1

0,00 EUR

Vis daugiau architektų ir statybininkų visais atžvilgiais kelia aukščiausius reikalavimus šviestuvams. „RS PRO LED Q1“ gali lengvai patenkinti juos visus. Kaip naujos kartos jutikliu valdomas šviestuvas, jis sujungia novatorišką dizainą ir individualų funkcionalumą su naujausiomis technologijomis. Mažiausias įmanomas energijos suvartojimas ir įspūdingai vienalytė šviesa. Šį šviestuvą montuoti taip pat lengva, kaip radijo tinkle sukurti šviesos grupes. Be to, atlikus nustatymus galima greitai perkelti visus kitus šviestuvus naudojant grupės konfigūraciją. Sunku patikėti, kad mums pavyko viską supakuoti į tokį plokščią dizainą. RS PRO LED Q1 aukšto dažnio jutiklinis šviestuvas idealiai tinka holuose, koridoriuose ir laiptinėse. 26 W 4000K su 2920 lm, 360° jautrumo zona, budinčiu pašvietimu, integruotas radijo tinklas, RGS - nuotolinio grupės nustatymo funkcija, apšvietimo grupės, įskaitant pagrindinę šviesą, gali būti sinchronizuojamos, nuo dienos šviesos priklausomas išjungimas.

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R10.R BT

243,05 EUR

Apskritas. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu būdu valdomas per programą mobiliuoju telefonu, skaitmeninis „RS PRO R10.R Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas daro nepaprastai lengvu reguliuojamą apšvietimą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes ir pritaikomas norimoms sąlygoms bet kuriuo pasirinktu būdu Bluetooth ryšio dėka. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Didelio tikslumo aukšto dažnio jutiklis su iki 10 m diametro jautrumo zona. Opalo difuzorius užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 8,5 W, 992 lm, 3000 K, 300 x 55 mm. Avarinis pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R20.Q BT

299,18 EUR

Kvadratinis. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu ryšiu valdomas per programinę įrangą, skaitmeninis „RS PRO R20.Q Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas leidžia nepaprastai lengvai reguliuoti apšvietimą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes ir lengvai pritaikomas bet kuriuo pasirinktu būdu per programą Bluetooth ryšio dėka norimoms sąlygoms. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Aukšto tikslumo HF jutiklis, kurio jautrumo zonos diametras iki 10 m. Opalo difuzorius užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 15,3 W, 1826 lm, 3000 K, 52 x 300 x 300 mm. Avarinis pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R20.R BT

299,18 EUR

Apskritas. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu ryšiu valdomas per programą mobiliuoju telefonu, skaitmeninis „RS PRO R20.R Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas daro nepaprastai lengvai reguliuojamą apšvietimą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes per programą Bluetooth ryšio dėka lengvai pritaikomas norimoms sąlygoms. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Aukšto tikslumo HF jutiklis (pasiekiamumas Ø iki 10 m). Opalo difuzorius užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 15,3 W, 1823 lm, 3000 K, 300 x 55 mm. Avarinį pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R30.Q BT

361,04 EUR

Kvadratinis. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu ryšiu valdomas per programą, skaitmeninis „RS PRO R30.Q Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas daro nepaprastai lengvu apšvietimo valdymą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes ir lengvai pritaikomas bet kokiu pasirinktu būdu Bluetooth ryšio dėka per programą norimoms sąlygoms. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Aukšto tikslumo HF judesio jutiklio jautrumo zona siekia iki Ø = 10 m. Opalo difuzoriaus dangtis užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 23,26 W, 2813 lm, 3000 K, 55 x 350 x 350 mm. Avarinis pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Išparduota

Sensoriniai šviestuvai RS PRO R30.R BT

361,04 EUR

Apskritas. Skaitmeninis. Išmanus. Belaidžiu ryšiu valdomas per programą, skaitmeninis „RS PRO R30.R Basic BT“ jutikliu valdomas šviestuvas daro nepaprastai lengvą apšvietimo valdymą. Lengvai instaliuojamas, sujungiamas į grupes ir lengvai pritaikomas bet kokiu pasirinktu būdu Bluetooth ryšio dėka per programą norimoms sąlygoms. Jame yra 3 apšvietimo funkcijos: pagrindinis šviesos lygis 50%-100% (Main Light), reguliuojamas budintis pašvietimas 10%-50% (Basic Light) ir avarinė šviesa (Emergency Light). Aukšto tikslumo HF judesio jutiklio jautrumo zona siekia iki Ø = 10 m. Opalo difuzoriaus dangtis užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą. 23,22 W, 2813 lm, 3000 K, 420 x 55 mm. Avarinis pašvietimas galimas panaudojant papildomą vidinį akumuliatorių arba pajungiant šviestuvą prie centrinės avarinio pašvietimo maitinimo sistemos..

Išparduota