NAUJIENOS

Buvimo jutiklis PD-24 ECO COM1

114,38 EUR

Su naujais Eco Plus PD serijos buvimo detektoriais galima sėkmingai ir lengvai įgyvendinti dažniausiai sutarčių sektoriuje jutikliais pagrįstus standartinius reikalavimus ir kasdienius scenarijus. Pragmatiški pradinio lygio modeliai sudaro tvirtą pagrindą protingam, energiją taupančiam ir aplinkai draugiškam šviesos valdymui, atsižvelgiant į vyraujančią dienos šviesą. Didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutikliai įtikina patikimu 360° aptikimu, kurį galima pritaikyti pagal poreikį naudojant atitinkamų spalvų linzių dangtelius. Buvimo detektorius PD-24 aptinka judesius Ø 24 m srityje. Buvimo detektoriuose (PD) yra papildomai įrengta buvimo aptikimo funkcija, kuri apima Ø 7,5 m buvimo zoną.

Buvimo jutiklis PD-8 ECO COM1

89,92 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. Su COM1 sąsaja klavišų įvestis ir visiškai/pusiau automatinis režimas. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 8 m srityje. Buvimo detektoriaus funkcija Ø 6 m zonoje. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Konfigūracija ir veikimas per išmanųjį nuotolinio valdymo pultą arba potenciometrą. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Max. montavimo aukštis 4 m. Lygiagretus perjungimas (iki 10 jutiklių). Perjungimo galia: 2000 vatų arba 500 vatų (LED).

Buvimo jutiklis PD-24 ECO DALI-2 IPD

116,80 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – 360° IR buvimo detektoriai. Suderinamas su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. DALI-2 IPD sąsaja skirta buvimo ir ryškumo verčių informacijos perdavimas į DALI magistralę. Judesio aptikimo diapazonas: Ø 24 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 7,5 m aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti. Nustatymas ir valdymas per DALI magistralę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Energijos suvartojimas per DALI 12 mA esant 16 V įėjimo įtampai. DALI-2 sertifikuotas pagal IEC 62386.

Buvimo jutiklis PD-24 KNX

142,14 EUR

Judesio aptikimas, buvimo aptikimas ir šviesos matavimas biurams, posėdžių salėms, koridoriams ir kt. – naujais 360° IR buvimo (PD) detektoriais yra suderinami su sensNORM ir idealiai tinka jutikliais pagrįstiems standartiniams reikalavimams viešuosiuose pastatuose. KNX su 2 šviesos išėjimais, įskaitant. pastovų šviesos lygio palaikymą, loginiai vartai ir kiti išėjimai bei funkcijos, tokios kaip dienos/nakties perjungimas ir apsauga nuo sabotažo. Judesio aptikimo diapazonas Ø 24 m. Buvimo detektoriaus funkcija su Ø 7,5 m aptikimo zona. Komplektuojami su atitinkamos spalvos linzių dangteliais. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas montuoti (DE). Nustatymas ir valdymas per KNX magistralę ir ETS. Programavimo režimą galima įjungti nuotoliniu būdu per Smart Remote programėlę. Lengva montuoti modulinė magnetinė jungtis. LED grįžtamasis ryšys saugiam paleidimui. Montavimo aukštis maks. 4 m. Srovės suvartojimas 15 mA prie 24 V.

Judesio daviklis MD-24 ECO COM1

108,83 EUR

Su naujais Eco Plus MD serijos judesio detektoriais galima sėkmingai ir lengvai įgyvendinti dažniausiai sutarčių sektoriuje jutikliais pagrįstus standartinius reikalavimus ir kasdienius scenarijus. Pragmatiški pradinio lygio modeliai sudaro tvirtą pagrindą protingam, energiją taupančiam ir aplinkai draugiškam šviesos valdymui, atsižvelgiant į vyraujančią dienos šviesą. Didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutikliai įtikina patikimu 360° aptikimu, kurį galima pritaikyti pagal poreikį naudojant atitinkamų spalvų linzių dangtelius. Judesio detektorius MD-24 aptinka judesius Ø 24 m srityje. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti.

Judesio daviklis MD-8 ECO COM1

75,36 EUR

Su naujais Eco Plus MD serijos judesio detektoriais galima sėkmingai ir lengvai įgyvendinti dažniausiai sutarčių sektoriuje jutikliais pagrįstus standartinius reikalavimus ir kasdienius scenarijus. Pragmatiški pradinio lygio modeliai sudaro tvirtą pagrindą protingam, energiją taupančiam ir aplinkai draugiškam šviesos valdymui, atsižvelgiant į vyraujančią dienos šviesą. Didelio našumo infraraudonųjų spindulių jutikliai įtikina patikimu 360° aptikimu, kurį galima pritaikyti pagal poreikį naudojant atitinkamų spalvų linzių dangtelius. Judesio detektorius MD-8 aptinka judesius Ø 8 m srityje. Paslėptam instaliavimui (UP), paviršiniam montavimui (AP) ir įleidžiamiems į lubas (DE) montuoti.

Fotorelė NM-IQ Plus (an)

60,83 EUR

Naktinis apšvietimas valdomas modernia su „Bluetooth“ technologija „NightmatIQ Plus“ fotorele. Pasiekus prieblandos slenkstį vakare, vienu metu automatiškai įsijungia visi prijungti šviestuvai (maks. 1000 W/ LED: 250 W) – patikimai apšviečia įėjimus, patalpas, sodus ar vitrinas. Ir su IP54 apsaugos laipsniu, bet kokiu oru. Dienos pradžioje šviesos vėl užgęsta automatiškai. Prieblandos slenkstį, į kurį jutiklis reaguoja ir įjungia apšvietimą, galima nustatyti bet kokiam pasirinktam lygiui naudojant Steinel Connect programėlę – nuo 1 iki 1000 liuksų aplinkos apšvietimo. „Bluetooth“ tinklo pranašumai „NightmatIQ Plus“ gali būti belaidžiu būdu prijungti prie įvairių STEINEL Connect šviestuvų ir atitinkamai sukonfigūruoti. „NightmatIQ Plus“ turi ne tik praktinę prieblandos slenksčio nustatymo mokymo funkciją, bet ir kitas naudingas funkcijas, leidžiančias vartotojams pasirinkti naktinį ekonominį režimą ir bet kokius pasirinktus laiko nustatymus.

Fotorelė NM-IQ (b)

36,48 EUR

Nepaprastai nepastebimas NightmatIQ fotoelementų valdiklis stebina savo plonu, aptakiu dizainu ir automatiškai užtikrina puikų apšvietimą kiekvieną naktį. Fotoelementų valdiklis pradeda dirbti pasiekęs pasirinktą prieblandos slenkstį ir vienu metu įjungia visas prie jo prijungtas šviesas (maks. 1000 W/ LED: 250 W). Tai patikimai apšviečia pastatų fasadus, patalpas, sodus, vitrinas ir kitas vietas vos pradėjus temti – nepajudinus nė piršto. Kai po kelių valandų išaušta, šviesos vėl išsijungia savaime. Naudojant NightmatIQ, esamą apšvietimą, kuris anksčiau buvo įjungtas ir išjungtas ranka, galima greitai pakeisti į automatinį veikimą. Kad atitiktų bet kokį poreikį, prieblandos slenkstį galima nustatyti į aplinkos apšvietimo lygį nuo 1 iki 75 liuksų naudojant potenciometrą (valdiklį). Lietus, audra ar sniegas – su IP54 apsaugos laipsniu NightmatIQ užtikrina patikimą veikimą bet kokiu oru.